Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NTWIN 69 - Profil | Pá 15.2.2013 12:38:36

jambo >> Tož to se dej rychle do pořádku.Sezona se blíží a letos si plánuju si s Tebou někam vyrazit.V dubnu by jsme mohli něco vymyslet.Určitě v okolí Tvého bydliště.tady v Hodoníně chcípl pes.

    Njambo - Profil | Pá 15.2.2013 12:36:20

    TWIN 69 >> jó zoo tady běží na jinné otázce -chovatelské, jinak pomalu je zima tak co velice, a marodím s nohou to mne štve.

      NTWIN 69 - Profil | Pá 15.2.2013 12:22:42

      jambo >> O.K.,já mu to řeknu.A co jinak,jak se má domácí zoologická zahrada a Ty?

        Njambo - Profil | Pá 15.2.2013 12:21:17

        TWIN 69 >> jsem rád a díky,no nějakou čepel bych potřeboval "vykovat"po dohodě matroš ,tvar atd. samo také cena .-))

          NTWIN 69 - Profil | Pá 15.2.2013 12:17:07

          jambo >> To je to nejmenší co pro Tebe můžu udělat.

            Njambo - Profil | Pá 15.2.2013 12:16:08

            TWIN 69 >> ok díky.

              NTWIN 69 - Profil | Pá 15.2.2013 12:10:00

              jambo >> Mladý bydlí teď v Brně a na víkendy jezdí na Slovensko.Budu s ním mluvit za dva týdny v Brně.Tak to s ním domluvím a dám vědět.

                Njambo - Profil | Pá 15.2.2013 10:18:04

                TWIN 69 >> ahoj tak dnes ti to uteče -pátek,nebo už máš padla ? Neblbni a dojeď sa podívat aj bez tygra ,ale co néni može být :-)) Asi bych měl ale dojed já ,za tím synátorem šikovným to kovářem, domluvíš mi to prosím .

                  NTWIN 69 - Profil | Pá 15.2.2013 7:50:36

                  jambo >> Vitaj Miro,eště sem dej fotku,že máš doma tygra a jedu se hned podívat.Pěkná sbírka zvířat.

                    NJBpivosaj - Profil | Čt 14.2.2013 20:56:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Chtěl bych zkusit vytáhnout na ryby i tuhle, snad mi nepláchne :-)

                      NShark´s - Profil | Čt 14.2.2013 14:38:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Já chytám a Beneček si hraje :-)))

                        NPoušťák - Profil | Čt 14.2.2013 14:37:21

                        jambo >> tiše ti ho závidím a je to velikánskej krasavec..o)))

                          Njambo - Profil | Čt 14.2.2013 14:32:47

                          Poušťák >> je to mladý sokol, odchovaný a zraněný nebyl ,lítá až moc .-)) to jen tak leží na posedu .-))

                            NPoušťák - Profil | Čt 14.2.2013 14:26:17

                            jambo >> ty máš toho sokola jako prac.náčiní nebo byl zraněný a nelítá ?

                              NShark´s - Profil | Čt 14.2.2013 14:01:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Beneček...

                                Njambo - Profil | Čt 14.2.2013 13:54:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                pohodář ...

                                  Njambo - Profil | Čt 14.2.2013 13:50:28

                                  Poušťák >>jo dravci dovedou uchvátit a nejen kořist, tak Kevin odpočívající....

                                    NPoušťák - Profil | Čt 14.2.2013 13:39:00

                                    jambo >> ten dravec nádhernej.Když jsem byl kluk,tak jsem se hrozně zajímal o sokolnictví a dodnes mě fascinujou drvci.

                                      Njambo - Profil | Čt 14.2.2013 13:36:36

                                      vundu >> dík ,ještě něco málo přidám .-))

                                        Nvundu - Profil | Čt 14.2.2013 11:13:13

                                        jambo >> ..nooo,krásná zoologická :-))))