Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NCOBRA - Profil | Pá 24.2.2012 19:22:40

grufa >> máš postřeh ale tam se dá taky vyhořet

    Nviceroy - Profil | Pá 24.2.2012 19:20:14

    Vendys 65 >> budes spokojeny TOP SECRET uz chytal 10 let zpatky , za ma BANAN RYBA a CESNEK RYBA , pokud ho jeste delaji , nebo vyzkousej RITHWORD , taky pekne chyzta na hotovku , mej se cusek

      Nvikicz - Profil | Pá 24.2.2012 19:02:50

      Vendys 65 >> u mě šlo nejvíc- carp killer a ryba-banán...

        NVendys 65 - Profil | Pá 24.2.2012 18:51:51

        Čus.Minulý rok jsem zkoušel MIKBAITS,letos jsem objednal od NIKLA a TOP CECRES.Jsem takový věčný učeň,tak jsem na to letos zvědavý jestli už budu mít letos štěstí.

          NZdendahat - Profil | Pá 24.2.2012 18:45:20

          mně? :-)

            NTWIN 69 - Profil | Pá 24.2.2012 18:45:11

            grufa >> už tam pár lidí dopadlo velice špatně.

              Njaryn82 - Profil | Pá 24.2.2012 18:44:42

              Bloodworm-Sticky baits

                Ngrufa - Profil | Pá 24.2.2012 18:36:10

                já jedu v SOLARU a ok a asi dlouho u nich vydržím kvalita a cena dobrá

                  Ngrufa - Profil | Pá 24.2.2012 18:34:23

                  COBRA >> v jestřabicích nachytáš na vše

                    NDan.J - Profil | Pá 24.2.2012 14:13:04

                    RAZOR 2 >> No zeptám se ale pochybuju,nedávno sem tam byl a bral si od nich nějaké plovky a tohodle sem si tam nevšimnul.Stejnak ale dík za info.

                      NCOBRA - Profil | Pá 24.2.2012 14:06:22

                      za mě G2 od MIKA

                        Nkaprikar164 - Profil | Pá 24.2.2012 11:48:24

                        vikicz >> ne zkoušel jsem robin red,GLM,Anchovy,Peanch and Mango

                          Nvobluda - Profil | Pá 24.2.2012 11:46:17

                          mne osobne ide najlpesie Richworth slivka a jahoda... ale urcite to zavisi na lokalite... kde jedno funguje, inde nemusi.... este sa mi este osvedcila Lastia - od nich sweet corn a med... a este obcas niekde zafungovala biela pop-up Milky Tofee od Mainline...
                          takze to mame tri znacky, ktore nie su v moznostiach ankety, takze nehlasujem ;)

                            Nworech - Profil | Pá 24.2.2012 11:44:13

                            Uzbek - >> ja hlasuju za VASR..... soulim uz druhou sezonu a jsem spokojenej.....

                              Nvikicz - Profil | Pá 24.2.2012 11:41:39

                              kaprikar164 >> nezkoušel si tuti fruti nebo banán??

                                Nkaprikar164 - Profil | Pá 24.2.2012 11:40:17

                                Uzbek >> ještě sem dej Dynamite baits na ty já chytám nejradši :)

                                  Nvikicz - Profil | Pá 24.2.2012 11:32:34

                                  Uzbek >> kup si kilo nějaký směsi a 100ml aminokomplexu nebo booster a je to...vyjde ti to levnějc...

                                    NRAZOR 2 - Profil | Pá 24.2.2012 11:27:30

                                    Dan.J >> koukni se v družbě u Hanáka,ten tam něco od Hinders má.

                                      NUzbek - Profil | Pá 24.2.2012 9:20:53

                                      kotesak >> ja si prave nechci delat koule sam, nemam na to cas. Chci si kupovat jiz hotove (hotovky nebo mrazenky). Takze me asi nezbývá než si koupit primo obalovacky:(

                                        NRamonRamone - Profil | Čt 23.2.2012 23:09:14

                                        kotesak >> suhlasim v ceste je vsetko fajne lepsiu obalovacku nezozenies
                                        obaloval som aj v suchej zmesi s ktorej sa robili gule ale cesto je cesto tam su aj tekute aditiva