Seznamka rybářů a rybářek

Ahoj rybáři a rybářky.Uvítali by jste zde na MRKU seznamku lidí jako hledám rybářku-hledám rybáře???Jak na rybařinu tak i případně na vztah?
Autor diskuse: Figos - Profil , 11.1.2012 všeobecné - ostatní

Chtěly by jste na MRKU mít seznamku hledání partnera jak na výpravy a možná i do života?

A) Ano?87%

B) Né!13%

Od 11.1.2012 hlasovalo 556 čtenářů.

tazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:34:28

velbyk >> Mě to tady pěkně sere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    velbyk - Profil | Po 6.2.2012 21:30:57

    tazzmenka >> ty jo až tak se mi rozvlnila záclona jak to sem vlítlo ;-)

      tazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:28:45

      velbyk >> Jo umím se čertit a jak!!!!!!

        velbyk - Profil | Po 6.2.2012 21:27:16

        tazzmenka >> teda jazyku zlí ty se umíš čertit copak oni ti tu ubližujou :-DDDD

          Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:26:19

          tazzmenka >> Není zač.

            Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:26:07

            mico >> Zdar.

              tazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:25:19

              Petr64 >> To víš že mě to zajímá co se děje o mě a beze mě!!!
              Díky za informaci.

                mico - Profil | Po 6.2.2012 21:25:16

                Petr64 >> No to nevim:-)Jdu se chystat z prace domu tak zatim nazdarek a nech se dari na dirkach :-)

                  Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:24:06

                  mico >> Nebolela.:-))
                  Sakra.Už sněží.

                    mico - Profil | Po 6.2.2012 21:21:57

                    Petr64 >> To by mne bolela hlava :-)

                      Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:20:47

                      mico >> To musíš naplánovat aspoň na tři dny.:-))

                        Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:19:55

                        tazzmenka >> Na nějaké diskuzi.Řekl sem si,že by tě to mohlo zajímat......a nečerti se.:-))

                          tazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:18:55

                          MrCement >> mrcement - 6.2.2012 18:51:41 >> ahoj nikomu sem fotku nevěnovala.pouze jsem ji dala sem na diskuzi!!!

                            afjee - Profil | Po 6.2.2012 21:18:01

                            tazzmenka >> Mně to třeba došlo domů normálně poštou a s věnováním, od Jardy. Zde na MRKu pod přezdívkou twister.

                              tazzmenka - Profil | Po 6.2.2012 21:16:02

                              Petr64 >> Ahoj vidím že sem už žádné fotky dávat nebudu.Jelikož si je doma někdo tiskne bez mého svolení a vůbec aby se mě ten dotyčný optal.Díky za tohle upozornění.A kde si ktomu vůbec přišel???

                                mico - Profil | Po 6.2.2012 21:11:22

                                Petr64 >> No to jo :-)Nakonec budu jen na vystave a pak domu

                                  Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:07:08

                                  mico >> Tak to budeš mít co dělat abys to stihl.To je snad nejdelší štreka napříč Brnem.:-)))))

                                    mico - Profil | Po 6.2.2012 21:04:14

                                    Petr64 >> A bratranek bydli Brno bystrc :-)

                                      Petr64 - Profil | Po 6.2.2012 21:02:58

                                      mico >> Tak ta už tam není hodně dlouho.:-)))

                                        mico - Profil | Po 6.2.2012 21:00:32

                                        Petr64 >> Nemyslim vlaky ale plocha draha :-)