Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NF.T.M. - Profil | Čt 15.3.2012 16:17:48

Tak letos dáme určitě přednost boilií SPICEMAN od MIKBAITS :-)))))

    NDouki - Profil | Čt 15.3.2012 13:54:14

    jaryn82 >> cus,to je na hotovku nebo jsi koulel mix?? Koupil jsem 5kg bloodworm a nikde jsem se nedocetl kolik se tam dava vajec tak se ptam?

      NP3 - Profil | Út 28.2.2012 19:25:47

      Drinks >> ty dáble :-)))

        NŠupina1972 - Profil | Út 28.2.2012 19:21:33

        Ja preferuji boilie od anglicke firmy Essential Baits,chyta skvele!

          Nprdec - Profil | Út 28.2.2012 19:11:16

          Drinks >> díky moc

            NDrinks - Profil | Út 28.2.2012 19:02:47

            prdec >> do SZ

              Nprdec - Profil | Út 28.2.2012 18:57:24

              Drinks >> čau,pošli mě prosím odkaz kdes to kúpil.dík

                NMarcel Maci - Profil | Út 28.2.2012 18:57:00

                Mne sa osvedcili boiles od slovenskej firmy Orthodox Carp,som s nimi velmi spokojny .:)

                  NDrinks - Profil | Út 28.2.2012 18:52:08

                  Bloodworm.

                    NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 18:40:05

                    ccib >> To jo no furt jezdit do Bydžova pro koule :D benzín je drahej :D

                      Nccib - Profil | Po 27.2.2012 18:38:13

                      mislím že už by měli, kamoš tam má krám jeden má v Jaroměři tam prodává cib KS fiss

                        NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 18:30:30

                        ccib >> Tak to pak jo :D v jedněch rybářskejch v HK budou možná prodávat cib

                          NCarpeater - Profil | Po 27.2.2012 18:25:39

                          Jedině Karlovy koule. Mně se líbí, že Karel šoulá kapry.

                            Nccib - Profil | Po 27.2.2012 18:23:50

                            Mr.Mepps >> neboj to dopadne sem se byl podívat a ten led má už jen necelejch 15 cm tak mi dá spravce vody vědet a hned to tam vezu a na druhej jahoda-ryba

                              Nccib - Profil | Po 27.2.2012 18:19:56

                              Pvl >> nedělej ze mě vola vím kam si mířil

                                NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 18:16:01

                                ccib >> To by chtělo :D

                                  NPvl - Profil | Po 27.2.2012 18:15:08

                                  ccib >> O co jde ? Nechápu ? Něco jsem ti psal ?

                                    Nccib - Profil | Po 27.2.2012 18:14:10

                                    Pvl >> nech to bejt bud tak hodnej

                                      NRick - Profil | Po 27.2.2012 18:12:35

                                      Fishky >> nevim, znam firmu ktery delá 16 tun denně, myslim že LK ma jěste trochu rezervy