Nesporné výhody příposlechu

Vybírám nový signalizátory a nemužu se zbavit dojmu,že příposlech je další krám navíc,jakou to má přednost,bez který se nedá chytat? Možná bláhově vycházim z toho,že se na rybách chovám,co nejtišeji a prutům skoro na dosah.
Autor diskuse: Strat - Profil , 12.2.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Ncajka - Profil | Po 13.2.2012 17:55:30

likin >> nečekáš na rybu co když na ní kapraři čekají třeba týden i víc?

    NGRUPA - Profil | Po 13.2.2012 17:54:45

    likin >>
    Ahoj

    pokud je tma jako v pytli, a je bouřká, kdy voda a vítr bubnuje do přístřešku, bivaku. Nevidíš nic a příposlech ti může pomoci, tak jako v mnoha jiných případech, které jsem zde už uváděl........
    Ať ti to hrrčííí.......

      NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:54:26

      Hermis_s >> V BP taky není, že nemám cizím lidem kadit do batohu. Vlastně to nikde není, ale nedělám to. A když už tedy, tak jen opravdu náhodou. Chrápání v bivaku na lehátku není náhodou.

        NKocháč - Profil | Po 13.2.2012 17:54:25

        Strat - >> Moje začátky v kaprařině bly spojeny s příposlechem, časem jsem si řekl, že ho nepotřebuju a pořídil jsem hlásiče bez příposlechu, ale stávalo se mi, že jsem musel v noci místo ztlumení hlásiče zesílit, aby mě vzbudily. Takže ksem se vrátil k příposlechu, který v noci nastavím tak, aby mě vzbudil, ale zbytečně neřval do okolí. Hlásiče mám tedy skoro úplně utlumené.

          NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 17:52:30

          likin >> Souhlasím s odebíráním papírů všem, co spí někde ve stanu a neloví.

          Myslim,ze neprimo napsal.

            NKotrč™ - Profil | Po 13.2.2012 17:51:53

            likin >> docela mě tvůj komentář pobavil :-)

              NPvl - Profil | Po 13.2.2012 17:51:48

              Kozič origin >> Běž někam do hospody, bedna je v každé nálevně . Určitě si sympatizanty najdeš

                Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:50:46

                Hermis_s >> nic takového jsem nenapsal, psal jsem o požitku z rybolovu.

                  NGrasel - Profil | Po 13.2.2012 17:50:33

                  Hermis_s >> Nech ho,tohle nemá cenu :)

                    NHermis_s - Profil | Po 13.2.2012 17:49:29

                    likin >> Nekdy v BP,nebo RŘ je napsano,ze nemuzes vytuhnout?

                      NIndiana - Profil | Po 13.2.2012 17:47:27

                      TWIN 69 >> Jak jsi ho vytrestal? Chci se zasmát? :D

                        Nlikin - Profil | Po 13.2.2012 17:46:37

                        Příposlech je naprosto nutná záležitost, to tvrdí všichni bivakáři, kteří aktivně v noci loví ! :-)
                        Není nad to, když se ryba přece sekne sama, a lovec konečně vyleze ze spacáku a dotáhne ji na břeh.
                        Buď lovím, nebo spím. Déšť a signalizace v bivaku je dobrý vtip, nevidíš na pruty ? Nechytej saláte, co z toho máš ? Je to vůbec rybařina, když ani nečekáš na rybu ? Souhlasím s odebíráním papírů všem, co spí někde ve stanu a neloví. Ti podle mne už jen pytlačí maso, nebo svoje ego.
                        Tohle jsem nenapsal zakladateli tématu, ale "sportovcům" , kteří neloví, ale chtějí ulovit....spěte dál, ale bez nahození.

                          NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:36:09

                          Pvl >> Potřebuju ještě televizi kvůli tomu Jakubovi.

                            NPvl - Profil | Po 13.2.2012 17:30:07

                            Kozič origin >> No vidíš alespoň něco . Tak to ani mnoho nepotřebuješ

                              Noskus - Profil | Po 13.2.2012 17:27:33

                              Strat - >> no tak si kup pípák bez příposlechu a nedělej si s tím těžkou hlavu.To je zase otázka woe.....

                                NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:27:08

                                Pvl >> Ne, já nejsem svobodný. Jsem marný a bláznivý. Mě může spasit jen povolenka v kapse, vysazený duháč, reklama na bojlíz a pořady s Jakubem.

                                  NKozič origin - Profil | Po 13.2.2012 17:25:32

                                  osobak >> Ano, pozdější generace budou chytat kapři. Hlavně ty puštěné, protože ti žijou věčně. Taky budou chytat to, co se nasadí. Tak to funguje již dnes. Na přírodu se ohledy brát nemusí. Máme svaz. Takže naše děti můžou být v klidu. Je to dobře vymyšlené.

                                    NPvl - Profil | Po 13.2.2012 17:23:45

                                    Kozič origin >> To myslíš na sebe neníliž pravda ? - o té svobodě

                                      NPepé - Vsetín - Profil | Po 13.2.2012 17:22:03

                                      ahoj, do teď jsem přípo nikdy neměl, bylo to dáno také tím, že jsem se nedostal na koulovanou déle, jak na den a tam se člověk obejde. U lidí, kteří mají čas a mohou jet koulovat i na týden je určitě nezbytností. O bytí u prutů se tu nebavme - týden v kuse to nedá nikdo. Pokud bych jezdil na výpravy delší jak 2 dny, asi bych se po něm poohlédl.

                                        NHowy - Profil | Po 13.2.2012 17:19:42

                                        Na vícedenních výpravách je to nenahraditelný pomocník. Věř tomu:-)