Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Npaulmensik - Profil | Pá 26.10.2012 14:54:29

Kazdej ma to svoje musi se hledat a zkouset jeden tyden jsem mel uspech na svestka olihen od Max carpu druhy tyden ani tuk dal jsem tam mikbaits jatrovou peletu a slo to po case se vsechno preji a i ty nej prestanou chytat porad se musi hledat a zkouset a vo tom to je!!! P.

    NBejmák - Profil | Pá 26.10.2012 14:32:49

    don Ferrari >> tak se varuj ,tady je maš ty plastelínovy mrchy.

      Ndon Ferrari - Profil | Pá 26.10.2012 14:19:35

      SlavnýLovecPampalini >> které to jsou? ať víme, čeho se vyvarovat

        Nalda2211 - Profil | Pá 26.10.2012 14:19:35

        Uzbek - >> tak k tematu ja jen ty slusne ale spatne se hleda...........o)

          NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 26.10.2012 14:10:11

          Uzbek - >> lov kapra není o tom na jakou značku chytáš, jde o to v co máš důvěru... výrobce střídám, někdy si dělám boilie vlastní výroby... rozhodně nekupuj takový ty plastelínový mrchy co leží 5 let v regále... na to nejde ani ta nejblbější ryba

            NMihalos - Profil | Pá 26.10.2012 13:43:27

            Uzbek - >> Ono každé bolies je dobré ale záleží jak a kde :) někde ti nato nemusí ani pípnout a jinde nebudeš stíhat :)) Já jsem zkoušel Nikla jezdilo to pěkně ale je to dost peněz tak jsem skusil Tandem a jezdí to ještě líp a za 3x menší peníze...Ale zkus Mikbaits maj fakt dobrý boliesi :)

              NLauri - Profil | Pá 26.10.2012 13:06:33

              Boža >> já nepoužíval žádné zvýrazňovače. Vyndal jsem boilie z pytlíky a hned jsem ho dal pod háček, k tomu pva punčochu a pár koulí doní a bylo to. Na kapry jezdím max 2krát do roka, ale naTB si zachytám hned i bez krmení

                Njabi - Profil | Pá 26.10.2012 12:01:18

                já letos zkoušel koule od carp-b a jsem spokojen,jak s cenou,tak s výsledky

                  NBoža - Profil | Pá 26.10.2012 11:57:28

                  Lauri - Máš pravdu kamoš tady lapá na TB a jezdí mu to, když správně používáš produkty jako boostery, těsta a dipy tak to jde ...

                    NLauri - Profil | Pá 26.10.2012 11:19:26

                    Letos jsem byl na jedné výpravě za kapry na Labi. Kamarád přijel vybaven s boilie LK baits a Niklem. K tomu měl boostery, obalovací těsta a dipy. Já chytal pouze na levné Tandem baits. Za čtyři dny měl kámoš 3 jízdy a já 16. Koupit drahé boile neznamená vždy úspěch. Toť můj názor......

                      NBoža - Profil | Pá 26.10.2012 11:12:25

                      Po úspěšné letošní sezóně zůstanu u boilies od Mikbaits ....

                        Npářa - Profil | Čt 15.3.2012 20:07:12

                        Letos Solar!Už žádný experimenty.

                          Nrices - Profil | Čt 15.3.2012 20:02:17

                          Douki >> zační z jedným na kilo ,postupne pol vajca pridávaj :-)

                            Nhadiuspavac - Profil | Čt 15.3.2012 19:56:37

                            richwort

                              Nvikicz - Profil | Čt 15.3.2012 19:22:10

                              Douki >> tak to udělej podle sebe a máš to,, nic tím nezkazíš...!!!

                                NDouki - Profil | Čt 15.3.2012 19:18:40

                                vikicz >> uz se davno stalo, ale nikdo mi jeste neodpovedel a ja chci rolovat:)) tak mas pravdu,ale chci vedet kolik udava vyrobce na kilo pak si to doupravim,vis jak ne?:)

                                  NDouki - Profil | Čt 15.3.2012 19:09:04

                                  vikicz >> No nevim,nevim kazda smes neni stejna,kamo...

                                    Nvikicz - Profil | Čt 15.3.2012 17:59:14

                                    Douki >> to bude asi klasika ne? 8-10 vajec...

                                      Njaryn82 - Profil | Čt 15.3.2012 17:57:05

                                      Douki >> kupuju hotovky ale snad něco zjistíš zde http://www.stickybaits.cz/