Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NPvl - Profil | Po 27.2.2012 17:45:43

Ááááááááá pan vostrej . :o§)

    Nccib - Profil | Po 27.2.2012 17:42:00

    Mr.Mepps >> ja tu lagunu mám a zatím to žadnej zázrak není nevím zas tolik sem jí neskoušel mám na ní kapři tak do 70 cm letos jí chci dát víc

      NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 14:56:47

      vikicz >> :D

        Nvikicz - Profil | Po 27.2.2012 14:54:11

        Mr.Mepps >> jo to sem si taky přečetl-...

          NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 14:53:24

          vikicz >> Boilies blue lagun je složen z přísně tajných ingrediencí a i zde jsou použity nové komponenty jako pražené ptačí zoby, konopí a drcené mušlové skořápky.

            Nvikicz - Profil | Po 27.2.2012 14:52:02

            Mr.Mepps >> no co je to příchuť.. .-)

              NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 14:27:24

              vikicz >> A co chceš jako vedět ????

                Nvikicz - Profil | Po 27.2.2012 14:23:29

                Mr.Mepps >> hm?? :-)

                  NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 13:49:13

                  vikicz >> Vím :D

                    Nvikicz - Profil | Po 27.2.2012 13:47:30

                    Mr.Mepps >> nevíš co je to za příchuť??

                      Nvydra2 - Profil | Po 27.2.2012 13:34:09

                      Uzbek - >> Já jedině SBS.Top M1.

                        NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 13:25:35

                        ccib >> Jo klidně akorát nejsem autor tak na večer ti příde pozvánka :D(od kámoše)

                          Nccib - Profil | Po 27.2.2012 13:24:29

                          Mr.Mepps >> mužu

                            NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 13:23:20

                            ccib >> Joo tak to jo :D chceš k nám do privát diskuze ???

                              Nccib - Profil | Po 27.2.2012 13:20:54

                              Mr.Mepps >> potřebuju do rajfajzen banky možná nějaký rybářství ještě nevím mám noční tak poletím domů se natáhnout

                                NFishky - Profil | Po 27.2.2012 13:19:54

                                Měl bych dotaz na zainteresované, to je fakt LK baits lídrem evropského trhu v oblasti výroby boilies?

                                  NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 13:16:31

                                  ccib >> Co pak jedeš dělat do HK???(já sem hradečák :D)

                                    Nccib - Profil | Po 27.2.2012 13:15:53

                                    Mr.Mepps >> ale ta chytala ted jedu do hradce tak se odmlčím , s tím pedrem ti dám vědět na sz nebo se ozvu jen tak na pokec zatím

                                      NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 13:11:44

                                      ccib >> Před tim to byla jen solo oliheň