Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Nosprey - Profil | Ne 1.12.2024 19:37:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Upravuju fotky z léta a dokončil jsem právě sérii fotek housenky hranostajníka vrbového.
    Našel jsem ji malou a kvůli fotkám odchoval do plné velikosti. Když začala před kuklením tmavnout, vrátil jsem ji zpátky na vrbu u rybníka.

    Sešel jsem se s touhle ikonickou potvůrkou asi po dvaceti letech a měl jsem z ní fakt radost.

      NTomazzz - Profil | So 30.11.2024 13:37:13

      Dnesni prekvapko na zahrade.

        NVash - Profil | So 30.11.2024 9:12:21

        Erva >> Pěknej mlaďochn👍🤩🤘 Můj nejoblíbenější dravec 😤
        I tobě vajn sobotu 😉

          NErva - Profil | So 30.11.2024 9:08:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pěknou sobotu všem ...

            NVash - Profil | Út 26.11.2024 13:18:13

            Erva >> Takovej umělec by měl vlastnit maximálně pistolku na vodu 😤🤘🤮

              NErva - Profil | Út 26.11.2024 12:54:09

              1Mara - Souhlas , já svůj názor naspal i do mysliveckého jádra , cituji : Ten pičus co střílel by měl dostat min. 10 let na tvrdo a alespoň 20000 tis éček flastra , ne jen že střílel nezákoně , ale nedokáže ani na 3 tí pokus usmrtit střelou zvíře ,tak aby se netrápilo ....,právě tenhle případ se řeší na Slovensku a sahá to hodně vysoko a myslím že se z toho jen tak nevyvleče ...., Chápu všeho z mírou , problémová zvěř ok , ale tahle prasárna je už za hranicí nějaké etiky a je jedno jestli někdo střelí medvěda ,rysa , vlka , či Orla ..., tady je vidět že Bernská úmluva asi některým rádoby myslivcům nic neříká ....

                NG.Moolis - Profil | Út 26.11.2024 12:05:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tukan žlutohrdlý, severovýchodní Ekvádor.

                  N1Mara - Profil | Út 26.11.2024 11:51:37

                  Erva >> jj četl jsem. Střelec je u mě kokot ! beru odstřel zvěře s povolením, to mě nevadí, ale vadí mě takhle špatně postřelený zvíře a ještě takovou dobu ho nechat trápit. Bohužel no .-(

                    Nstarecek - Profil | Ne 24.11.2024 18:06:01

                    1Mara >> A nebyl on na vánočních trzích a po rodinných nákupech zůstalo mu pak jen na kůrku?

                      N1Mara - Profil | Ne 24.11.2024 17:26:34

                      drvoštěp >> to znamená voe že debil byl s rodinou na nákupu a cestou domů se přišli podívat na zvířátka.

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.11.2024 17:03:27

                        1Mara >> To znamená že když nebudu tlačit kočárek a nepotáhnu dvě plné tašky tak můžu z krmítka ochutnat ?🤔😆

                          Nsasan111 - Profil | Ne 24.11.2024 14:27:14

                          1Mara >> A veverky se můžou jít klouzat...týýýý jóóó, já bych ho hnal do nejbližšího obchodu, ať neco kůpí :-))))))Aspoň flašu borovičky ať neni veveričkám zima :-)))))

                            N1Mara - Profil | Ne 24.11.2024 10:11:51

                            P!F >> jj přesně tak , na otázku proč to dělá mě odpověděl, že to chtěli ochutnat..... debil no! 😅

                              NP!F - Profil | So 23.11.2024 23:55:58

                              1Mara >> bolo mi to jasné hneď, len sa snažím byť nad vecou a robiť si z toho srandu. Si frajer, ja by som mu rozbil hubu, fakt super, že to neriešiš ako dement ja... Nie sme v nejakej riti v afrike, kde by to bol donútený robiť, tam by som to pochopil.

                                N1Mara - Profil | So 23.11.2024 22:36:17

                                P!F >> jako fakt bys nevěřil , že jsou lidi, co mají sebou kočárek a dvě plné nákupní tašky a otec celé rodině strkal oříšky do huby z krmítka :-( To nepochopíš a tak dostal vynadáno no, spisovně :-))

                                  Nsasan111 - Profil | So 23.11.2024 22:30:00

                                  1Mara >> Při pohledu na ty buráky mě to napadlo jako první, že to někdo udělá .-))))

                                    NP!F - Profil | So 23.11.2024 21:51:57

                                    1Mara >> "jednu rodinu jsem už vyjebal".... je to na pornhube?

                                      N1Mara - Profil | So 23.11.2024 18:22:44

                                      sasan111 >> jj jednu rodinu jsem už vyjebal, žraly z krmítka buráky debilové ! .-)