Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

metal - Profil | Ne 26.2.2012 20:02:51

www.snámachytnetetohonejvětšíhokaprabaits.cz

    aligator - Profil | Ne 26.2.2012 19:58:49

    Vendys 65 >> No, Nikl není hold nejlevnější, ale ty 3xl jsou fakt dobrý...

      king76 - Profil | Ne 26.2.2012 19:58:11

      imothep baits

        Mr.Mepps - Profil | Ne 26.2.2012 19:56:23

        Richword a CIB(carp inferno baits)

          Tomson_ - Profil | Ne 26.2.2012 19:52:39

          BS BAITS

            Vendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 19:46:16

            Filla >>
            Zdravíčko kolego.Nerozumím tvému dotazu?

              Filla - Profil | Ne 26.2.2012 19:40:27

              Vendys 65 >> top secret a "carp dreams", to mne ho vyndej :))))

                lubos666.p - Profil | Ne 26.2.2012 19:38:46

                Já baits

                  cruel00 - Profil | Ne 26.2.2012 19:37:39

                  LK Baits

                    Vendys 65 - Profil | Ne 26.2.2012 19:36:22

                    aligator >>
                    Čus,ty pelety 3XL jsem vzal taky k tomu obalovací těsta a ještě k tomu pelety KILL KRILL,no bratru za dva tisíce,ale ještě něco dokoupím.

                      Microb - Profil | Ne 26.2.2012 19:33:28

                      Karel Nikl není to uplně špatné nějakeho kapra sem na to mněl :)

                        aligator - Profil | Ne 26.2.2012 19:32:01

                        Vendys 65 >> Chytal jsem na ně bez předkrmování, žádné PVA ani nic podobnýho. Zkoušel jsem i dipované boostrem 3xl, ale na ty bez úspěchu. Ještě chci vyzkoušet 3xl pelety...

                          Vendys 65 - Profil | So 25.2.2012 12:58:22

                          aligator >>
                          Čus,dáváš je jenom pod háček a nebo přidáváš i do PVA punčochy.Dipuješ je?

                            m.v. - Profil | So 25.2.2012 11:17:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Od roku 2006 chytám na Těšíňáka převážně na směs bioenzym fish,biosquit.Používám je od brzkého jara až do podzimu.Pro mě jsou to dokonalé směsy-neměnil bych.Jako esence nejvíc používám oliheň,mušle a frankfurskou klobásu.Ze sladkých brusinku a švestku.

                            Každopádně mě letos ale zaujal na výstavě stánek p.Hašpicy DH Baits,kde očekávám od týhle kaprařský legendy taky kvalitu.Takže letos mi přibude k Těšíňáku i koule od této firmy.Tak ať koušou............

                              TWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 11:11:58

                              MIRAXD >> To je taky pravda,ale někteří tam miro vyhořeli aji vlastní vinou.Ale co Ti budu vykládat,však to znáš nejlíp sám.

                                MIRAXD - Profil | So 25.2.2012 11:04:16

                                TWIN 69 - ne že neumí ale když někdy ryby nejdou tak neudělaš nic a někdy je to rukama jak pišeš

                                  TWIN 69 - Profil | So 25.2.2012 11:00:12

                                  grufa >> Takže to máš z první ruky.Jsou lidi co neumí lapit rybu ani na soukromáku.Pár jsem jich už zažil.Holt všechno z časáků a filmů nevyčtou.

                                    grufa - Profil | So 25.2.2012 10:57:19

                                    TWIN 69 >> já vím,dělám tam porybného

                                      aligator - Profil | Pá 24.2.2012 22:22:06

                                      Vendys 65 >> 3xl je na krátkou výpravu super - dobrá volba

                                        Vendys 65 - Profil | Pá 24.2.2012 21:21:45

                                        viceroy >>
                                        Čus,ten RITHWORD jsem,ještě nezkoušel,já jezdím vždy na jeden den a párkrát do roka na výkend,takže když to prokrmím a začnou se my tam stahovat pěkné ryby tak balím a jedu domu.Asi bych preferoval nějaké krmení na kratší dobu,proto taky chci letos často zkoušet 3XL od NIKLA,ale,na Orlíku mě hodně šly na ten TOP SECRET boilí na sumce.