Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Kozič origin - Profil | Po 13.2.2012 13:03:27

Strat - >> Dříve jsem příposlech považoval za zbytečnost. Od té doby, co chci u vody chrápat, jsem ale změnil názor. Taky když jsem někde na pivě, tak mě příposlech upozorní, že mi někdo šahá na vercajk. Teprv teď jsem velký chlap a dobrý lovec. Chytám velké ryby a ještě si pěkně schrupnu. Už nejsem žádný břídil.

    Mirek.V. - Profil | Po 13.2.2012 13:01:00

    Poušťák >> Howno zeptej se prukopnika techto hlasicu Nikiho Laudy:-))))

      Poušťák - Profil | Po 13.2.2012 12:59:29

      Mirek.V. >> kapr je debil i kámoš,ten počká ikdyž se vyspíš...oo))

        ladikxxx - Profil | Po 13.2.2012 12:59:15

        Mirek.V. >> :-))))))))))))

          Mirek.V. - Profil | Po 13.2.2012 12:57:52

          Poušťák >> Ty kdyz se vratis z pivicka i s kamarady Tulem a Morem tak by tvuj priposlech musel mit 2681 decibelu aby te probral z hlubokeho zamysleni:-))))) Nejlepsi priposlech je vlasec okolo ucha:-))))

            Kozič origin - Profil | Po 13.2.2012 12:57:51

            dukin >> Že je povolen lov nonstop, neznamená, že musíš lovit nonstop. Ještě že není povolen lov 25hodin denně, to by bylo plno řevu, že to nejde. První by byli kapraři a pak blondýny.

              Poušťák - Profil | Po 13.2.2012 12:54:18

              ladikxxx >> neruš..o))))))))))))))))

                ladikxxx - Profil | Po 13.2.2012 12:53:37

                Poušťák >> Aj jaj jaj.......čekáš na někoho konkrétního:-))))))))))))))

                  Poušťák - Profil | Po 13.2.2012 12:50:36

                  A kdo si připlatí a koupí kvalitnější příposlech alespoň do 500 metrů,tak si může nechat nahozený pruty a jít si sednou do hospůdky na pivíčko.Víte prd co je pokrok...o)))))

                    ladikxxx - Profil | Po 13.2.2012 12:49:17

                    GRUPA >> Na ten poslední...:-)))

                      GRUPA - Profil | Po 13.2.2012 12:47:23

                      ladikxxx >> nerozumím.......... Reaguješ na jeden můj zápis, nebo na všechny?

                        dukin - Profil | Po 13.2.2012 12:46:01

                        vydra Lucky >> Když to nemá cenu tak tu vůbec nepiš. Byl jsi někdy třeba na tři dny na nonstopce? nemusím třeba ani chrápat, stačí když ležím, občas se člověk i na rybách natáhne víš? :o)) meleš z cesty nevšímej si mě.

                          ladikxxx - Profil | Po 13.2.2012 12:45:38

                          GRUPA >> Když se mi chce spát tak jdu i bez připoslechu.

                            GRUPA - Profil | Po 13.2.2012 12:42:08

                            vydra Lucky >>
                            Ahoj

                            to je právě to, že někteří si myslí že s příposlechem můžou chrápata a pak to vypadá, že každý kdo ho má, chce u chytání spát.
                            :-(

                              Venca888 - Profil | Po 13.2.2012 12:41:55

                              Rumpeľ >> já riskuju jenom, když beru podměrečný ryby...

                                Rumpeľ - Profil | Po 13.2.2012 12:41:06

                                Venca888 >> a proc..musiš zariskovat..este nikdy som kvoli burke nestahoval pruty

                                  vydra Lucky - Profil | Po 13.2.2012 12:36:03

                                  dukin >> No, nevím, ...prostě celou noc člověk neudrží bdělost... tak buď chytáš, nebo chrápeš. Pokud chrápeš, nechytáš. Ale to jde pochopit ne ? A co takhle když nechytám, nemohu mít nahozeno ? Nic ? Myslel jsem si to, neřeš to, nemá to cenu !

                                    Strat - Profil | Po 13.2.2012 12:29:56

                                    dukin >> Jooo,to je i můj favorit a přesně to,co od toho očekávám. Díky! Petrův zdar!

                                      Kozič origin - Profil | Po 13.2.2012 12:28:15

                                      Jarda 2004 >> Nerozeznám. Proto se ptám. Mám své standarty, které mohou být tvých jiné. Rozhodující je právě ale ta společnost, v níž se ocitáme. Já bych se nejradši neocital, ale neustále musím, jinak bych skončil v kriminále. To třeba ale kdybych si šel sportovně vraždit někde do Afriky, tak by to mohlo být taky jakože OK, právě protože bych stál na straně, která to bere za ten standart a normál. Je to tedy o pohledu na věc, jen jsem měl nutkavou potřebu se vyjádřit na vrub toho, že právě mě se nelíbí ocitat se ve společnosti, pro kterou je ten sportovní rybolov jakože normál, ale musím v ní být. Musím se na ní účastnit, protože to chce společnost, ne já. Musím mít taky třeba papíry, aby mě společnost neposlala právě do toho kriminálu. Já bych chtěl přitom jen lovit, ale to by nebylo sportovní.

                                        GRUPA - Profil | Po 13.2.2012 12:28:14

                                        dukin >>
                                        Ahoj

                                        na to jsem úplně zapoměl, Dík. Přesně tak, pokud jdu, třeba tam, kam i král chodí sám, nebo pro někoho třeba jedu na člunu, tak mi slouží příposlech i jako alarm, že mi někdo na VYTAŽENÉ pruty sáhl. I tak se to dá využít.
                                        Ať ti to hrrčííí.......
                                        Q-7 mám taky.
                                        :-)