Mazlíci a jiná "zířátka"

vkládejte fotky vaších "parťáku" co společně s vámi tráví čas na rybách:-))))
Autor diskuse: vundu - Profil , 20.12.2011 všeobecné - revíry, cestování

Jaké je vaše nejoblíbenější domácí zvířátko?

A) hafani63%

B) miciny11%

C) karlíci2%

D) hadice2%

E) rybišky7%

F) šemíci1%

G) vše co mečí,bučí a bečí2%

H) želvy2%

I) hlodavci6%

J) sklípkanovití2%

Od 21.12.2011 hlasovalo 410 čtenářů.

NCasio - Profil | Čt 14.2.2013 7:37:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

mike1977 >> a víš že ani ne,jen když byl malej sežral cokoli bylo na stole. Jen jednou se mnou vyběh když mi vzal pantofle jednu rozcupoval ,když jsem to zjistil, šel ven kouknout co tam vyvádí mezitím vklouznul zpátky domů a sežral mi snídani :-))

    NPoušťák - Profil | Čt 14.2.2013 7:16:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Foto není moje,je ale krásné.

      Nmike1977 - Profil | Čt 14.2.2013 6:44:00

      Casio >> No tak ten je moc krásný! :-) A taky už od mala kouše všechno na co přijde? I páníčkovi nohy, papuče a cokoliv prostě vidi ?

        NCasio - Profil | St 13.2.2013 22:25:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        dám sem ještě jednou modelku, tedy modela:-)

          NTWIN 69 - Profil | St 13.2.2013 21:56:54

          jambo >> Já si to pamatuju když jsem byl u Tebe.Máš to jak malou zoologickou zahradu.

            NTWIN 69 - Profil | St 13.2.2013 21:56:09

            mipa >> Byli jsme u majitelů fenky týden před tím,než si je začali noví majitelé rozebírat.Dokonce jedno štěně jelo až do Německa.Ostatní si rozebrali lidi u nás.O tohle plemeno je obrovský zájem a chovných psů u nás moc není.

              Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:55:50

              TWIN 69 >> u nás je to jak v zoo ,a bývalo toho víc když byla dcera menší,už to pomalu stahuju, ale znášto přibude nějakej dravec apod. mám to všechno rád. .-))

                Nmipa - Profil | St 13.2.2013 21:53:10

                TWIN 69 >> to už je máš opravdu všechny z baráku ?

                  NTWIN 69 - Profil | St 13.2.2013 21:51:10

                  jambo >> Mám doma jenom psa.Jeho fotky jsem sem už dával.dokonce i jeho 7 štěňat.Už jsou všechny u nových majitelů.

                    Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:49:51

                    TWIN 69 >> však ty máš doma také nějaké chlupáče ,nebo už né ?

                      Nmipa - Profil | St 13.2.2013 21:48:14

                      jambo >> nafoť ... zima bude ještě dlouhá a tak se budeme mít aspoň na co těšit :-O)))

                        Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:46:38

                        mipa >> no tak jsem to nemyslel,ale dobrej nápad,budu muset nafotit ...

                          Nmipa - Profil | St 13.2.2013 21:44:38

                          jambo >> no jasný ...udělej z toho seriál a nech si něco na dobu, kdy to tu bude "mrtvé" - prostě pro oživení :-)))

                            Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:42:14

                            mipa >> no ještě by se něco našlo, ale to až příště...

                              NTWIN 69 - Profil | St 13.2.2013 21:41:46

                              mipa >> Mira toho má doma hodně.Ještě ho pošlu vyfotit zahradní jezírko.Jenom by mě zajímalo,jak to všechno stíhá obsluhovat.

                                Nmipa - Profil | St 13.2.2013 21:41:31

                                jambo >> ... a skončíš u klasiky ... u rybiček s křečky :-)))

                                  Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:41:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  falco Kevin

                                    Nmipa - Profil | St 13.2.2013 21:40:32

                                    TWIN 69 >> schválně u čeho skončí ... :-)))

                                      Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:39:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      TWIN 69 >> jdu na to .-))

                                        Njambo - Profil | St 13.2.2013 21:38:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ušáci...