Zoologický koutek MRKu.

Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

ciernabaca - Profil | So 2.11.2024 17:24:28

Zdravím miestnych odborníkov :-). Je to prosím húsenica otakárka fenyklového? Prípadne, kto mi to obýva záhradu. Vďaka.

    TEZAR - Profil | St 30.10.2024 19:31:31

    Poušťák >> Jo,taky mě zaujala bude to dobrota.👍

      Poušťák - Profil | St 30.10.2024 17:47:20

      TEZAR >> v 7,25 vyřezal pěknou medvědí panenku 🤣

        Pvl - Profil | St 30.10.2024 8:50:34

        R.P. >> Už to tam mají správně :o§)

          R.P. - Profil | Út 29.10.2024 18:28:44

          Pvl >> Tyhle chyby v neodborných mediích jsou docela častý.

            Pvl - Profil | Út 29.10.2024 18:22:31

            R.P. >> Pravda ..já jsem to ani nijak nezkoumal To když jej někde zahlédnu jak krouží nad vodou tak mažu pro dalekohled ..:o§))

              R.P. - Profil | Út 29.10.2024 17:43:23

              Pvl >> To není orel mořský ale orlovec říční.

                Pvl - Profil | Út 29.10.2024 17:15:05

                ,/

                  Vash - Profil | So 26.10.2024 13:37:51

                  TEZAR >> Jak říká klasik: žeru vše co léta, běhá, plave 😉😋🤘

                    TEZAR - Profil | So 26.10.2024 11:24:42

                    Vash >> https://youtu.be/cMuw48A8zQo?si=PA_SD55wQsySxmFL Nejen Sam Howkins baštil medvěda.Ono to po stažení a rozbourání vypadá jak pašík-klidně bych kus masa upekl taky.😁

                      kubah - Profil | So 26.10.2024 8:03:05

                      Káceč >> jenomže k tomu ještě mít pro jistotu Medvědobijku v ruce :-))

                        kubah - Profil | So 26.10.2024 8:02:44

                        Vash >> jojo, nejlépe pěkně uležené !! :-)

                          Vash - Profil | Pá 25.10.2024 20:58:36

                          Káceč >> Jo Sám Howkins by mohl o medvědích tlapách vyprávět 🤣😋🤘

                            Pvl - Profil | Pá 25.10.2024 20:26:48

                            Káceč >> Nojo , je potřeba rutina . :o§)

                              Káceč - Profil | Pá 25.10.2024 19:43:47

                              Pvl >> lidi dělaj zásadní chybu, že se snažej bránit nebo utéct. Na medvědy se musí jinak. Upřeně se mu podívat mlsným pohledem do očí a z toho pohledu medvěd okamžitě pozná, bo není žádnej blbec, že dotyčný rozhodně nemyslí na útěk, ale na to, jak nejlépe kulinářsky zužitkovat medvědí maso. No a medvěd vědom si svého možného konce, odchází v režimu 4x4 se svěšenou hlavou, z místa pro něj nemilého setkání.

                                Pvl - Profil | Pá 25.10.2024 19:25:17

                                Káceč >> Není to nic veselého ..ale když si to situace žádá .Asi se nedá nic dělat .