- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
E-cigareta aneb jak seknout s kouřením
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 24x v ignorovaných.
Nyvana - Profil | Po 12.12.2011 14:34:17
NXAXAP - Profil | Po 12.12.2011 14:31:27
Nvisage - Profil | Po 12.12.2011 14:28:36
NXAXAP - Profil | Po 12.12.2011 14:26:43
krom toho vím, jak to vypadá bejt zpuchlej a jak těžko to jde občas dolů
NWorm - Profil | Po 12.12.2011 14:25:01
Pro mě osobně bylo nejtěžších tak 14 dní a pak už to šlo.Největší potíží nebyla ani tak absence nikotinu,jako spíš chybějící rituály,třeba cigáro ke kávě,na rybách,tzv uklidňující,když mě někdo nasral apd.
Kouřil jsem před tím ale jen pár roků..cca 10 a to jen max. krabku denně(mimo knajpu).....teď je mi fajn a už bych se nerad k cigárům někdy vrácel...No a to je asi tak vše :o)
Nlobotomie (fanik) - Profil | Po 12.12.2011 14:15:11
Nvisage - Profil | Po 12.12.2011 14:09:11
NBobajz - Profil | Po 12.12.2011 14:02:53
Nkritik - Profil | Po 12.12.2011 14:01:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Jednoho dne to dozrálo a řekl jsem si, že končim. Absťák jsem prožil a dokonale si ho užil. Běžně jsem se uprostřed noci vytřeštěně posadil na posteli, očuchal ruce, zamlaskal abych zjistil chuť v ústech a s naprostou úlevou se zase skácel do peří. Proč ? Protože se mi o tom i ZDÁLO :-)) Byl jsem byl jak baba v přechodu, podrážděnej, nervózní, s občasnou chutí zabíjet.
Ale ustál jsem to a vydržel. Sedm let nekouřím a kouř mi nesmrdí, naopak, někdy si rád začmuchám. Můžu do hospody, můžu se vykropit a nic, jsem v pohodě. Ještě mě to za tu dobu nenapadlo, natáhnout ruku a ..........
Ale ten pocit té lahodné chuti teplého, voňavého šlukance tam někde hluboko ve mně pořád je :-))
Takže ti budu držet palce, ať to uřídíš.
Nkakr - Profil | Po 12.12.2011 14:01:06
Dej si majzla na bílý sex.
Nehulím přesně od 25.9. 1985 (kámošovi se narodil kluk, dnes už je ing.) a pár desítek kilo jsem nabral........
NPoušťák - Profil | Po 12.12.2011 14:00:16
Nvisage - Profil | Po 12.12.2011 13:57:33
NXAXAP - Profil | Po 12.12.2011 13:56:16
je ale zajímavý, že spoustě lidem včetně mě nezvedá abstinenční tenzi šluk či šluky z brčka, asi to máme navázaný na jiné podvědomé kořeny
to s nekouřícími kuřáky je sice po filosofické stránce v pořádku, jsou to ovšem všichni, co nekouří a o cigáru vědí (existence myšlenky je fatální pro motiv) ... v podstatě jsme taky téměř všichni nevraždícími vrahy :-)
NXAXAP - Profil | Po 12.12.2011 13:51:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
teď jsem změnil proces a hodnotím kladně, je to bez symptomů vedoucích k návratu
základní akce:
- chce to pořádnej motiv, já ho poskládal z vícero prakticky jsem si okopíroval Maslowa sakum prdum: 1. fyzička ve sportu roste a přerostla dechovej zdroj a já nerad prohrávám 2.dost lidem to smrdí a já pracuji s lidmi a kazí mi to image 3. kamarádi přestali kouřit a už jsem zůstal skoro sám 4. stejně přestat kouřit chci, tak to prostě udělám a nebudu to odkládat na žádný výzbamný den či milník, prostě si vyberu odkdy a bude to v dohlednu 5. málokdo mi věří, že to dokážu
- pak jsem k tomu dodal výzvu a rozhodl jsem se přestat na akci, kde jsem loni vybáňal šest krabek
- oznámil jsem to kamarádům, kteří mi nevěřili, čímž zvýšili challenge-motivaci
- ta akce obsahovala bez jedné všechny situace, kde jsem měl hulení rád (hospoda, čekání, rybařina, jízda autem, karty)
- práskl jsem s tím o půl dne dříve, abych se ještě víc namotivoval a neskončil to s naprogramovanou poslední cigaretou, velkou slastí ... prostě jsem si poslední neuvědomil, poslední jsem určil až tři hodiny po jejím dokoření, ne předem
- když mě to občas chytne a dal bych si (kupodivu se to ale děje dost málo v porovnání s předchozími pokusi skončit), řeknu si: "Sakra, jak to přežijou lidi, co nehulej? Přežijou, no problemo! Jde to a já nechci bejl lůzr."
- žádnej substitut nemám, jednou v hospodě to se mnou lomcovalo moc, tak jsem loupnul dva pytlíky pistácií, ale pravidelně to nedělám
v podstatě jsem se bál akorát znovuzabřednutí, když si dám práska z brka ... ale neděje se to
S elektronickým cigárem jsem měl zkušenost ze svého okolí, hned několik lidí (víc než deset) si to pořídilo. Je to fajn v tom, že do sebe člověk necpe ty spalovaný sračky. Ale furt má návyk a furt to má s sebou, myslí na to, hlídá si nabití (podobný jako koupit oblíbený cíga) šťávou či náplní, krom toho kouří s pěkným alibi i tam, kde by origoš cígo nehulil. Z mého úhlu pohledu to bylo vyhodnoceno jako slepá ulice a udělal jsem to viz výše.
NBobajz - Profil | Po 12.12.2011 13:50:03
Nvisage - Profil | Po 12.12.2011 13:45:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NChlebyk - Profil | Po 12.12.2011 13:42:25
NSintrix - Profil | Po 12.12.2011 13:39:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Má matka před lety také sekla s kouřením a stálo ji to dost práce. Tehdy nebyly nikotinové náplasti a el. cigarety. Jen snad žvýkačky nikoret. Hrozný humus. Řekl bych, že je nutné ukecat sám sebe a vydržet.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59872
NUdírny a uzení51144
NČína - objednali ste uz nieco?15742
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NORLÍK - volná diskuse240486
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413181
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybářský retro bazar.16777
Kde to žije - všechna témata
12:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 12
12:32NRybáři vs ochránci přirody 89
12:25NATTs hlásiče a ATTx příposlech 547
11:23N🔥 Grill a grilování 🔥 586
10:54NLov pod jezem v letních vedrech? 13
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.











