- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
radikální křídlo pejskařů
po diskusi k jedné otázce zde a na popud několika pejskařů bych rád založil tuto rubriku rad doporučení a třeba jen klidného povídání o psach hodných i těch nevychovaných :-) stejně tak by se to mělo týkat i jejich páníčkůkam může Váš pes .-)
A) nesmí přez práh domu 15%
B) smí jen do kuchyně a předsíně?5%
C) smí i do obejváku, ložnice i do dětského pokoje11%
D) a velké finále :-) smí všude dokonce i do postele :-)))))69%
Od 11.6.2012 hlasovalo 192 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
60x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
NPaulus - Profil | Čt 11.7.2013 18:36:12
NRadek Fox - Profil | Čt 11.7.2013 18:22:26
NPaulus - Profil | Čt 11.7.2013 18:17:23
NRadek Fox - Profil | St 10.7.2013 23:48:08
NTichej - Profil | So 6.7.2013 17:52:47
NPaulus - Profil | So 6.7.2013 13:12:43
Nmipa - Profil | So 6.7.2013 9:18:18
NRadek Fox - Profil | Pá 5.7.2013 23:58:26
NPaulus - Profil | Pá 5.7.2013 23:52:06
Áju jsem taky koupil na šmé klukovi ke třetím narozkám, když jsem ještě bydlel u tchyně v jedný cimře - jářku, dyk je to jako myš babi a už to nevyroste o)) Záhy zjihla a to jí v životě nesměl pes přes práh.
Ono, dá se, ale ne ouplně a jezevci jsou jak jest všeobecně známo hodně tvrdý palice a těžko si dají říct. Já k Lucky přišel jako slepej k houslím, ale vždycky se mi AMST a APTB líbili moc. A než outulek ... prostě jsem to nedopustil. Udělal bych to znova, ale kdyby to (musím to zaklepat) s bábou mělo zamést, už chci čubu zase od štěnete.
Sice jsem chtěl Bangoda, což je to samý, jen jednou tak velký, ale žena mě ukecala do další Pitky (logicky, ač nerad bo bych rád zase po děsnejch létech psa) to musí bejt čuba - Běloba by jinak nestačila rodit o)
Brou o)
NRadek Fox - Profil | Pá 5.7.2013 23:11:43
NPaulus - Profil | Pá 5.7.2013 23:05:35
Přes žrádlo to bejvala děsná mrcha, ale jen mě zahlídla že vstávám a hned zalezla pod koberec o))
NRadek Fox - Profil | Pá 5.7.2013 23:02:29
NTichej - Profil | Pá 5.7.2013 22:54:05
NTichej - Profil | Pá 5.7.2013 22:52:32
NPaulus - Profil | Pá 5.7.2013 20:16:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak jsem další den přišel do hospody i s Ájou - tos měl vidět ten pohled vlka (to ještě měla tu mordu jako uhel). Ten kluk čekal že vyrazí i se stolem a pívama o))
Áju jsem měl na volno a tomu jsem řekl ať jí taky pustí, ale nechá jí obojek, a nebojí se ničeho. Tak jí odepnul.
Start okamžitej (jejich zrychlení a výbušnost je něco neuvěřitelnýho). Čtvrt metru od Ájy kdy už měla řádně vyceněno jsem jí za ten obojek čapl a ubral jí kyslík, trošku jsem jí předvedl co je kolotoč a na lopatkách sklopila zbytky těch uší. Ten kluk jen zamrkal a řekl, že nikdy nic takovýho neviděl. Tak že cvičně znova na vodítko a znova pustit na volno a to už zůstala ležet jako sfinga - jářku vida, blbá nebudeš. Takže další večer už šla se mnou domů - tam dostala u misek ještě trošku do držky od Ájy a bylo to hotový.
Teda prvních 14 dní jsem si ji vozil radši s sebou na stavbu, abych se nevrátil domů a neměl najednou jen jednoho psa o)) Nehla se ode mě na krok a to byla za chvíli na volno, po rachotě do hospy, tam jsem ji posadil na židli jako člověka taky bez vodítka a nikoho si nevšimla hele.
Jsem šel normálně na malou, dostala důrazně "zůstaň" a ani se nehla než jsem se vrátil - chlapi co viděli ten kolotoč jenom mrkali. Za dva měsíce už chodila u nohy služebně, ale člověk stejně musel mít oči i za roh - pes - problém, kočka - vražda, smrt, zabití o)))
Ale to už se dala odvolat. Všichni (včetně bejvalky) mi říkali, že jsem magor, ale já přece nikdy nikomu netvrdil, že jsem normální o)))
Tak ....... nová paní vstává každej den o hodinu dřív jen kvůli psům, vaří pro ně ... já si prostě dovedu vybrat o)) Dík Radku.
(První fotka hned po zjebu bo malýmu sežrala kus medovníku z psacího stolu). o))
NRadek Fox - Profil | Pá 5.7.2013 19:34:42
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45009
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22049
NUdírny a uzení51140
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářsko - Dřevorubecká klika82980
NFotbalové jádro MRKu142550
NRybář i myslivec8266
NSprávný muž má v kapse nůž8074
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....






















