Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:36:56

likin >> Tak to já většinou, když mě příposlech teda vzbudí, při záběru vyrazím z biwaku a hodím vlasec mimo hlásič a dám cigáro, aby se ten kapr pořádně zažral. Znáš to, ne?

    NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:35:34

    Hrdobec >> Ne, mě by sis nepamatoval.

      NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:34:40

      dvorák >> To je ovšem velice fajn. Zde je díra v trhu. Založím agenturu na záskok u vody. Teď již jen reklama s nějakým mediálně známým kaprařem a je to.

        NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 18:34:36

        Kozič origin >> Pláčeš na špatnym hrobě,na rybách nechlastám a ten kdo by mi pochcal pruty by si mě dobře pamatoval,neboj

          NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:34:27

          Tulo >> a solární panel nebo centrála

            Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:33:40

            Hermis_s >> Takže, pokud to dobře chápu, preferuješ samosek kapra protože je to pohodlnější? Nebylo by lepší rozhodit sítě a ráno je stáhnout ? Taky by jsi mohl něco chytit bez zásahu.

              NPvl - Profil | Po 13.2.2012 18:32:40

              piskothonza >> Nepochopím , ale to je jedno I tací se mezi námi pohybují :o§))

                NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:31:48

                Hrdobec >> Ne nevzbudí, Už jsem to zkusil a ty nikde. Docela jsi mě naštval, protože jsem potřeboval trochu jídla a taky jsem doufal, že nějaké z těch pohozených piv zůstalo nedopité.

                  NTulo - Profil | Po 13.2.2012 18:31:43

                  Kocháč >> jo to je ono.Někde zašity v Chko jen ja a ma televize.

                    NPvl - Profil | Po 13.2.2012 18:31:28

                    dvorák >> Jóó´tak ty už jseš úplně někde jinde -jinej level :o§)

                      NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 18:31:22

                      likin >> Je fakt že některý lidi by u toho fakt spát neměli bo je nevzbudí bud nic nebo je to na pul hodiny:-) Pár jich znám a budim je že maj záběr když už jsem dávno u jejich udic. Já se ale spacákem jen přikreju a stan nikdy nezapínám a to ani v listopadu,navíc stačí cinknout rolničkou a jsem v pohotovosti takže tohle se mě netýká

                        Npiskothonza - Profil | Po 13.2.2012 18:30:34

                        Pvl >> čau,je tohle normální,co se za těma monitorama schovává za psychouše,podívej se mu do karty a pochopíš...))))

                          NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:30:27

                          Tulo >> zvažuju solární panel a telku, není nad fotbálek pěkně u vody, pívečko, pohoda.

                            NPvl - Profil | Po 13.2.2012 18:30:02

                            Kozič origin >> Divný ? Slabé slovo .

                              NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:29:55

                              dvorák >> pekne jsi s tim vydrbal,jen houst.

                                NRAZOR 2 - Profil | Po 13.2.2012 18:29:53

                                Kozič origin >> fekete pina

                                  Ndvorák - Profil | Po 13.2.2012 18:29:10

                                  Příposlech je dobrá věc,ale já to zmákl ještě líp!!
                                  Znám maníka,kterej za 50Kč/hod jede na ryby za mě. Takže si ležím doma,popř.sedím u píva a nenechám se rušit záběrama.
                                  Abych z toho alespoň něco měl,tak každou hodinu pošle sms nebo i mms jak to jde.

                                    NTulo - Profil | Po 13.2.2012 18:28:47

                                    Kocháč >> takove přenosne DVD + hromada filmu je taky super.Lednice plná piva......

                                      NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:28:04

                                      RAZOR 2 >> To jo, ale neznám tvou adresu.

                                        NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:27:37

                                        Pvl >> Počkej, já musím něco vyhrát? Já nemusím nic vyhrát. Právě proto asi ani ten rybolov nemůžu brát sportovně. Jsem tedy asi divný a budu navždy mrzutý. Ty jdeš tedy s většinou, abys vyhrál a jsi šťastný.