Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Nccib - Profil | Po 27.2.2012 13:06:19

Mr.Mepps >> 5 kg sou na krmení olihen scopex a ted bilá merunka

    NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 13:02:35

    ccib >> Jo ořech to je moje srdcovka. No my s tátou sme koupily tu olihěń v 5Kg pytly často sme naní chytaly i sní krmily a žádnej zázrak pár kapříků kolem 50cm ale v porovnaní s ořechem to byla slabota

      Nccib - Profil | Po 27.2.2012 13:01:14

      Mr.Mepps >> pedro asi jo nevidím v něm problém u vás na hradecku šlapal ten skusim a dám vědět jen co to rozmrzne taky už mě svrbjej prsty a hlavně sem si koupil zavážecí lodku tak se těším dvojnásob

        Npeterson - Profil | Po 27.2.2012 12:56:12

        gabo >> Jooooo, to můžu potvrdit. Ve správných rukách dokáží divy :)

          Nccib - Profil | Po 27.2.2012 12:54:19

          Mr.Mepps >> s tou jen krmím ale vím že kluci na ní nachytali taky- ten ořech skusím letos prej maká dobře.

            NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 12:52:13

            ccib >> Docela by mně zajímalo jestli by šlapalo tohle http://www.boilies-carpinferno.cz/boilies-light-lin​e/boilies-pedro.html

              NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 12:42:05

              ccib >> Já mám odskoušený chobotnice-játra,ořech atd.... ale jediný co mi nikdy nefungovalo byla oliheň

                Nccib - Profil | Po 27.2.2012 12:39:07

                Mr.Mepps >> tu sem taky neskoušel mám pár druhu odskoušenejch sem tam skusím něco novýho dobrá je bílá merunka-robin chobotnice-játra banán- ryba kaviar ale ten je s něčím ale asi fruit brusika

                  NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 12:35:20

                  ccib >> Co si zkoušel z těhle boilísů double-line ????http://www.boilies-carpinferno.cz/boilies-double-li​ne.html

                    NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 12:33:32

                    ccib >> Škoda že nedělá i větší průmněry pelet :((

                      NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 12:31:59

                      ccib >> To já sem ještě nezkoušel ani tu jahodu-white fish :D

                        Nccib - Profil | Po 27.2.2012 12:26:38

                        Mr.Mepps >> ja taky akorat mě mrzí že nedělá jahoda-ryba ta šlape všude obalit jahodou to mám od kulhoše je to testr i citron bych bral až pojedu k Radkoj tak se ho zeptám jestli by o tom nechtěl popřemejšlet

                          NMr.Mepps - Profil | Po 27.2.2012 12:21:11

                            Nccib - Profil | Po 27.2.2012 12:02:17

                            Mr.Mepps >> kulky od Radka šlapou to máš plnou pravdu

                              Ngabo - Profil | Po 27.2.2012 11:52:08

                              koule od Jet fish chytají a také hlavně i větší ryby.

                                Naligator - Profil | Ne 26.2.2012 20:23:08

                                Vendys 65 >> Většinou Slapy

                                  Nčervik7 - Profil | Ne 26.2.2012 20:20:37

                                  Ahoj podle mě neudějáš chybu ani s jedním dá se uspěšně lovit na všechny,koule jsou až poslední věc celé sestavy ale důležitá.Já osobně chytám na Nikla ale pořádně si pročti všechny stránky výrobců a zvol jsi.Každej nabízí určitě super věci,které fungujou na jedničku.Já začínal stím že jsem koupil dva až tři výrobce a zkoušel jsem.Po letech jsem přišel na to že možná je lepší se soustředit na jednoho a tvořit jen sjeho výrobky a pak víš kdy a na jakou vodu volit konkrétní koule.Nechám to na tobě ať zvolíš dobře.

                                    NVendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 20:10:29

                                    aligator >>
                                    Čus,kam chodíš v Praze na ryby?Já tam jezdím ke známejm.Byl jsem se podívat na výjezdu na strakonickou tam často sedí rybáři.

                                      NFilla - Profil | Ne 26.2.2012 20:06:37

                                      Vendys 65 >> sem se jen tak nahlas zasmal, ze zrovna top secret ma na obalu napsano "carp dreams". nevim jestli kaprici sni o barvene a parfumovane sojovce ;)

                                        NStarting-carp - Profil | Ne 26.2.2012 20:05:09

                                        MIKBAAAAAAAAITS!!!! to je to nej!!!