Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nskřet - Profil | Pá 31.1.2025 20:07:12

    1Mara >> Jj, útočili dokonce i na tchýni co to má doma. Jejich aktivita byla i v tv Nova,když v pořadu Volejte řediteli protestovali proti vysílání Kurva hoši gutentag.

      NKnapík - Profil | Pá 31.1.2025 20:05:12

      1Mara >> ondatra je navíc oproti nutrii o dost menší.

        N1Mara - Profil | Pá 31.1.2025 19:49:27

        skřet >> jako fakt ? :-)

          Nskřet - Profil | Pá 31.1.2025 19:25:20

          1Mara >> Nutrie. Jediný savec co má kozy na zádech. Je to praktické kvůli krmení mláďat v močálech.

            NPiskořík - Profil | Pá 31.1.2025 18:59:02

            1Mara >> Ondatry už se jen tak nevidí....:o)

              N1Mara - Profil | Pá 31.1.2025 18:38:11

              Piskořík >> Moje se semnou hádá :-))) Takže mám pravdu, že to je nutrie :-))

                NPiskořík - Profil | Pá 31.1.2025 18:37:31

                1Mara >> :o)))

                Nutrie....:o)

                  N1Mara - Profil | Pá 31.1.2025 18:30:29

                  Je tohle nutrie a nebo ondatra ? děkuji :-)

                    NKruan - Profil | Pá 31.1.2025 11:57:38

                    wildlife >> jak pises...fotograf jasa, ale rybar place....ten krasny lín :( okouni....škoda škoda

                      NBacon - Profil | Pá 31.1.2025 11:00:59

                      Pěkné pozorování

                        Nwildlife - Profil | Čt 30.1.2025 16:20:30

                        Tak nejak se to uvnitr mele...rybar je na infarkt , hoby fotograf spokojen .

                          NKnapík - Profil | Čt 30.1.2025 13:05:32

                          Vash >> díky

                            NVash - Profil | Čt 30.1.2025 12:58:31

                            Knapík >> Rybník Společný mezi Vráží a Ostrovcema 😉 Jako každý rok 👍🤩🤘

                              NKnapík - Profil | Čt 30.1.2025 12:17:31

                              Vash >> ahoj, kde jsi +/- registroval ty jeřáby ??

                                NVash - Profil | Čt 30.1.2025 10:53:42

                                Tak dnes sem poprvé ráno slyšel řvát jeřáby 😤 A teď přelítli dvě krásný véčka kejhalek 🤩 Konec hlásání 🤘😉

                                  Ndrvoštěp - Profil | Út 28.1.2025 23:31:54

                                  sasan111 >> By ta hlava neprošla dveřmi😁😁

                                    Nsasan111 - Profil | Út 28.1.2025 23:02:58

                                    drvoštěp >> Tož tatarák by z něj nebyl....ale namlet do klobásek s bůčkem, nóóó :-)))))))) A hlavu do národního můzea :-)))))))

                                      Ndrvoštěp - Profil | Út 28.1.2025 22:58:33

                                      Káceč >> Z jatek by asi neodešel...😁😁😁