Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

Nitram. - Profil | Čt 16.2.2012 13:48:17

Mivardi Cup >> M-Carp Mivardi - 16.2.2012 13:35:13 >> to je dobře. a jak to tam dostanu?

    M-Carp Mivardi - Profil | Čt 16.2.2012 13:35:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nový M-CARP KLUB již brzy!

    (Zadal: Karel Skalický, 15.2.2012 20:34:24)

    Pro naše věrné zákazníky a především pro nadšence v lovu kaprů chystáme věrnostní M-CARP KLUB. Členství přinese mnoho pozitiv v podobě řady zvýhodnění a dalších zajímavých aktivit. Je se na co těšit. Sledujte naše stránky a brzy se dozvíte více!

      Dimmu - Profil | Ne 12.2.2012 16:37:50

      viceroy >> Jj. Už mi bylo něco sděleno v SZ a dál bych to nerozebíral.

        viceroy - Profil | Ne 12.2.2012 16:26:30

        Dimmu >> to je na dlouho

          Zdendahat - Profil | Ne 12.2.2012 15:53:52

          A neni amino taky liquid? :-)

            Kocháč - Profil | Ne 12.2.2012 14:40:21

            Agas >> Mně jsou tyhle debaty buřt, jen mě občas nadzvednu lži a hlupáci a tady zaznělo hodně lží. Prostě už se v tom motám dlouho a vím kdo co je zač :o)
            Tak ať vám to na Mivardi jezdí kluci :o)

              Agas - Profil | Ne 12.2.2012 14:23:14

              Drahoš >> Nejvíc mně tady nabuřil Kocháč ten na takové diskuze jenom čeká.

                Dimmu - Profil | Ne 12.2.2012 14:22:52

                Drahoš >> Nejsem zasvěcený do situace, ale tady z těch komentů se mi zdá, že v tom něco smrdí a prostě mě zajímá, o co jde.

                  Drahoš - Profil | Ne 12.2.2012 14:20:30

                  Dimmu >> to je právě to co se píše tak jednoduše Ale proč to vše tak dopadlo?? Jednoduše řečeno Asi každý v jeho situaci by udělal to samé a byla to ta nejlepší varianta.Při tom loni CDB bylo na vrcholu své produkce co se týče tun....To jádro věci nebudu rozepisovat, tady se to nesluší a mě to nenáleží komentovat..

                    Agas - Profil | Ne 12.2.2012 14:19:07

                    Co jse týče krmení tak minulou sezonu jsem zkusil nakoule ze směsy makrela,a byl jsem velice překvapen jak to fungovalo.Je škoda že už nebude k prodeji,ale ono stačí jen se potat a dá se makrela vytunit.Báník mněl jsem tu tám u vás jak jsem tam byl z tebou na pár dní a viděl jsi jak mně to šlo.Takže každá voda má své kouzlo.

                      l.s - Profil | Ne 12.2.2012 14:14:58

                      Agas.Obsazeni je dobré,když Ti to klapne přijed na čumendu .

                        Dimmu - Profil | Ne 12.2.2012 14:14:33

                        Nevím, jestli se to tady už v nějakém vláknu řešilo, ale zajímalo by mě, proč vůbec proběhla celá fúze CDB > Mivardi????? To by mě teda zajímalo co v tom je. Já být majitelem firmy, která má celkem úspěch, asi těžko bych přistoupil na to, aby se ze mě stal zaměstnanec a kdykoliv jsem mohl být novým zaměstnavatelem vykopnut na dlažku...

                          Drahoš - Profil | Ne 12.2.2012 14:13:59

                          jste se nějak rozkecaly:o)) Posuzovat kde kdy a za co když není jádro věci průhledné nejde. Ale ve většinou Vámi psaných věci souhlasím Ale to je jen můj lajcký názor:o)

                            Agas - Profil | Ne 12.2.2012 14:11:20

                            l.s >>Přemýšlím jestli mám dojet teďka k vám 18.2.2012.Uvidím jestli nebudu v hokně.

                              l.s - Profil | Ne 12.2.2012 14:08:11

                              Agas.Jak říkám pokecáme až se potkáme ,

                                Agas - Profil | Ne 12.2.2012 14:04:40

                                l.s >>U vás v obchodé jsem už delší dobu nebyl.Ale je pravda že by to naštvalo každýho,z tou slevou a pak mu zůstalo zboží na krámně.Ale to je už hold věc obchodník a né nakupujícího.Když nakupuješ tak jse snažíš ušetři když je to možné.Tak to prostě na tom světě chodí.

                                  Agas - Profil | Ne 12.2.2012 13:58:52

                                  Hermis_s >> nevím kde jsi na to přišel!!!

                                    Agas - Profil | Ne 12.2.2012 13:55:36

                                    Drahoš >> Ahoj jako řeknu ti to narovinu když jsem odjížděl ze srazu,tak jsem byl pěkně nasráné,že bych někoho nejraději sejmul.Už jse na tom srazu povíc lidí ptalo mažera mivardi na různé věci a né pokaždé byl vstřícný.Takže to byl jenom začátek,a teďka to bude mnět další pokračování.

                                      viceroy - Profil | Ne 12.2.2012 13:55:00

                                      Agas >> normalne cumim jak to je v tom rybarskem ksefte propletene a vyhrocene , dneska kochac vcera vasr a vse kolem cdb ,,neuveritelne ,,

                                        Hermis_s - Profil | Ne 12.2.2012 13:48:17

                                        Agas >> ty jsi puvodem cizinec?