Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 11:11:48

vydra Lucky >> Kruci tak to jdu mlátit masařkou o hladinu.

    NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 11:10:42

    dosec >> No jéje. Ale jen blbni co není může přijít.

      Nvydra Lucky - Profil | Po 13.2.2012 11:09:57

      Téda, to je věc. Vikipedie říká : Slovo sport je anglosaského původu a odvozuje se od slova disport. Znamená obveselení, rozptýlení, vlastně útěk od práce, od povinnosti k zábavě.

      Pojmem sport je dnes obvykle označována pohybová (fyzická) aktivita provozovaná podle určitých pravidel a zvyklostí, jejíž výsledky jsou navíc měřitelné nebo porovnatelné s jinými provozovateli téhož sportovního odvětví.

      Takže lze za sport považovat kdeco, ale válení se v bivaku (nepohyhově) ne. Je teda jasné, že kaprařina NENÍ sport Ovšem pokud kapraři nebudou bazírovat na tom slově obvykle. Pak jsme v háji a oni budou též sportovci.

        NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 11:09:19

        Kozič origin >> No pokud ten rozdíl nevnímáš doporučuji to otestovat a pak budeš mít hodně ale hodně dlouho na rozeznání rozdílu.

          NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 13.2.2012 11:08:53

          Strat - >>Jdeš spát a pípání jen od prutů tě jen tak nevzbudí,hodíš si příjmač k hlavě a ten jak začne pípat tak tě to vzbudí.Nic víc v tom tak nevidím,když tak už chchu být potichu tak si hodím na pruty normálně pollicajta a nedávám přes pípák.

            NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 11:07:06

            Jarda 2004 >> Proč je vražda exces a veřejná onanie ne?

              Ndosec - Profil | Po 13.2.2012 11:06:47

              Jarda 2004 >> ještě,že se nesere Kubiška se Srstkou do lovu ryb zvláště metodou C a R to by bylo obviněných sportovců za týrání :-))

                NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 11:03:40

                Slavíček >> Šachy jsou velmi ale velmi nebezpečný sport stačí usnout a jsi bez oka.

                  Nvydra Lucky - Profil | Po 13.2.2012 11:03:36

                  Na co teda ten příposlech je ? Ano, musím konstatovat - má jistě svá pozitiva. Třeba ono vypnutí vřískadla pod prutem a přenesení příjemného chvědí do kapsy. Jistě ocení okolí, co si potrpí na klid, ale i příjemné vrnění v kapse může potěšit. Pominu-li § 14 prováděčky, který zcela nesmyslně vyžaduje přítomnost u prutů při lovu, ryskují někteří skutečnost, že ráno nebudou mít na stojanech pruty. Teda budou-li tam alespoň ty stojany. Řeší to pastěmi, signalizacemi že signalizátory fungují ... No není to veselá chasa ?
                  PS CO je to vlastně sport ?

                    NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 11:02:33

                    Kozič origin >> Exces vraždy nelze porovnávat to je opravdu jinde.A máš pravdu filozofie je otázkou každého jedince někdo cáká někdo pouští někdo loví fotopuškou a někdo paří jak o život prostě každý dle svého gusta a jestli to ten či onen jedinec nazve sprortem no prosím jak je libo.

                      NSlavíček - Profil | Po 13.2.2012 10:59:24

                      Když se může počítat mezi sporty třeba šachy nebo golf tak proč ne rybolov ! Když někdy to u vody vypadá jak na veslařských závodech kdo dal zaveze.

                        NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 10:53:55

                        Jarda 2004 >> Jestli může být rybolov sportovní jen proto, že existuje sportovní onanie, pak je svět určitě v pořádku a můžem být klidní. Nevím, proč se třeba nemůžem sportovně vraždit, když zajisté existují jedinci, kteří toho jsou schopni a šli by příkladem. Holt asi právě záleží na většině společnosti, jakou filozofii přijme za svou a učiní z ní jakože ten standart. Teď tedy žijem ve sportovním světě plném úlovků a výstřiků. Za mě je to škoda.

                          NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 10:45:44

                          Kozič origin >> No tato možnost je rekl bych celkem reálná.Ale ber to tak když může být onanie sportem a ČR má mistra evropy co by rybařina nebyla sportem.

                            Ndosec - Profil | Po 13.2.2012 10:44:46

                            Jarda 2004 >> ale to co jsi sem dal není černý,na bílým :-))

                              NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 10:42:52

                              Jarda 2004 >> Tak to se bude léčit na stejném oddělění, jako sportovní rybáři.

                                NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 10:40:35

                                Kozič origin >> Zajisté byť závodník nebude mít dlouhého setrvání jelikož po dvou MS ukončí karierů na pavilonu B Bohnického sanatoria.

                                  NJarda 2004 - Profil | Po 13.2.2012 10:39:24

                                  dosec >> Jak to je na papíře tak to musí bejt pravda:-))

                                    NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 10:38:23

                                    Jarda 2004 >> Bude chlast sportem, až mi vyjdou brožurky Sportovní popíjení, Pijeme na čas, Průprava začínajícího pijana a Kosení do dálky?

                                      Ndosec - Profil | Po 13.2.2012 10:38:06

                                      Jarda 2004 >> když to píšou tak si jo :-). Já to vidím jinak.

                                        NStrat - Profil | Po 13.2.2012 10:36:22

                                        Děkuji za všechny reakce! Je to asi shoda okolností,kdy na podzim na Orlíku se asi konaly závody,říkejme tomu pípání!!! A těch tam teda bylo! No a pak nechceš bejt ten zaprděnec,co o tom nic netuší a jdeš nakupovat k odborníkům.To bylo divení,proč ti to přijde divný,nemá cenu kupovat něco pod 10 tisíc,atd... Promiňte,třeba na Aljašce sem se na to zeptal a po pěti minutách jsem odešel s novým prutem a ten je! Já mám radost,obchodník má radost,jedu k němu letos na kemp,skoro se bojim ,kolik tam těch novejch prutů bude mít!!!:-))) Ahoj Strat! Dyk sme hold Češi!