Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Nmipa - Profil | St 22.2.2012 17:53:39

Uzbek - >> Je to otázka, na kterou se asi nedozvíš odpověď jakou jsi očekával ... proto že co "voda", to jiné koulís ... jiné složení ... jiná příchuť ... jiný průměr ... a taky co rybář, to náklonost a sympatie k jinému výrobci :-)))))
Sám používám též různé druhy od Václavíka, Sportcarpu-Vápeníka ... MiKa, ale i od Nikla a každý si tu bude prosazovat toho "svého" oblíbence ......a prostě ti poradí co "šlape" jemu na jeho vodě ..... jinak to ani skončit nemůže :-))))

    NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:39:25

    viceroy >> No tak to jsu zvědavý.počkáme si co bude v Brně a rozhodneme jak dál.zatím se měj.

      Nzizka - Profil | St 22.2.2012 17:35:50

      Za mě jednoznačně Free Fish sice ceny by se ti mohli zdát trošku vysoké ale kvalita cenně odpovídá Ať ti to hrčí

      PS: pro lidi který rádi rýjpají ušetře mě toho vašeho rýpaní

        Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 17:35:42

        TWIN 69 >> mne se uz do ruky dostaly obalovacky a za mne ,, SHIT,, jeste radi koupime koule od kluku na mrku

          NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:26:18

          VL.K. >> Aji TY se měj fajn!

            Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 17:25:35

            HmmmmTakJooooo >> vis musis vedet co kupujes od toho teprve roztocis kolo dalsich veci , ja jsem vylecen z kouli za 5OOkc

              NVL.K. - Profil | St 22.2.2012 17:23:28

              TWIN 69 >> já s tím nebojuju v obojím mám celkem jasno :-)) a řídím se tím samým co Ty a občas se mi zadaří. No nic necháme tady prostor na zaručené odpovědi, měj se fajn :-))

                NAleš10 - Profil | St 22.2.2012 17:22:48

                Uzbek - >> cau za me prologic - mussel meat, mikbaits - patentka, frakfurtska klobasa, G2. Dobre vyber a at ti to jezdi!!! :))

                  NHmmmmTakJooooo - Profil | St 22.2.2012 17:21:11

                  viceroy >> V zadnem pripade tu nechcu rikat ze nejsou zadne ceske koule dobre :))) preju ti na ne mnoho uspechu!!!

                    NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:21:07

                    Arsenal >> Je vidět,že máš rozum.Líná huba hotové neštěstí a když nevím,tak se zeptám.Za zeptání se neplatí.

                      NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:19:46

                      VL.K. >> No vidíš,tak proč s tím bojovat.Musíš se snažit a zkoušet,ale výsledek je stejně dopředu nejasný.Takže v tomhle jsu v klidu.Když dáš vodě,voda dá Tobě.Tím se řídím.

                        Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 17:19:01

                        HmmmmTakJooooo >> ja letos zacinam testovat tyto koule a uz ted jim verim ceska vyroba

                          NArsenal - Profil | St 22.2.2012 17:18:17

                          TWIN 69 >> To samé.Ptal se u vody toho nebo jiného maníka.Čichnul i ochutnal pokud mi to dovolil,když mi pár kuliček daroval.Vybral jsem si tuto cestu za poznáním na lov s pomocí boilies.Nelituji :-)

                            NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:18:01

                            neprduch >> Dát 900 za 4 kila boiliesu je docela slušný.Sranda bude až k nám začnou vozit kuličky z Číny.O pár firmách tam vím co to dělají ve velkým.

                              NVanous - Profil | St 22.2.2012 17:17:59

                              U mě je jasný favorit CHYTIL :)) vyrábí super koule

                                NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:16:36

                                HmmmmTakJooooo >> Přál bych Ti to.

                                  NVL.K. - Profil | St 22.2.2012 17:13:37

                                  TWIN 69 >> jjj v kaprech a ženskejch se člověk fakt nevyzná :-))

                                    Nneprduch - Profil | St 22.2.2012 17:11:24

                                    TWIN 69 >> Mě ty ceny přišly srovnatelný s našima..., nebo se pletu?

                                      NHmmmmTakJooooo - Profil | St 22.2.2012 17:11:02

                                      TWIN 69 >> Ja sem jeste mladej a dost naivni tak verim ze ja ano a ze ty taky :))))

                                        NTWIN 69 - Profil | St 22.2.2012 17:09:30

                                        HmmmmTakJooooo >> Pěkně jsi to napsal.Možná někdy bude v tom našem Absurdistánu pořádek,ale já to už nezažiju.