Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NSazava10 - Profil | Po 11.11.2024 20:49:43

    TEZAR >> to je pravda,taky bych ho střelil zblízka,do obou kolen!

      NKáceč - Profil | Po 11.11.2024 20:17:09

      TEZAR >> tak jest. U nás je jich pár k vidění, jak kroužej.

        NTEZAR - Profil | Po 11.11.2024 20:03:23

        Káceč >> Tohle může udělat jen kretén.

          N1Mara - Profil | Po 11.11.2024 14:22:05

          Hotové vyřízené, už jim do krmelce veverkám nepoteče a budou mít žrádlo v suchu :-)

            NKruan - Profil | So 9.11.2024 21:58:57

            wildlife >> genialni zabery !!!

              NLutra - Profil | So 9.11.2024 21:38:39

              wildlife >> Ty to fakt umíš! Super fotky.

                NLeďáček - Profil | So 9.11.2024 10:17:46

                wildlife >> Tak by se měl zastřelit , když pytlačí v cizím reveru !

                  Nwildlife - Profil | So 9.11.2024 9:36:50

                  U vody ted maji potravy desetkat vic jak v lese . Jestrab lesni.

                    NPvl - Profil | Čt 7.11.2024 20:18:58

                    Lutra >> Nojoooooo pán je znalec :o§)

                      NLutra - Profil | Čt 7.11.2024 20:15:45

                      Pvl >> Plný počet.

                        NLauri - Profil | Po 4.11.2024 10:48:07

                        Včera jsme našli srnu, kousek od chaty. Pes byl bez večeře

                          Nciernabaca - Profil | Ne 3.11.2024 21:28:55

                          osprey >> Vďaka. Túto plus dalších 6 som objavila v sobotu doma na záhade, na Vysočine :-). Túto noc prežili, aj keď už boli prízemné mrazy. Väčšina z nich cez deň niekam zaliezla, vonku zostali dve.

                            Nosprey - Profil | Ne 3.11.2024 20:51:11

                            ciernabaca >> Je to housenk otakárka fenyklového a zmrznout by nutně nemusela. Ale touhle dobou už by měla být zakuklená. U nás na jihu Čech se obvykle kuklí v září.

                              NPvl - Profil | Ne 3.11.2024 18:32:34

                              Jen pro legraci :o§) nebo pro zajímavost ?
                              https://1url.cz/91jd7

                                Npepson - Profil | Ne 3.11.2024 16:03:12

                                Dnes sa mi pásla na uteráku taká tehlovo červená vážka.

                                  Nciernabaca - Profil | So 2.11.2024 18:55:56

                                  Piskořík >> Super, vďaka. Našla som ich na záhrade 6 kúskov. Len dúfam, že nezmrznú, má byť v noci -1 až -2.

                                    NPiskořík - Profil | So 2.11.2024 18:20:03

                                    ciernabaca >> Ano, je....:o)