Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NPvl - Profil | Po 13.2.2012 18:27:10

piskothonza >> Jen ho nech .víš jak se to říká ..

    NRAZOR 2 - Profil | Po 13.2.2012 18:26:32

    Kozič origin >> chlapec,močí na udice,kadí do batohu-chtělo by to spíš doktora

      NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 18:26:31

      Kozič origin >> Mě fakt vzbudí fšechno,nekecám. Kde provádíš močení že bych zajel a mužeš mě vyzkoušet :-))

        NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:26:06

        likin >> Jeste jsem se nesetkal s tim,ze by mel kapr hacek tak hluboko.Do minuty to zvladnu driv jsem byl rychlejsi,ale to jsem zezacatku mel neklidne spani,budil jsem se s kazdym sustnutim,ale ted uz je clovek zvyklej.

          Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:25:54

          Hrdobec >> čemu říkáš rychle ? Než tě odposlech po 2-3 dnech u vody vzbudí? než vylezeš ze spacáku ? než se dostaneš k prutu ? kolik to je ? To už například zažraného candáta ani nemusíš pouštět že ?

            Npiskothonza - Profil | Po 13.2.2012 18:24:35

            Kozič origin >> čau,hele ty duchovní vudče,nemoh bys už jít s těma svejma kecama jak si močíš na pruty a podobně již do někam?Tady nejsi na sletu jehovistu,chapeš?

              NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:24:01

              Hrdobec >> Ne, byl bys klidný, poněvadž bys sladce dřímal v bivi.

                NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:23:31

                Tulo >> Ten spánek je na rybařině to nejkrásnější nebo aspoň četba. Představa, že sedím jak debil u prutů a čumím na policajta mě prostě děsí. To není rybařina. A hry v mobilu a facebook, to je taky dobrý.

                  NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 18:23:04

                  Kozič origin >>Kdyby mi kdokoli pomočil udice pak by se nestačil divit jak rychle jsem schopen manipulace s prutem. Bylo by to ale nohou a manipuloval bych s proutkem onoho dobytka:-)

                    NKotrč™ - Profil | Po 13.2.2012 18:22:54

                    zkoušet nespát na Mušově týden při lovu NON-STOPU to by nedal asi nikdo. strop mám tak 30 hod :-D

                      Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:22:13

                      Hermis_s >> Ale jo, klidně vytuhni, tvoje věc, jen v tom nevidím ten sport. Stejně nezareaguješ ani do minuty (příklad) a pak ryba která má hluboko háček má problém. Proto RŘ požaduje neprodlené nakládání s prutem.

                        NHrdobec - Profil | Po 13.2.2012 18:20:33

                        likin >> máš pravdu že ve spánku radost z lovu moc neprožívám,nicméně radost z případnýho ulovku mi to nijak nepokazí. Reaguju rychle a s prutem manipuluju dřív než kdejakej strejda co z něj nespustí oči. Týden a víc nespat nevydržim takže si semtam pěkně schrupnu a protože to dělám většinou mimo tenhle prastát tak je mi šumák co si o tom kdo myslí

                          NStepa23 - Profil | Po 13.2.2012 18:20:10

                          Rajsi >> dokola a dokola - kecy, prdy, blbosti - taky to nechápu, každý má svoje no ni? :-)

                            NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:19:08

                            Kocháč >> Delkim je uz jina liga,to bych jen tak hladce neusnul.Na rece taky obcas prijdu pri razantnim zaberu o hlasic.U Delkimu by kapsa krvacela pekne,kdybych mel kazdy rok jeden prikupovat.Ale pekny jsou to jo a ten zvuk je proste klasika.

                              NTulo - Profil | Po 13.2.2012 18:17:21

                              Kocháč >> kdybych nemohl na rybách spát tak ani nerybařím......

                                NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:16:25

                                Hermis_s >> Já si brousím zuby na Delkim, to se bude na lovu spát jedna radost :o)

                                  NRajsi - Profil | Po 13.2.2012 18:16:06

                                  Hermis_s >> :-))))

                                    NCappyk - Profil | Po 13.2.2012 18:16:04

                                    Rajsi >> přesně tak ,jak to tak tady čtu,tak je tu pár lidí pro MUDr.Chocholouška

                                      NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:15:32

                                      likin >> No vidis a ja to mam jinak,poslu to na hot spot a jak se mi chce spat,tak proste vytuhnu a necham to tam.Libi se mi ten styl rybariny,tobe nemusi,ale to mi je sumak.

                                        NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:13:03

                                        Kocháč >> momentalne kvajzar,ale v nejblizsi dobe presedlam na :

                                        http://sportcarp.cz/obchod/hlasice/tfg-sada-hlasicu​-dave-lane-mag-runner-alarms.aspx