Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nkubah - Profil | Út 10.12.2024 10:37:04

    Kruan >> já teď bral 30kg, cena kg za 25,- / kg

    Prý od ledna bude za 28,-

      N1Mara - Profil | Út 10.12.2024 10:35:56

      Kruan >> Objednej si to u Agra, mají tam 40kg, pytle za 890kč. :-)
      https://www.agroteplice.cz/index.php#krmiva

        NKruan - Profil | Út 10.12.2024 10:21:23

        vcera jsem jel koupit slunecnici pro ftáky...41kč/kg :( no fuj...jak to mate u vas ?

          NKnapík - Profil | So 7.12.2024 9:34:45

          Piskořík >> tak trochu.

            NPiskořík - Profil | So 7.12.2024 8:23:09

            Knapík >> Aha, takže jsi mě zkoušel….tak počkej, jdu pro notýsek….:o)

              NKnapík - Profil | So 7.12.2024 7:56:47

              Piskořík >> já tušil, že tuhle nahrávku zúročíš 👍

                NPiskořík - Profil | Pá 6.12.2024 21:59:23

                Knapík >> Soba polárního...karibu je poddruh z Kanady a Aljašky.....:o)

                Ale stopy budou mít úplně stejný....;o)

                  NKnapík - Profil | Pá 6.12.2024 21:46:44

                  Piskořík >> jsou tam i stopy karibu?

                    NPiskořík - Profil | Pá 6.12.2024 19:44:06

                    Káceč >> Nezlob....:o)

                      NKáceč - Profil | Pá 6.12.2024 19:34:42

                      Piskořík >> jsou tam i popisky jako v atlasu hub, jedlé nejedlé? :-)

                        NPiskořík - Profil | Pá 6.12.2024 19:27:27

                        Hodně povedená publikace….800 stránková cihlička…..;o)

                          NPvl - Profil | Pá 6.12.2024 13:01:18

                          Jestli někdo usoudí, že to sem nepatří tak to vymažte Zajímavé to je i když také kruté

                          https://www.stream.cz/darwinovy-ceny/uzovka-mu-na-cele-udelala-vrasky-musel-pockat-az-se-sama-pusti-65175783#dop_ab_variant=0&

                            Nwildlife - Profil | Po 2.12.2024 11:13:17

                            Nedele u reky .. Mlynarik dlouhoocasy - severni forma.

                              Nosprey - Profil | Ne 1.12.2024 19:39:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A tohle by měl být ohniváček černoskvrnný. Pro mě vzácnost.