Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NBullteriér - Profil | Po 13.2.2012 19:05:59

obrisek >> V tom je kámen úrazu.Otřesová čidla dost často vysílají falešný informace.Stačí silnější vítr a pípá ti alarm skoro pořád...Zkoušel jsem více značek.Některé lepší,některé horší,ale každopádně vítr děla své.Čidla jsem zrušil a o pruty strach nemám.Vlastně kdo by si dovolil na tohoto hafíka :-)
Vypadá mile ale zdání klame :-) (Starší foto, nyní 35 kg a samý sval )

    Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 19:05:26

    Kocháč >> Je vidět amatéra, já si vycvičil pár kormoránů a jedeme napůl.

      NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 19:04:32

      Indiana >> není potřeba, bez příposlechu to nejde a dal bych ho do bp.

        NVodní kurka - Profil | Po 13.2.2012 19:02:59

        Ahoj,koupil jsem si teď signalizátory s příposlechem a už se nemůžu dočkat až je prubnu.Mám Vimarco a je u toho velká výhoda,že když třeba griluju nebo dělám návazce nebo jdu pomoct kolegovi...prostě nedávám pořád pozor tak mám teď příposlech a nemusím pořád poslouchat s nastraženýma ušima.Navíc když jsem měl kolikrát čepici přes uši nebo foukal silný vítr tak jsem to třeba neslyšel když jsem byl otočený.Nemívám to nahlas a myslím,že tím nikoho neruším a navíc teď si budu moci nastavit příposlech -vibrace a bude to úplně ok.mám jak už jsem psal Vimarca za skvělou cenu 1800.kč. i s příposlechem a mají spoustu funkcí a neumím si představit na co bych potřeboval funkcí více,takže max.spokojen.Ještě mám záruku na dva roky s výměnou kus za kus.Jenom doporučuju.

          NIndiana - Profil | Po 13.2.2012 19:02:21

          Strat - >> To by chtělo anketu o potřebnosti příposlechu. ;-)

            NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 19:01:15

            likin >> Chytám nonstop ležmo a v limbu hlavně na svazovkách a tam se málokdy najde vstřícná masařka co by mi s montáží v zubech zaplavala.

              Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:57:46

              Kocháč >> To je starý, na soukromáku ti to za pár špinavých zlaťáků někdo nahodí nebo zaveze.

                NBullteriér - Profil | Po 13.2.2012 18:54:45

                Tohle je těžká otázka,protože se vždy najdou odpůrci a zárověň spokojení majitelé příposlechu.
                Já patřím k těm druhým.Néé že bych se někde flákal mimo pruty nebo chrápal v bivaku.Mám příposlech jen s jednoho důvodu a to....
                Dnes se rozšiřuje v některých měsících lov 24 hod a na soukromých je to snad všude...Teď si vemte že všem v noci začnou řvát pípaky a slyší to všichni kolem nebo k chytajícímu přiběhnou sousedi a očumují tam.Kdyby aspoň pomohly,ale to oni se snad radši modlý aby jsi rybu stratil....
                Nyní abych to zkrátil.Příposlech mám proto,protože mám pípáky stišené a na příposlechu jen slabý tón...Nechci být středem pozornosti.Takhle s 90% ani nespozorujou že jsem něco ulovil.Mimo jiné si myslím že se všichni schodnem že na ryby chodíme i proto,protože tam je klid a můžem si vychutnat přírodu...
                Toť vše :-)

                  Ncajka - Profil | Po 13.2.2012 18:54:14

                  Kocháč >> tu mám,super věc ale člun je člun,ale tam kde se nesmí vyvážet je to suprová věcička :))))))

                    Nobrisek - Profil | Po 13.2.2012 18:53:36

                    Kozič origin -Když dobře zvolíš značku a zainvestuješ, nikdo Ti udice nesebere, aniž bys o tom nevěděl. Díky detekci pohybu a otřesu se Tvůj příposlech rozvibruje, rozezvučí, dle libosti, tvého nastavení.

                      NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:53:12

                      likin >> Poslední věc co mi chybí je zavážecí lodička s echem a gps. Kdo by se unavoval nahazováním.

                        Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:51:50

                        Cappyk >> Ano prosím.

                          Ncajka - Profil | Po 13.2.2012 18:51:02

                          no jo no když je někdo blb tak je holt blb,ikdyž masaří tak on dělá vše podle RŘ,ikdyž každou rybu odnese ale on může,od dělá vše podle toho jek je to dáno,takový jsou nejlepší,jen mají starch aby jiní náhodou nechytli rybu a oni nic a nedejbože jí pustili tonemůžou překousnout žeeeee!!!!!!!!!!!!!!

                            NCappyk - Profil | Po 13.2.2012 18:48:44

                            likin >> Bože vem si prášek a "dobrou"

                              Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:48:06

                              Kocháč >> To už přestává všechno, nejen že nejsem v obraze, ale ještě k tomu otravuju s chytáním, když to za nás už skoro technika dělá. Fuj a ještě jednou fuj za nemoderní rybařinu. Promiňte prosím.

                                NTóno - Profil | Po 13.2.2012 18:45:40

                                Strat - >> Zasa sa to zvrhlo na debatu ake su kaprari hovada a iba chlastaju a spia v bivaku ... tak osobne este nemam priposluch ale teraz si idem kupit celu sadu a hlavne kvoli tomu ked je zle pocasie je lejaka a si zalezeny v bivaku tak neni fakt pocut tie pipaky a su mieste kde mam udice cca 10 az 15 od seba a istota je istota....v tom vidim vyhody

                                  NPvl - Profil | Po 13.2.2012 18:44:41

                                  Kocháč >> No a dělá tady vlny... a ještě na rybách chlastá :o§)

                                    NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:41:41

                                    likin >> no vidíš, šikovnej a praktik.

                                      Ndosec - Profil | Po 13.2.2012 18:40:16

                                      Kocháč >> není nad to mít jistotu :-))

                                        Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:37:58

                                        Kocháč >> :-) já dám i pivko