Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

NRanař - Profil | Pá 10.2.2012 22:05:02

sanov >> Zdar nevím jestli ti to už říkal David, poslední zásilka co jsme brali tak v balení místo 7Kg bylo 5,5kg v druhém 6 a tak dále. Jinak sea totálně vyhořela, ani jeden kapr tak jsem to dovezl zpátky a náházel slepicím, Jinak brusinka fungovala, ale rozhodli jsme se že CDB už brát nebudeme. tak zdar.

    Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 22:04:34

    TWIN 69 >> :-))))

      NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 22:03:05

      sanov >> průběh ankety je velmi zajímavý!!

        NRomero - Profil | Pá 10.2.2012 22:02:29

        sanov >> Ja poprve a bylo to fajn, tak kdyz by se to uskutecnilo i letos, zase si to nejspis zopakuju. Je to jak rikas, hlavne pohodicka u vody, zadny stres a super pokec.

          Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:59:35

          sanov - >> tak to co je bohužel v anketě je závislé na době lovu,nemohu hlasovat,nebot všechny jsou dobré,akorát Tropic tolik neznám.

            Nsanov - Profil | Pá 10.2.2012 21:59:19

            Romero >> zatm jsem tam byl pokazde,beru jako takovy relax,clovek vypadne z baraku a jede nekam pokecat,poznat nove lidi,zachytat atd.

              NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:57:15

              roce >> Kdo si počká,ten se dočká!A já stále věřím,že vše dopadne dobře.

                Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:56:20

                TWIN 69 >> asi jo,jinak my máme poslední inf. stejné jako si psal,že by mělo být vše jako dříve,ale nové zprávy žádné.Musíme počkat.

                  NRomero - Profil | Pá 10.2.2012 21:55:57

                  sanov >> Nejak bylo a nejak bude:-) Spis me zajima, jestli bude zase nejaka podobna akce, jako byl ten sraz na podzim na Desne. Kdyby ten klub zrusili uplne, tak by bylo asi prd a ne sraz.

                    NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:54:00

                    roce >> Doufejme,že vše se vysvětlí a dopadne dobře pro nás.Holt nás Lojza rozmazlil.

                      Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:51:04

                      TWIN 69 >> no to je určitě lidí více,jenom my sme 4,zvědavý jak to bude dál

                        NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:49:08

                        roce >> no to doufám,hlavně jsu zvědavý co bude až se vrátí vedení z Asie.

                          Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:47:28

                          TWIN 69 >> snad letos na něj dojde

                            NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:46:47

                            sanov >> Tropic šlape naprosto stejně jako Cherry.Tedy suprově.

                              NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:45:35

                              roce >> Rozhodně vyzkoušej toho Tondu.Mě šlapal parádně.

                                Nsanov - Profil | Pá 10.2.2012 21:44:11

                                Romero >> chce si jenom zvyknout na to,ze to bude uz trochu jinak nez jsme byli zvykly

                                  Nroce - Profil | Pá 10.2.2012 21:43:56

                                  TWIN 69 >> zkoušet se musí,měl sem skoro vše,ale ustálilo se to na několika druzích a není zatím důvod měnit...

                                    NRomero - Profil | Pá 10.2.2012 21:41:24

                                    sanov >> Ja vim, proto jsem Te tak pozdravil:-) Jojo, nezbyva nez cekat, ale to stejne delame pres zimu vsichni:-) Myslim, ze neco nakonec daji, ale zadnou velkou slevu necekam. Na druhou stranu, ceny na strankach Mivardi jsou uz ted prijatelne.

                                      NTWIN 69 - Profil | Pá 10.2.2012 21:41:02

                                      roce >> no vidíš jak málo stačí ke spokojenosti.ještě chci vyzkoušet Jahoda-halibut a lehce to dipnu česnekem.

                                        Nsanov - Profil | Pá 10.2.2012 21:40:33

                                        zkousel nekdo tropic,na neho nemuzu rict kriveho slova!