Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 13:47:32

Agas >> v poho , dame se sanovem v praci hlavy dohromady a budeme chytat na TB , cdb je uz pase :)))))))

    Nl.s - Profil | Ne 12.2.2012 13:47:27

    Agas .smát se můžeš , asi máš velmi dobré informace to bych se pak asi mohl smát já , nebudu tady rozepisovat věci kolem cdb ,snad až se potkáme mužem to probrat .

      NAgas - Profil | Ne 12.2.2012 13:44:46

      viceroy >> něco by jse našlo,ale nebudu to tady vypisovat a roztrubovat.

        Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 13:42:07

        Agas >> ze ty vis neco na kochace co my ne ?

          NAgas - Profil | Ne 12.2.2012 13:40:58

          sanov >> jde jenom o to jak tady Kocháč zmíňoval jednoho bývalého prodejce CDB krmení,že by mohl napsat knihu tak to jsem se tomu musel zasmát.

            Nsanov - Profil | Ne 12.2.2012 13:37:32

            Agas >> myslis v..r

              NAgas - Profil | Ne 12.2.2012 13:35:52

              Kocháč >>tady zase někdo snídal vtipnou kaši.Pokud teda vím tak jiné e-shop mají taký různé slevy,ale včem máš pravdu každý si musí tu slevu nějakým dílem zasloužit.Ja jsem taky byl členem klubu a to z jednoho důvodu,že jse mněl slevu na krmení.Když nakupuješ krmení ve větším tak jse ti ta sleva vyplatí.Budu jse muset zeptat na to jednoho tvého testera jak ty to máš ve vaší firme ze slevama. Jestli se Vám taky vypaltí dávat ti slevy co máte?Slevy jse dělají z jednoho důvodu aby jsi navýšil poptávku po zboží.Asi nechodíš do obchodu nakupovat.

                Nsanov - Profil | Ne 12.2.2012 13:33:00

                Kocháč >> nic se nedeje,prece se tu nebudem hadat o kravinach,kazda firma si to udelala po svem (slevy),tak se drzime jen toho co bylo receno,nic vic-nic min

                  NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 13:27:32

                  sanov >> To, že tam byl manažer Mivardi jsem nevěděl, tak to je jiná.

                    NUnca - Profil | Ne 12.2.2012 13:13:47

                    Kocháč >> Ano, souhlasím s tebou. Nemá smysl to řešit. Co bylo bylo, co bude zatím nikdo neví. :-) Mě stejně nejvíc zajímá ten koncový produkt a jeho kvalita a cena.

                      Nsanov - Profil | Ne 12.2.2012 13:07:20

                      viceroy >> ehrlich

                        Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 13:05:36

                        sanov >> no konecne kde se toulas ? tak na tom srazu cdb to rekl manazer MIVARDI kolego ?

                          Nsanov - Profil | Ne 12.2.2012 13:04:33

                          Kocháč >> byl tam manager mivardi,ale vidim,ze tu resis nejake asi tvoje spory z minulosti,coz se nas netyka (snad)

                            Nsanov - Profil | Ne 12.2.2012 12:57:14

                            Dimmu >>cau,muj top byla enzymovana jatra,ale tu uz mi zrusili v loni,pak jsem sel na tun. gulas a taky uz neni,ale chytali mi i jine veci,tak uvidime co jim dal hodim do vody

                              Nsanov - Profil | Ne 12.2.2012 12:53:20

                              Agas >> cau chlape,clenstvi-neclenstvi uz ubehl nejaky cas od te doby a muj nazor je pokud uz tam davaji zbozi na eshop tak by to melo byt uz davno rozhodnute, jak to s tim clenstvim vlastne bude! Nerad bych toho aby to skoncilo jako cesky film KONEC VODNIKU V CECHACH

                                Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 12:52:50

                                Kocháč >> jj nema mi to tady nevyresime , kez by se lojza zmatoril a rozjel to opet nekdy v budocnu sam

                                  NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 12:50:37

                                  viceroy >> On to asi neměl Lojza jednoduché a z člověka co rozhodoval o chodu se stal zaměstnanec. Třeba bylo vše ústně předjednané, ale teď je prostě zaměstnanec a maká na dílně na tom co firma chce. Nemá to cenu řešit.

                                    NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 12:45:08

                                    Unca >> Souhlas, přísun levnýho krmení je určitě ztráta a jak říkáš, nej náklady kapraře jsou právě to krmení.

                                      Nviceroy - Profil | Ne 12.2.2012 12:44:01

                                      Kocháč >> tohle mi je jasne , v tomhle mas pravdu ale kdyz nekdo tohle vypusti tak to beres ze to maji uz nejak dopredu predjednane , jak jsem koupil tak prodavam

                                        NKocháč - Profil | Ne 12.2.2012 12:42:02

                                        viceroy >> A byl na srazu CDB někdo z Mivardi? Asi ne, jen současní zaměstnanci, kteří nerozhodnou nic. A že lidi nepoznají, že je Drahoš mluvka, to je jen jejich problém.
                                        Prostě a jednoduše teď vlastní vše Mivardi a ti rozhodnou co bude a jak. CDB je minulost.