- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
radikální křídlo pejskařů
po diskusi k jedné otázce zde a na popud několika pejskařů bych rád založil tuto rubriku rad doporučení a třeba jen klidného povídání o psach hodných i těch nevychovaných :-) stejně tak by se to mělo týkat i jejich páníčkůkam může Váš pes .-)
A) nesmí přez práh domu 15%
B) smí jen do kuchyně a předsíně?5%
C) smí i do obejváku, ložnice i do dětského pokoje11%
D) a velké finále :-) smí všude dokonce i do postele :-)))))69%
Od 11.6.2012 hlasovalo 192 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
60x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
NRadek Fox - Profil | Pá 5.7.2013 2:06:04
S tím nákupem psa v hospodě a hlášce o chlebu jsi mne poslal skoro do kolen :-))
Též bych bral ještě jednu, ale jsou to starosti zejména, když je třeba hlídání. Dceru máme mimo ČR a mamka má co dělat s jednou, tak mám bohužel utrum. Tu smečku Ti závidím a klaním se za její zaopatření ;-)
PS: Na snímku je přesně zachycený ten "piškotový" pohled :-))
NPaulus - Profil | St 3.7.2013 17:39:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Přes to žrádlo (piškoty) už to jakž takž jde, ale furt je to magor co běží někoho přivítat na 100 metrů ...
Prostě pubertální pako. chtěl jsem teď přes léto je brát obě přes noc - že by se od báby naučila hlídat, víš jak. Doma už se občas připojí, ale s mýma šesti vycházkama co mám letos ... o)
Ája se nedala, bylo jí už 12 když jsem si Pitku přivedl domů (tej bylo 3 1/2 tou dobou, mám jí z druhý ruky, za 400Ká jsem jí koupil v hospodě). Útočila na všechno živý, nikdo jí nechtěl. Doma dostala od Ájy naloženo hned z první že čuměla jak chleba z tašky o)
Měsíc dostávala děsnýho čouda než jí to přešlo a nakonec ty dvě bez sebe ani ránu. Ája se naučila hodně rychle venku ostatní provokovat bo vždycky měla nedaleko toho bejka, kterej by to raz dva vyřešil. Pitka nesnesla jinýho psa než ji. Když už to nešlo a musel jsem s malinkou na injekci se najednou změnila a snese každýho - ještě se s ním vítá.
Jenom na ní nesmí hned zamachrovat - to jde navrdo o))
Teď už je důchodkyně zase Pitka, utíká to. Ale další bude zase Pit, to už jsme se s madam shodli o)
NRadek Fox - Profil | St 3.7.2013 2:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Náš pes Ferda byl ostrý dravec a paličák. Jeho nástupkyně je zase přítulná a vychcaná potvora, která mne má doslova omotaného kolem prstu...
Ája je libová, vůbec máš netradičně smíchanou smečku :-)) To utíkání musí být hrozné, jednou se nám Feruna zaběhl na několik hodin a jsou to muka, když si člověk začne myslet, že už ho nemusí nikdy vidět !!!
NPaulus - Profil | Po 1.7.2013 8:50:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Máš recht, to nepochopí nikdo, kdo se v tom nenamočil ... původně už jsem jí nechtěl vytrhávat z prostředí, kde byla skoro sedm let zvyklá - od bejvalky a mladýho. Říkal jsem si že je to blbost - v životě je vždycky něco za něco a holt že o čubu tím přestěhováním přijdu, co už.
Ale jenom do chvíle kdy ji potřebovali pohlídat bo oba jeli někam do dža. Víš jak je to - pán je jenom jeden. Mladej k nám chodí a vidí jak je jí tu dobře, bejvalka (musím to zaklepat) taky žádný seky ohledně ní nedělá, takže to klaplo. Bába tu automaticky řídí z balkónu i dole celou ulici a přestaly se tu nějak motat kolem baráku kočky čéče o))
Labradorka mi nějak zůstala na krku (tu si pořídil nevlastní se svojí, právě se rozešli a víš jak). Jak to říct hele ... ne že bych ji neměl rád, ale nemá z toho, co na psech tak mám rád ani molekulu - trvalo mi půl roku, než jsem tu husu naučil zaštěkat. Submisivní, zdrhací debil. Zkouším jí dávat služebního čouda, ale asi to bude marný. Pitku klidně nechám se staženýma okýnkama v odemčeným autě a jdu si koupit cigára a vím, že to najdu jak jsem to opustil. Nechat tam tak Bělobu, už bych nenašel nic o))
Ale bába se s ní cvičně pere imr i vére a už se venku umí vořechovi postavit, snad z ní něco přece jenom vyštrachá ...
Na č. 3 předchozí čuba - dobrman - bonsai Ája, šla služebně že strčila vlčáky do kapsy hele o)
NRadek Fox - Profil | Po 1.7.2013 2:59:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRadek Fox - Profil | Po 1.7.2013 2:52:23
Je dobře, že se Vaše "psice" dala dohromady a společně si vše dále užíváte. Tohle nemůže pochopit nikdo, kdo neměl doma psa - přítele. Určitě jí pomohla celá Vaše smečka, která jí dala nový impuls a v neposlední řadě poskytovaná péče. To, že s Tebou jezdí na ryby, Ti moc závidím, já ji s sebou do zahraničí nevozím, tedy zatím.
Můj bývalý přítel Ferda byl na rybách strašně rád, ale to jsem jezdil ještě po ČR. Na zahraniční výpravy jsem ho nevozil, a když jsem odjížděl, býval hodně smutný. Důvod byl, že by jsem se tam o něj bál, byl to strašný ďábel...
NPaulus - Profil | So 29.6.2013 23:41:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Má novou smečku, koho vychovávat (mladýho labradorku) a komu dělat chůvu. Paní se samo zbouchla z místa, vaří pro ní a je venku 6x denně - máme dost dětí kdyby něco.
Těch keců když s ní přijedu a oba zabahněný od řeky, tos neslyšels ........ co už. Ještě holka neví že s sebou začnu brát i labradorku - to bude teprva mazec hele o)
NRadek Fox - Profil | So 29.6.2013 23:26:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPaulus - Profil | So 29.6.2013 23:21:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPaulus - Profil | So 29.6.2013 23:00:43
NRadek Fox - Profil | So 29.6.2013 13:56:03
Ncejar - Profil | So 29.6.2013 13:49:25
NRadek Fox - Profil | So 29.6.2013 13:42:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NRici - Profil | So 29.6.2013 12:20:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ncejar - Profil | So 29.6.2013 6:57:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTichej - Profil | So 29.6.2013 5:34:35
NRadek Fox - Profil | So 29.6.2013 3:31:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NUdírny a uzení51140
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36020
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářsko - Dřevorubecká klika83006
NFotbalové jádro MRKu142559
NRybář i myslivec8266
NSprávný muž má v kapse nůž8074
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic




























