Mivardi-boilies smesi (CDB)

Co si myslite o zestihlenem sortimentu (byvale cdb) v nabidce Mivardi? Chybi vam tady nejake oblibene veci,prichute (liquidy,aminokomplety,pelety atd.)? Jste spokojeni s velikosti baleni a cenami? Diky za nejake ty postrehy.
Autor diskuse: sanov - Profil , 10.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

na co vam to nejvic slapalo?

A) olihen8%

B) olihen-svestka5%

C) tropic2%

D) cherry14%

E) jatra-maso7%

F) brusinka6%

G) sea7%

H) jine49%

Od 10.2.2012 hlasovalo 83 čtenářů.

Peši - Profil | Čt 16.2.2012 16:12:37

Vždyť je to legrace...:)

    Mirek.V. - Profil | Čt 16.2.2012 16:11:55

    Pvl >> To jsem nepochopil:-))

      Mike - Profil | Čt 16.2.2012 16:11:08

      Peši >> já se jen divím, že ještě existuje někdo, kdo jim ty kecy žere....

        Pvl - Profil | Čt 16.2.2012 16:09:32

        Peši >> Dám ti jeden příklad správného obchodníka . Není to z rybařiny . Kdysi jsem dával venkovní rolety . Vyráběli (nejspíš je vyrábějí doteď ) Plastové a hliníkové - vyplněné pěnou . V domnění , že ty hliníkače budou mít lepší termoizolační vlastnosti měl jsem v úmyslu je nechat naistalovat . Jenže .. !!pan !! prodejce mi říkal, (nemusel) mají takřka stejné vlastnosti jako plastovky ! Hliníkové se většinou dávají kvůli lepšímu zabezpečení . Už nevím jaký byl přesný finanční rozdíl ,ale na stokoruny se nehrálo . Takhle bych si to asi představoval .

          Peši - Profil | Čt 16.2.2012 16:09:00

          Mike >> jojo byla tam celá skvadra oba Ouředníčci a další dva nový chlápci.

            Mike - Profil | Čt 16.2.2012 16:07:54

            Peši >> tak to jste museli mluvit s panem O., pak už se ničemu nedivím:-))). 20 (možná i 30 let) let praxe s koulením, půjdou po krku Kordovi s Foxem, dokud je nedostanou a stanou se mistry světa v kaprařině :-)))

              Mirek.V. - Profil | Čt 16.2.2012 16:06:08

              VL.K. >> :-)))

                Peši - Profil | Čt 16.2.2012 16:05:36

                Poušťák >> Nevím radši jsem se nekoukal :) to už nám týpek povídal o něčem jiném:)

                  VL.K. - Profil | Čt 16.2.2012 16:04:50

                  Mirek.V. >> oukej o))

                    Poušťák - Profil | Čt 16.2.2012 16:03:57

                    Peši >> a na druhý už to tak nebylo?...o)))))))))))))))))

                      Mirek.V. - Profil | Čt 16.2.2012 16:03:48

                      VL.K. >>Ja fiiim jak jsi to myslel v Praglu polknem jestli te sef pozve:-))))

                        VL.K. - Profil | Čt 16.2.2012 16:01:10

                        Mirek.V. >> neboj f poho o))))

                          Mirek.V. - Profil | Čt 16.2.2012 15:58:25

                          VL.K. >> Ale ale pane inspektor pozor na cevku:-))))))))))

                            Peši - Profil | Čt 16.2.2012 15:56:33

                            VL.K. >> Jojo to je jasná věc, správný obchodník musí své zboží vždycky umět prodat....ale hezky se to poslouchalo:-) Ty boiliesy nevím jestli chytají...zkusím a pak posoudím. Spíše nás tam zaujal ten bivak, ten vypadal celkem slušně, na první pohled paráda.

                              VL.K. - Profil | Čt 16.2.2012 15:34:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Peši >> a ty jsi čekal,že když přijdeš do firemního obchodu, tak ti bude týpek říkat,že jejich zboží je shit a že se koulísu věnuje pár let?? A myslíš vážně,že má 20let praxe s výrobou?? To snad nééé :-)) Nebuď naivní :-))) Lojza dělal slušný věci,ale je asi tak jediný kdo má nejdelší praxi s výrobou koulísu,teď u fy Mivardi, ostatní ho jen využili, né-li zneužili.
                              Jinak neříkám,že nemaj dobrý věci, své přiznivce si určitě najdou a fungovat budou!!!!

                                ploticee - Profil | Čt 16.2.2012 15:27:34

                                A tim že jsme to tady krásně vychválili, tak chceme slevu 20% na prodejně, žejo Peši?. Dělám si srandu:)))))
                                10% taky dobrá:)

                                  Peši - Profil | Čt 16.2.2012 15:18:33

                                  Jojo souhlasím s Ploticííí...týpek s námi strávil asi 2,5hoďky...bylo to vyčerpávájící, ale pán věděl o čem mluví..min. 20 let praxe s výrobou boiliesu. Mivardi fandím, kaprařské doplňky jsem začal používat minulý rok a veliká spokojenost.

                                    ploticee - Profil | Čt 16.2.2012 15:02:32

                                    sanov - >> Před pár dny jsem navštívil jejich prodejnu, dostal jsem spousty informací od jednoho chlapíka co tam prodáva. Vypadá to že Mivardi jde tvrdě do kaprařiny a bude šlapat na paty známějším značkám, což je jedině dobře. Už se těšim až budou mít vše na skladě. Zaujalo mě tam spousty věcí, jako jejich Bivaky, kaprařské doplňky a boilis, to vypadá také zajímavě, mám v plánu letos vyzkoušet. Hlavně vše je za velmi příznivé ceny a to se počítá i co do kvality to vypadá velmi dobře což letos zjistím:)

                                      Nitram. - Profil | Čt 16.2.2012 13:52:15

                                      Mivardi Cup >> M-Carp Mivardi - 16.2.2012 13:51:04 >> dobře, budu to sledovat

                                        M-Carp Mivardi - Profil | Čt 16.2.2012 13:51:04

                                        Nitram. >> vše se včas dozvíte....Je to jen info že se něco děje...:o))