Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NTEZAR - Profil | Čt 14.11.2024 19:16:03

    wildlife >> Mě se ještě moc lbí Orel jestřábí.

      Nwildlife - Profil | Čt 14.11.2024 10:56:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      TEZAR >> Ja jezdim kazdy podzim do oblasti kolem Lozorna (SK) , byva jich tam 20+ a i ti s vysilackou . Po Orlosupu bradatem , nejkrasnejsi dravec v evrope

        Nwildlife - Profil | Čt 14.11.2024 10:39:42

        Kruan >> Ja dekuji..

          Nwildlife - Profil | Čt 14.11.2024 10:38:47

          Lutra >> Diky moc

            NPvl - Profil | St 13.11.2024 18:54:56

            Přemýšlel jsem jestli to sem dát ,domnívám se že ..to se jen tak nevidí :o§))
            https://www.stream.cz/tady-viral/libacka-s-turistou-velryba-se-priplula-mazlit-cim-se-odvdecila-64324532#dop_ab_variant=0&

              NTEZAR - Profil | Út 12.11.2024 14:01:22

              Knapík >> Jo,furt se učíme.-)

                NKnapík - Profil | Út 12.11.2024 13:40:15

                TEZAR >> já taky měl zato, že odlétají, až pak jsem se nachytřil od kolegy ornitologa.

                  NTEZAR - Profil | Út 12.11.2024 13:27:43

                  Knapík >> Aha,tak to jsem nevěděl.

                    NKnapík - Profil | Út 12.11.2024 13:11:23

                    TEZAR >> četl jsem mysliveckou knížku zasazenou do doby před první světovou válkou a už tam zmiňovali zimoviště luňáka někde u Stříbra.

                      NTEZAR - Profil | Út 12.11.2024 13:05:34

                      Knapík >> Jasně.Celkově jich je ale přes zimu daleko menší množství.Myslím,že dřív odlítali skoro všichni.

                        NKnapík - Profil | Út 12.11.2024 8:11:29

                        TEZAR >> všichni neodlítají, něco tu zůstává i přes zimu. V okolí Plzně se vyskytujou docela dost. Jsou to krásný ptáci.

                          NTEZAR - Profil | Po 11.11.2024 23:11:57

                          Káceč >> Celkově se ten zástřel dravců i sov určitě zmírnil a je to docela znát.Když jsem byl kluk, střílel je každej bouchal i během honu.Dneska už jen jednotliví pacienti...

                            NSazava10 - Profil | Po 11.11.2024 22:37:41

                            TEZAR >> jo je možný že jsou už pryč,to je dobře.

                              NKáceč - Profil | Po 11.11.2024 22:24:13

                              TEZAR >> u nás vidím dravců každej den dost a ještě jsem nenašel žádného mrtvého. Tedy krom několika krahujců. To jsou magoři, hlavně, když loví vrabce.

                                NTEZAR - Profil | Po 11.11.2024 22:20:49

                                Sazava10 >> Oni lítají na zimu na jih,budou tu zase zjara.

                                  NSazava10 - Profil | Po 11.11.2024 22:18:31

                                  TEZAR >> jo to je pravda,před 2 měsíci jsem ho viděl u strejdy,říkal že tam lítá lovit často,teď 3 neděle nic,doufám že si našel jiný ,,revír"!

                                    NTEZAR - Profil | Po 11.11.2024 22:15:29

                                    Sazava10 >> Já proti střílení nic nemám,ale tohle je přes čáru a zbytečný.

                                      NTEZAR - Profil | Po 11.11.2024 22:13:06

                                      Káceč >> Jsou to neskutečně nádherný dravci a naštěstí jich trochu přibylo.