Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Po 13.2.2012 14:45:52

Kolda28 >> S první větou si děláš prdel? Janě, na soukromkách můžeš být v době lovu třeba u výčepu, ale na svazovkách???

    NKolda28 - Profil | Po 13.2.2012 14:20:53

    no mezi výhody příposlechu o které se netřeba přít patří hlavně to že nemusíš být na dosah prutů. Takže ano, pro tebe je to další krám navíc. Pokud se na rybách chceš chovat co nejtišeji měl bys uvažovat o vyřazení i dalších krámů - jako jsou nesporně v tvém případě i pípáky.

      Nšmudla007 - Profil | Po 13.2.2012 13:59:33

      Nějak mi nesedí to kupování signalizátorů a chování se na rybách co nejtišeji a být prutům nadosah. Signalizátor pokud sedíš u prutů je úplně k ničemu.. takže zbytečnost a krám je už samotný signalizátor ..a s příposlechem tuplovaná zbytečnost. Radši bych si za ty prachy koupil víc balení bojlíz pelet a rolničku na špičku. Baitruner cvrčí sám o sobě dost.

        Njvydra - Profil | Po 13.2.2012 13:41:57

        myslim že příposlech je dobrej tak tři dny.potom stejně každy spí jak pařez.vždyt všichni výme jak to na rybách chodí

          Nvydra Lucky - Profil | Po 13.2.2012 13:37:50

          Jarda Š. >> Jo, to jsem znal jednoho, ten spal i při práci. Já skusil kdysi spát v autě a vzbudili mě až záchranáři...

            NJarda Š. - Profil | Po 13.2.2012 13:30:08

            vydra Lucky >> Kdesi jsem četl, že tibetští mniši dokážou spát při chůzi, tak proč by někteří mimořádně trénovaní rybáři nemohli dokázat spát při chytání?

              NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Po 13.2.2012 13:25:48

              Pvl >> Ano. Viz výš :-))

                NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Po 13.2.2012 13:25:02

                vydra Lucky >> Přesně tak. My, když jedem na 2 noci, tak já první noc skoro nespím a jsem ve střehu, ale druhou noc už zas chrápu tak, že kámoš vlastně chytá na všechny pruty. Nepomůže ani hlasité halekání, že se mi na to může vysrat a podobně. Já prostě rybám dávám šanci a on to nechápe.... :-))

                  NPvl - Profil | Po 13.2.2012 13:23:01

                  Alov_na_MRK_rezignuj >> Na co také, že ? :o§)

                    Nvydra Lucky - Profil | Po 13.2.2012 13:21:44

                    dukin >> Naprosto souhlasím, pro některé lidi je naprosto zbytečné psát něco o tom, že když loví, tak NEMŮŽE spát. Pokud někdo neumí číst, je negramot, pokud někdo nechápe, je blbej, pokud někdo umí číst, chápe a nebere v úvahu je ignorant a měl by přijít o papíry. Kam kdo patří je jeho věc.

                      NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Po 13.2.2012 13:21:04

                      Pvl >> Já příposlech nemám bohužel :-((

                        NPvl - Profil | Po 13.2.2012 13:19:54

                        monitor >> minnow67 - 13.2.2012 13:16:49 >> Zase je výhodou že jeden ani "druhý" nic nezastírají :o§)

                          NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Po 13.2.2012 13:18:25

                          monitor >> minnow67 - 13.2.2012 13:16:49 >> No jo no. Doba je zlá a člověk si nemůže vybírat... :-))

                            Nminnow67 - Profil | Po 13.2.2012 13:16:49

                            Alov_na_MRK_rezignuj >> Máš divný kamarády :-)

                              NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Po 13.2.2012 13:15:06

                              Nesporná výhoda připoslechu je ta, že pokud si tento s vibracemi umístíme na místo, kde si hokejisté přikládají suspenzor, tak případný záběr je nejen příjemný z hlediska rybářského, ale také je příjemný z hlediska vzrušujícího probuzení. Říkal kamarád teda....

                                NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 13:12:12

                                Kozič origin >> Za chvili budes potrebovat priposlech a stojan i k muskarine,neb svaz kraci pomalymi krucky s kaprari:D.

                                  Ndukin - Profil | Po 13.2.2012 13:10:55

                                  Kozič origin >> no né, to časem bude platit i pro ty kteří pípák nepoužívají :o)

                                    NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 13:09:23

                                    dukin >> Musíš zalobovat na svazíčku, nebo aspoň v rámci organizace.

                                      NPeši - Profil | Po 13.2.2012 13:08:13

                                      Vždy jsem si říkal na co potřebuji příposlech..opak je pravdou, před dvěma lety jsem si ho pořídil a při dlouhodobých výpravách na něj nedám dopustit. Jak psali i ostatní, než-li mít na hlásiči hlasitost na maximum a prudit ostatní pípáním...(viz. někteří..kteří s oblibou dopínají své montáže s vlascem v hlásiči..to je fakt pecka:) radši volím příposlech. Asi největší plus je při nepřízni počasí. Vyzkoušej a uvidíš.

                                        Ndukin - Profil | Po 13.2.2012 13:07:06

                                        Kozič origin >> Koukám že v tom máš taky jasno :o) k vodě se chodím jen vyspat to chytání je až druhořadá záležitost :o) zavedl bych to všude a jako povinou výbavu bych dal příposlech :o)