Seznamka rybářů a rybářek

Ahoj rybáři a rybářky.Uvítali by jste zde na MRKU seznamku lidí jako hledám rybářku-hledám rybáře???Jak na rybařinu tak i případně na vztah?
Autor diskuse: Figos - Profil , 11.1.2012 všeobecné - ostatní

Chtěly by jste na MRKU mít seznamku hledání partnera jak na výpravy a možná i do života?

A) Ano?87%

B) Né!13%

Od 11.1.2012 hlasovalo 556 čtenářů.

Nvelbyk - Profil | Po 6.2.2012 21:52:11

tazzmenka >> Ne ne nekuj.To by měli oni tobě a ne se ještě tak bavit na úkor druhého (tebe)

    Nafjee - Profil | Po 6.2.2012 21:49:39

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Konkurence je veliká, měl bys vytáhnout nějaký triumf z rukávu. Třeba ji ukaž svoje auto. Klidně i fotku v interiéru z pohledu spolujezdce.

      Ntazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:49:37

      velbyk >> Děkuji!!!

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.2.2012 21:46:42

        tazzmenka >> Nevšímej si ho. Jenom si honí triko na holce. Je to ubožák

          Ntazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:45:39

          afjee >>To asi těžko když jsem se nikdy s Netipou neviděla!!

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.2.2012 21:45:01

            velbyk >> Jsou to hulváti

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.2.2012 21:44:44

              afjee >> takhle to nefunguje. Dokaž, že mám co dokazovat

                Nvelbyk - Profil | Po 6.2.2012 21:43:55

                Teda jo vy to tu vedete se vám tu chuděra snaží spestřit večery a vy se k ní tak zachováte :-O :-(

                  Nafjee - Profil | Po 6.2.2012 21:43:38

                  twister >> Tomu ver.

                    Nafjee - Profil | Po 6.2.2012 21:43:24

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Dokaž, že ty videa nemáš ..

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.2.2012 21:42:54

                      tazzmenka >> Přemýšlej tedy o mé nabídce. Se mnou budeš v bezpečí

                        Ntwister - Profil | Po 6.2.2012 21:42:30

                        afjee >> on prý natočil i video, kde tazzmenka žehlí ryby a poté netipa tazzmenku

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.2.2012 21:42:23

                          afjee >> Jsi lhář. Udělal si mocného nepřítele

                            Nafjee - Profil | Po 6.2.2012 21:41:33

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jen ji řekni o těch videích, která jsi natočil a poté sdílel na internetu. Videa, kde tazzzmenka je na rybách a žehlí ryby. To by se ji asi nelíbilo, kdyby věděla, že ji někdo točí, co?

                              Ntazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:39:37

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ale já se nedržím nikoho.Zatím:-)))

                                Ntazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:38:58

                                afjee >> Ne tohle vážně nejde!!

                                  Ntazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:38:23

                                  velbyk >> jo až tak!!!!

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.2.2012 21:38:21

                                    tazzmenka >> a tady vidíš, jací úlisní vilní perverzáci se tady vyskytují. Kdyby ses držela mě, potom by si k tobě nikdo nic podobného nedovolil. Já bych tě na Mrku totiž ochránil

                                      Nafjee - Profil | Po 6.2.2012 21:36:13

                                      tazzmenka >> Nač používat takové hrubé výrazy. Jde to vyjádřit i slušně ...

                                        Nvelbyk - Profil | Po 6.2.2012 21:35:23

                                        tazzmenka >> ale až tak jo ? ? ?