- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nesporné výhody příposlechu
Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Ncajka - Profil | Po 13.2.2012 17:55:30
likin >> nečekáš na rybu co když na ní kapraři čekají třeba týden i víc?
NGRUPA - Profil | Po 13.2.2012 17:54:45
likin >>
Ahoj
pokud je tma jako v pytli, a je bouřká, kdy voda a vítr bubnuje do přístřešku, bivaku. Nevidíš nic a příposlech ti může pomoci, tak jako v mnoha jiných případech, které jsem zde už uváděl........
Ať ti to hrrčííí.......
Ahoj
pokud je tma jako v pytli, a je bouřká, kdy voda a vítr bubnuje do přístřešku, bivaku. Nevidíš nic a příposlech ti může pomoci, tak jako v mnoha jiných případech, které jsem zde už uváděl........
Ať ti to hrrčííí.......
NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:54:26
Hermis_s >> V BP taky není, že nemám cizím lidem kadit do batohu. Vlastně to nikde není, ale nedělám to. A když už tedy, tak jen opravdu náhodou. Chrápání v bivaku na lehátku není náhodou.
NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 17:54:25
Strat - >> Moje začátky v kaprařině bly spojeny s příposlechem, časem jsem si řekl, že ho nepotřebuju a pořídil jsem hlásiče bez příposlechu, ale stávalo se mi, že jsem musel v noci místo ztlumení hlásiče zesílit, aby mě vzbudily. Takže ksem se vrátil k příposlechu, který v noci nastavím tak, aby mě vzbudil, ale zbytečně neřval do okolí. Hlásiče mám tedy skoro úplně utlumené.
NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 17:52:30
likin >> Souhlasím s odebíráním papírů všem, co spí někde ve stanu a neloví.
Myslim,ze neprimo napsal.
Myslim,ze neprimo napsal.
NPvl - Profil | Po 13.2.2012 17:51:48
Kozič origin >> Běž někam do hospody, bedna je v každé nálevně . Určitě si sympatizanty najdeš
Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:50:46
Hermis_s >> nic takového jsem nenapsal, psal jsem o požitku z rybolovu.
NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 17:49:29
likin >> Nekdy v BP,nebo RŘ je napsano,ze nemuzes vytuhnout?
Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:46:37
Příposlech je naprosto nutná záležitost, to tvrdí všichni bivakáři, kteří aktivně v noci loví ! :-)
Není nad to, když se ryba přece sekne sama, a lovec konečně vyleze ze spacáku a dotáhne ji na břeh.
Buď lovím, nebo spím. Déšť a signalizace v bivaku je dobrý vtip, nevidíš na pruty ? Nechytej saláte, co z toho máš ? Je to vůbec rybařina, když ani nečekáš na rybu ? Souhlasím s odebíráním papírů všem, co spí někde ve stanu a neloví. Ti podle mne už jen pytlačí maso, nebo svoje ego.
Tohle jsem nenapsal zakladateli tématu, ale "sportovcům" , kteří neloví, ale chtějí ulovit....spěte dál, ale bez nahození.
Není nad to, když se ryba přece sekne sama, a lovec konečně vyleze ze spacáku a dotáhne ji na břeh.
Buď lovím, nebo spím. Déšť a signalizace v bivaku je dobrý vtip, nevidíš na pruty ? Nechytej saláte, co z toho máš ? Je to vůbec rybařina, když ani nečekáš na rybu ? Souhlasím s odebíráním papírů všem, co spí někde ve stanu a neloví. Ti podle mne už jen pytlačí maso, nebo svoje ego.
Tohle jsem nenapsal zakladateli tématu, ale "sportovcům" , kteří neloví, ale chtějí ulovit....spěte dál, ale bez nahození.
NPvl - Profil | Po 13.2.2012 17:30:07
Kozič origin >> No vidíš alespoň něco . Tak to ani mnoho nepotřebuješ
Noskus - Profil | Po 13.2.2012 17:27:33
Strat - >> no tak si kup pípák bez příposlechu a nedělej si s tím těžkou hlavu.To je zase otázka woe.....
NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:27:08
Pvl >> Ne, já nejsem svobodný. Jsem marný a bláznivý. Mě může spasit jen povolenka v kapse, vysazený duháč, reklama na bojlíz a pořady s Jakubem.
NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:25:32
osobak >> Ano, pozdější generace budou chytat kapři. Hlavně ty puštěné, protože ti žijou věčně. Taky budou chytat to, co se nasadí. Tak to funguje již dnes. Na přírodu se ohledy brát nemusí. Máme svaz. Takže naše děti můžou být v klidu. Je to dobře vymyšlené.
NPvl - Profil | Po 13.2.2012 17:23:45
Kozič origin >> To myslíš na sebe neníliž pravda ? - o té svobodě
NPepé - Vsetín - Profil | Po 13.2.2012 17:22:03
ahoj, do teď jsem přípo nikdy neměl, bylo to dáno také tím, že jsem se nedostal na koulovanou déle, jak na den a tam se člověk obejde. U lidí, kteří mají čas a mohou jet koulovat i na týden je určitě nezbytností. O bytí u prutů se tu nebavme - týden v kuse to nedá nikdo. Pokud bych jezdil na výpravy delší jak 2 dny, asi bych se po něm poohlédl.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












