- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jakého výrobce boilie upředňujete?
V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady
Kterého výrobce boilí upřednostňujete?
A) LK Baits10%
B) MAX Carp6%
C) Václavík6%
D) Mikbaits35%
E) Vasr5%
F) NIKL16%
G) Imperial Baits4%
H) Jet Fish13%
I) Best Baits2%
J) Sticky baits3%
Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
24x v oblíbených a 12x v ignorovaných.
aligator - Profil | Ne 26.2.2012 19:58:49
Vendys 65 >> No, Nikl není hold nejlevnější, ale ty 3xl jsou fakt dobrý...
Filla - Profil | Ne 26.2.2012 19:40:27
Vendys 65 >> top secret a "carp dreams", to mne ho vyndej :))))
Vendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 19:36:22
aligator >>
Čus,ty pelety 3XL jsem vzal taky k tomu obalovací těsta a ještě k tomu pelety KILL KRILL,no bratru za dva tisíce,ale ještě něco dokoupím.
Čus,ty pelety 3XL jsem vzal taky k tomu obalovací těsta a ještě k tomu pelety KILL KRILL,no bratru za dva tisíce,ale ještě něco dokoupím.
Microb - Profil | Ne 26.2.2012 19:33:28
Karel Nikl není to uplně špatné nějakeho kapra sem na to mněl :)
aligator - Profil | Ne 26.2.2012 19:32:01
Vendys 65 >> Chytal jsem na ně bez předkrmování, žádné PVA ani nic podobnýho. Zkoušel jsem i dipované boostrem 3xl, ale na ty bez úspěchu. Ještě chci vyzkoušet 3xl pelety...
Vendys 65 - Profil | So 25.2.2012 12:58:22
aligator >>
Čus,dáváš je jenom pod háček a nebo přidáváš i do PVA punčochy.Dipuješ je?
Čus,dáváš je jenom pod háček a nebo přidáváš i do PVA punčochy.Dipuješ je?
m.v. - Profil | So 25.2.2012 11:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Od roku 2006 chytám na Těšíňáka převážně na směs bioenzym fish,biosquit.Používám je od brzkého jara až do podzimu.Pro mě jsou to dokonalé směsy-neměnil bych.Jako esence nejvíc používám oliheň,mušle a frankfurskou klobásu.Ze sladkých brusinku a švestku.
Každopádně mě letos ale zaujal na výstavě stánek p.Hašpicy DH Baits,kde očekávám od týhle kaprařský legendy taky kvalitu.Takže letos mi přibude k Těšíňáku i koule od této firmy.Tak ať koušou............
Každopádně mě letos ale zaujal na výstavě stánek p.Hašpicy DH Baits,kde očekávám od týhle kaprařský legendy taky kvalitu.Takže letos mi přibude k Těšíňáku i koule od této firmy.Tak ať koušou............
TWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 11:11:58
MIRAXD >> To je taky pravda,ale někteří tam miro vyhořeli aji vlastní vinou.Ale co Ti budu vykládat,však to znáš nejlíp sám.
MIRAXD - Profil | So 25.2.2012 11:04:16
TWIN 69 - ne že neumí ale když někdy ryby nejdou tak neudělaš nic a někdy je to rukama jak pišeš
TWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 11:00:12
grufa >> Takže to máš z první ruky.Jsou lidi co neumí lapit rybu ani na soukromáku.Pár jsem jich už zažil.Holt všechno z časáků a filmů nevyčtou.
aligator - Profil | Pá 24.2.2012 22:22:06
Vendys 65 >> 3xl je na krátkou výpravu super - dobrá volba
Vendys 65 - Profil | Pá 24.2.2012 21:21:45
viceroy >>
Čus,ten RITHWORD jsem,ještě nezkoušel,já jezdím vždy na jeden den a párkrát do roka na výkend,takže když to prokrmím a začnou se my tam stahovat pěkné ryby tak balím a jedu domu.Asi bych preferoval nějaké krmení na kratší dobu,proto taky chci letos často zkoušet 3XL od NIKLA,ale,na Orlíku mě hodně šly na ten TOP SECRET boilí na sumce.
Čus,ten RITHWORD jsem,ještě nezkoušel,já jezdím vždy na jeden den a párkrát do roka na výkend,takže když to prokrmím a začnou se my tam stahovat pěkné ryby tak balím a jedu domu.Asi bych preferoval nějaké krmení na kratší dobu,proto taky chci letos často zkoušet 3XL od NIKLA,ale,na Orlíku mě hodně šly na ten TOP SECRET boilí na sumce.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73









