Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NMárty - Profil | Čt 23.2.2012 23:00:42

Dan.J >> tak to si nejsem zcela jistej jestli to tam bude někdo mít. jinak kdyby si měl zájem tak na SZ se můžem domluvit

    NDan.J - Profil | Čt 23.2.2012 22:55:58

    Márty >> Ok děkuju kouknu na to.Snad najdu tu v Budějkách nějakého prodejce co to má.-)))

      Nrumi7 - Profil | Čt 23.2.2012 22:53:26

      Uzbek - >> ono je to těžký radit,když to může každýmu frčet na něco jinýho a nemusí to bejt stejně pokaždý.dám příklad,na jednom soukromáku mi to předloni nejvíc šlapalo na fabulous od maxcarpu(na A1-roll zase ne) a loni zase na foodsignal od nikla (na 3xxlko taky nic moc).někdo má zrovna 3xxlko jako topovku.tak je to těžký,protože hlavně záleží na okolnostech(revír,roční období,teplota,tlak,).každej výrobce má skvělý ,ale i horší produkty.....stejně si budeš muset nakonec vybrat sám.....tak ať ti to frčí a šťastnou ruku při výběru

        NMárty - Profil | Čt 23.2.2012 22:40:10

        Dan.J >> to je dost těžká otázka, nedá se to takhle jednoduše říct. co mě asi nikdy nesklamalo tak je Flamin squidz a Salamiz. Jinak na rybník bych viděl bloodworm a snailz. na písáku šlapal Flamin squidz, Salamiz, Snailz, Chezzy tuna.
        řeka Salamiz, Flaming squitz, snailz, blitz.
        protože firma nabízí mnoho druhů popek, tak při rychlém lovu nebo skombynací výše uvedených, též fungují.

          NDan.J - Profil | Čt 23.2.2012 22:32:56

          Márty >> Dík za info,třeba to letos prubnu.Co se ti nejvíce osvědčilo na rybníku a co třeba na pískovně?

            NMárty - Profil | Čt 23.2.2012 22:14:01

            Ziki >> doufám, že budeš spokojen :)

              NZiki - Profil | Čt 23.2.2012 22:10:18

              Márty >> Jj,díky vyzkouším je ,vypadají dobře.

                NMilan 66 - Profil | Čt 23.2.2012 22:07:08

                upřednostňuju výrobce RUČOSDOMoS.com na něj se dá spolehnout a když nefunguje, hned vím kde je problém.

                  NMárty - Profil | Čt 23.2.2012 22:05:13

                  Ziki >> Jsou to korky, takže máš jistotu, že budou plavat stále. Jinak Salamiz je dobrý jak do studené vody tak i po zbytek roku. Můžeš ho kombinovat s čímkoli, ale mě to funguje s kořeněnými mixy, nebo podobně. Blitz spíš na teplejší vodu, je to játrovka, ta se dá skombinovat s čímkoli. Na blitz jsem měl úlovky kaprů i pod ledem :) .
                  Samotné je používám jen vímečně, ale osvětčilo se mi s nima chytat nad kobercem návnady, třeba s montáží Chod Rig.
                  Na vyvážení potápivého boilies, jsou opravdu fajn.

                    NZiki - Profil | Čt 23.2.2012 21:54:14

                    Márty >> Ahoj,letos jsem od Hinders pořídil korkové plovky 14mm s dipem Blitz a Salamiz.Jsou dobré?Chci je dát hlavně na panáčka.Zkoušeli jste je i samostatně,jak fungují?

                      NMachino - Profil | Čt 23.2.2012 21:50:07

                      Márty >>:D))

                        NMárty - Profil | Čt 23.2.2012 21:47:50

                        vikicz >> www.hinders.cz

                          Nvikicz - Profil | Čt 23.2.2012 21:39:34

                          Márty >> kde se toto zboží dá koupit?nikde sem to nenašel.prosím odkaz.. :-))

                            NMárty - Profil | Čt 23.2.2012 21:38:29

                            Dan.J >> Ahojky. No já jsem toho vyskoušel za dobu co kaprařím opravdu dost, ale poslední 4 roky používám jenom Hinders. Chválit je nebudu, nebylo by to oběktivní, protože stou firmou úzce spolupracuju. Jinak cena je 418,- kg. Což je zhruba střední cenová relace.

                              Nkotesak - Profil | Čt 23.2.2012 21:10:06

                              Uzbek >> za mne urcite jet fish.obalovacku si nekupuj a obal to zbitkem testa z vareni boili.at to frci

                                Ngabo - Profil | Čt 23.2.2012 20:21:09

                                Goce >> já taky nepsal že je to nutný, ale na bahnitý rybník to je kolikrát dost podstatný, aby se to odlišilo pachově od bahna. A bylo to pro rybu atraktivní, ale někdy ani to nemusí být pravda a pak se musí zkoušet něco jiného.

                                  NGoce - Profil | Čt 23.2.2012 20:11:55

                                  gabo >> Já si nemyslím, že je to blbost. Ale příjde mi to i zbytečný na český vody (rybníky) , pokud na přehrady, řeky tak ok.

                                    NTWIN 69 - Profil | Čt 23.2.2012 20:00:31

                                    vikicz >> dělal

                                      Ngabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:52:03

                                      Goce >> proč si myslíš že je to blbost smíchat jen s boostrem máš jiný nápad.

                                        Nvikicz - Profil | Čt 23.2.2012 19:42:52

                                        gabo >> nene .. :-)