Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NCiffik - Profil | St 18.9.2024 9:50:00

    R.P. >> vždycky si říkám, jak je možné, že je na té zemi nevyhmátne liška či divočák...

      NLasskoun - Profil | St 18.9.2024 4:18:56

      podcast: "Proč včelojedovi nevadí žihadla?" ... a jak ho za letu rozeznat od káněte (Meteor, https://www.mujrozhlas.cz/meteor/meteor-o-nejstarsim-ohnisti-hieroglyfech-skole-orangutanu )

        N1Mara - Profil | Út 17.9.2024 21:29:02

        R.P. >> Super :-)

          NSazava10 - Profil | Út 17.9.2024 21:07:21

          R.P. >> Chvála supr práce,klobouček dolů!👍👍👍👍

            NVash - Profil | Út 17.9.2024 21:01:58

            R.P. >> Super 👍🙏 Dík za ty krásný ptáky 🤩🤘

              NKáceč - Profil | Út 17.9.2024 20:25:11

              R.P. >> paráda, tak by to mělo být všude.

                NR.P. - Profil | Út 17.9.2024 20:20:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Káceč >> Taky jsem se letos zapojil. Bylo hodně myší tak tu pár párů vyvedlo. 4 hnízda lužních + min. 7 pustovek. Tím jak bylo všechno napřed tak lužní by to nedali, hnízda se povedlo dohledat a po dohodě se zemědělci oplotit (plocení zajistil kamarád ornitolog, který spolu s ostatními našli většinu hnízd). Dvě foto jsou to samé hnízdo při nálezu (2 vejce + malé mládě) a těsně po vylétnutí, kdy jsem to balil. Další omladina z jiného hnízda.

                  NKnapík - Profil | Út 17.9.2024 8:47:44

                  rybomil >> tady zůstalo pár opozdilců

                    NKáceč - Profil | Po 16.9.2024 21:31:40

                    U nás je ještě poslední várka vlašťovek.

                      Nrybomil - Profil | Po 16.9.2024 21:26:05

                      Knapík >> tady už nejsou, ale rehek domácí co letos bydlí u sousedů včera ještě lítal.

                        NKnapík - Profil | Po 16.9.2024 21:21:36

                        rybomil >> dneska jsem jednu mrtvou jiřičku našel cestou z práce.

                          NKáceč - Profil | Po 16.9.2024 20:40:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            NKáceč - Profil | Po 16.9.2024 20:11:29

                              NKáceč - Profil | Po 16.9.2024 19:30:12

                              Kruan >> evidentně málo, když je hrabošů pořád tolik :-)

                                NKruan - Profil | Po 16.9.2024 15:11:41

                                Káceč >> ty jo..ten jim dava :) kolik jich tak za den sezere?

                                  Nrybomil - Profil | Ne 15.9.2024 21:57:57

                                  DeProfundis >> pro menší druhy jsou většinou cca 2 - 3 dny bez potravy konečná. větší ( krkavcovití, dravci ) to maji lépe, záleží dost na tom počasí. zpěváčci mi teď berou o 1/3 více.

                                    NDeProfundis - Profil | Ne 15.9.2024 21:27:49

                                    rybomil >> teď mají všichni opeřenci drsnou zkoušku přežití...