Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NRajsi - Profil | Po 13.2.2012 18:13:03

Nechápu, že se to pořád dokola takhle řeší. Vždyť každá rybolovná technika si vyžaduje jiné podmínky k lovu. Kapraři bivakují, muškaři brodí, vláčkaři stráví u vody pár hodin a obejdou si třeba celý revír, feedraři a plavačkáři jsou neustále ve střehu a třeba ten, kdo loví na pilkry jezdí na lodi hledat hloubky. Když si každý najde to své a někomu nebo něčemu tím neubližuje, tak si myslím, že je vše úplně v pořádku.

    NPvl - Profil | Po 13.2.2012 18:11:40

    Kozič origin >> Když nehledáš tak to by jsi měl u tý bedny nejspíš smůlu Pochybuju že by jsi "vyhrál" nad většinou

      Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:10:08

      Hermis_s >> Asi jsem to napsal uspěchaně, zkusím to znovu.
      Pokud jdu na ryby, pak lovím a starám se o prut (udici).
      Pokud chci spát, nebo nevidím na prut (udici), jak si můžu užívat radost z lovu?

        NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:10:05

        Hermis_s >> Co ty používáš za hlásiče a příposlech?

          NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:07:19

          Kozič origin >> Za deavtero horami...

            NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:06:48

            likin >> Ne,ale s chapanim,proto se te ptam,co jsi tim myslel.

              Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:05:15

              Hermis_s >> máš problém se čtením?

                NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 18:04:42

                Hermis_s >> Tak zrovna spíš a lovím já. Když nic nebere a nebudíš se, z dlouhé chvíle močím na udice. Já jsem ale férový a přiznám to. Může však přijít někdo, kdo udice vezme, aby je odevzdal na úřadě do nálezů a ztrát.

                  Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:04:32

                  GRUPA >> Ale já nejsem proti odposlechům paušálně, jen mi jsou k smíchu "rybáří" kteří nahodí, jdou spát, a čekají na pípanec. To ať si raději pořídí robota, který jim tu rybu přinese.

                    NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 18:02:38

                    likin >> A co jsi tim teda myslel?

                      Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 18:01:53

                      Hermis_s >> Ne , máš tam dodatek.
                      "Myslim,ze neprimo napsal."

                        NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 18:01:48

                        likin >> pytlák nemá povolenku a není schopen neprodleně manipulovat s prutem, stačí pepé?

                          NGRUPA - Profil | Po 13.2.2012 17:59:53

                          likin >> kde jinde ho chceš mít? Ale jak jsem ti naznačil, jeden z důvodů..... Ale nikomu to necpu, je to každého věc.

                            Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:59:42

                            cajka >> A o tom je v našich podmínkách rybařina. Nebo jaký rozdíl by byl vůči pytlákovi, který hodí do vody šňůru a ráno se přijde podívat ?

                              NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 17:58:45

                              Kozič origin >> Kdyz mam nahozeno a chrnim,tak lovim,nebo ne?

                                NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:58:45

                                Pvl >> Nehledám sympatizanty. Nemám zapotřebí ku správnosti toho, co si myslím, druhé osoby. Ty se tedy asi zřejmě projevuješ kvůli těm sympatizantům. Jsem tedy dobrý a ty ne.

                                  NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 17:57:29

                                  likin >> Ja ti to nepodsouvam,jen jsem zkopiroval,co jsi napsal ty!

                                    Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:57:11

                                    GRUPA >> Ahoj, proč nemáš přístřešek u prutů ?

                                      Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:56:17

                                      Hermis_s >> Ale ne, nenapsal, nepodsouvej mi to. Napsal jsem jasně, že pokud je někdo sportovní rybář, tak u toho nemůže logicky spát.

                                        NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:55:48

                                        Hermis_s >> Páč když spíš, tak nelovíš. Můžeš třeba jakože dýchat, nebo slintat, ale nelovíš.