Lyžařská sjezdová sekce pro rybáře

Zimní téma pro ty, kteří během mrazivých dnů často vyrážejí víc na lyže (sjezdovky) než k vodě. Vybavení, zkušenosti, střediska u nás i v zahraničí, ubytování atd. Nic pro běžkaře.
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 10.1.2012 všeobecné - ostatní

Od 11.1.2012 hlasovalo 0 čtenářů.

supinna - Profil | Pá 26.2.2016 20:41:27

Roman C. >> Pěkný. Byl jsi Seiser Alm?

    supinna - Profil | Pá 26.2.2016 20:37:58

    Jedna starší, ale stále skvělá upoutávka .))
    https://www.youtube.com/watch?v=D5obu2F1I_0

      MB - Profil | Po 11.1.2016 9:58:01

      Roman C. >> super

        Roman C. - Profil | Po 11.1.2016 9:02:20

        MB >> vrátil jsem se včera večer,stálo to za to.

          MB - Profil | So 9.1.2016 20:00:37

          Roman C. >> jsi tam nebo jsi se teď vrátil?

            Roman C. - Profil | So 9.1.2016 19:57:49

            MB >> to je ta nahorni planinka s vlekem pro decka, ale nemuzu si pomoct ma to neco do sebe....

              MB - Profil | So 9.1.2016 19:53:26

              Roman C. >> hmm vypadá to pohodově

                Roman C. - Profil | So 9.1.2016 19:51:43

                Jestli me nejaky stredisko Genius loci, tak pro me je to Tauplitz. Ta nahorni planina s chatkama nema chybu a nektere sjezdovky co se klikati mezi domecky a drevniky na seno taky. Jsou jina vetsi a lepsi strediska, ale tady mam misty pocit, jak kdyby me nekdo strcil do nabijecky :-)

                  Roman C. - Profil | Ne 4.1.2015 20:53:44

                  Azuro bylo po 3 dny...

                    Roman C. - Profil | Ne 4.1.2015 20:51:05

                    Tak lavina ma Molltalu je docela maso, nam před vánoci naštěstí ukázal přívětivější tvář. Byli jsme tam s dětma takže čas na výlety mimo sjezdovky nebyl, jednu menší lavinu jsme tam viděli spadnout...

                      Matrix - Profil | Pá 2.1.2015 22:49:11

                      Royale with Cheese 3 >> Hodně nepříjemné...taky jsem tam mimo něco najezdil.

                        Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 2.1.2015 18:33:29

                        Georgino >> to asi každej. Utrhlo se to na tom svahu vpravo pod Schareckem ( při pohledu dolů). Čili tam, kde se normálně jezdí off piste.

                          Georgino - Profil | Pá 2.1.2015 17:33:43

                          Royale with Cheese 3 >> Ajaj :-( Tam jsem se něco nalítal mimo sjezdovky

                            Bulk - Profil | Út 30.12.2014 20:02:12

                            Royale with Cheese 3 >> Byl jsem letos na jare v Bad Hofgasteinu. Jelikoz jsem byl v Alpach poprve, tak jsem na vse valil oci. Nicmene jezdil jsem na Grosarltalu, Schlossalmu a Stubnerkogelu. Nejvice se mi libil Schlossalm. Co se tyka hospod a termalu, bohuzel nemam paru, po celodennim lyzovani jsem odpocival v chalupe na peci.

                              sramas - Profil | Po 29.12.2014 21:47:44

                              Kam v Praze pro sjezdové boty? Díky

                                Matrix - Profil | Po 1.12.2014 18:15:36

                                Royale with Cheese 3 >> 5. - 7.12. Celkově se bojím situace, že bude všude mraky lidí...

                                  Royale with Cheese 3 - Profil | Po 1.12.2014 18:13:17

                                  Matrix >> kterej termín by to měl být ?

                                    Matrix - Profil | Po 1.12.2014 18:06:27

                                    Royale with Cheese 3 >> Prosím tě, kdyby ses zeptal, jak to tam probíhá, byl bych rád. Nerad bych tam dojel a na těch pár km se mrcasila miliarda lidí.

                                      Matrix - Profil | Po 1.12.2014 18:00:21

                                      MB >> Kamarádka tam má "známé". Je to takové alternativní bydlení prakticky ve sklepě, ale zase je to relativně zadarmo. :-)