Zoologický koutek MRKu.

Diskuse bez zoologických mantinelů o všemožných tvorech této planety a o přírodě vůbec.
Autor diskuse: Piskořík - Profil , 31.12.2011 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NDeProfundis - Profil | Pá 1.5.2026 10:24:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    NLasskoun - Profil | Út 10.9.2024 22:37:06

    https://www.novinky.cz/clanek/internet-a-pc-hardware-ifa-2024-ptaci-dostanou-chytra-krmitka-abychom-je-mohli-smirovat-40487314

    ... a má i dálkově ovládaný alarm ... "teď je tam ,mrcha ... viděl jste, jak vystřelila?" ... "xDDD ...
    https://www.youtube.com/watch?v=IlLyYeT2_h4

      Nsasan111 - Profil | Út 10.9.2024 20:30:32

      Knapík >> Tu u nás se tomu říká "rus"...bývá jich někdy mnógo :-)))))))

        NWorm - Profil | Po 9.9.2024 20:42:13

        sasan111 >> Tak to ti závidím.....Sem doletí občas nějaká zdechnout🙄

          Nsliver - Profil | Po 9.9.2024 20:11:44

          sasan111 >> no jo, ale já bydlím 600mnv :-) Tu je běžně v zimě -35°C pár dnů.

            Nsasan111 - Profil | Po 9.9.2024 20:09:04

            sliver >> Kudlanek máme ve vinici hodně, ty jejich ootéky jsou všude, na kmíncích, na réví i sloupcích :-))))))

              Nsliver - Profil | Po 9.9.2024 19:54:00

              Petr64 >> blbě tu mršku vidím , ale ploštice to je. Hlavně , že to není nějaký velký škůdce.
              D dílny mi teď přiletěla kudlanka, asi chce klást vajca.

                NPetr64 - Profil | Po 9.9.2024 19:43:39

                Piskořík >> Má to i českej název? Na latinskej mi vyskakuje tohle.🤕

                  NPiskořík - Profil | Po 9.9.2024 19:18:55

                  Petr64 >> Jsem to zkontroloval a je to dobře...:o)

                  https://www.biolib.cz/cz/taxon/id71709/

                    NPetr64 - Profil | Po 9.9.2024 19:16:45

                    Piskořík >> Dík za tip,ale nemáš chybu v názvu? Google mi vyplivl asi 10 fotek sukulentních rostlin.🤔

                      NPetr64 - Profil | Po 9.9.2024 19:14:40

                      sliver >> Pozemka obecná to podle fotek asi určitě není. Přesto dík za tip.

                        NBulda 64 - Profil | Po 9.9.2024 15:19:55

                        Piskořík >>
                        👍
                        Díky ;)

                          NPiskořík - Profil | Po 9.9.2024 15:11:36

                          Bulda 64 >> Lišaj svlačcový (Agrius convolvuli ).

                            NBulda 64 - Profil | Po 9.9.2024 14:55:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Prosím o určení, díky ;)
                            Rozpětí 11,5 cm

                              NKnapík - Profil | Po 9.9.2024 14:54:18

                              Piskořík >> díky, já čekal, že se někdo s tím, že to je pokoutník sedminohý :-)

                                NPiskořík - Profil | Po 9.9.2024 14:43:24

                                Knapík >> Pokoutník tmavý (Eratigena atrica).

                                  NPiskořík - Profil | Po 9.9.2024 14:39:16

                                  Petr64 >> Zdar...určitě zástupce řádu polokřídlí a asi nejvíce se to podobá nějaké blánatce, možná Metopoplax ditomoides...:o)

                                    Nsliver - Profil | Ne 8.9.2024 19:58:56

                                    Petr64 >> to bude nějaká ploštice, něco jako Pozemka obecná. Chcou se schovat na zimu.

                                      Nwildlife - Profil | Ne 8.9.2024 16:51:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Letajici samet pozdniho leta .