- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryba - dorty
Dostali jste někdy k narozeninám, svátku, vánocům dort "alá ryba" nebo nějaké rybářské náčiní???? Nebo je to vaše přání???? Napište vaše přání, vložte foto.....
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 30.11.2011 všeobecné - ostatní
Když zákusek, tak jaký?????
A) Dal bych si sladký dortík36%
B) Dal bych si radši dort na slano..11%
C) Nejlepší by byl sladko - slaný (napůl) - každý by si vybral2%
D) ani jedno, držím dietu, neprovokujte :-)5%
E) dorty nebrat, radši bych bral prut nebo naviják :-)46%
Od 1.12.2011 hlasovalo 170 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
41x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
SNOW - Profil | St 21.3.2012 19:42:52
ondra-voj >> narozeninovej.. zatim prvni rybí.za dva dny sem ho sejmul.. :D.. priste by mohl byt o pul kila vic :-D
ondra-voj - Profil | St 21.3.2012 19:36:30
SNOW >> krásná prááááce.... chvála autorovi-ce ... díky za příspěvek.... a doufám, že až budeš o rok starší, budeme se moci kochat dalším dortíkem.... :-)))) klidně sem můžeš vložit i nerybí... viz některé další fotky dole.... :-)) je to povoleno... :-)))
ať ti to letos jezdí...
ať ti to letos jezdí...
ondra-voj - Profil | St 21.3.2012 19:22:31
jungls >> pán je ale rychlej.... :-))) díky. za fotky... pěkné dortíky, určo byly i výrobný.... až budeš mít někdy nějaký další, tak víš kam s ním.... ať se ti daří... :-)))
ondra-voj - Profil | Út 20.3.2012 19:30:24
Tude >> Vydrýsek - 20.3.2012 19:27:49 >> díky za příspěvek... ;-)) ať se ti letos daří...
kudrlinka - Profil | So 17.3.2012 21:17:39
ondra-voj >> jj, dortík byl fajnový, tchýně překvapila, dokonce trefila i nejoblíbenější rybu :-))) ...díky, víš jak je to s tím unaveným štěstím...;-)
ondra-voj - Profil | So 17.3.2012 21:10:18
kudrlinka >> pěkný kousky... :-)
to potěší, co??? :-) taky rád zakousnu něco od tchýně... :-)) celkem to má dobrý :-)))
pěkě jedeš .... myslím, jak se ti daří v rybách... :-)) ať se ti daří dáááll.... :-))
když bude další dortík, i nerybářský, tak ho sem foukni.... :-))))
to potěší, co??? :-) taky rád zakousnu něco od tchýně... :-)) celkem to má dobrý :-)))
pěkě jedeš .... myslím, jak se ti daří v rybách... :-)) ať se ti daří dáááll.... :-))
když bude další dortík, i nerybářský, tak ho sem foukni.... :-))))
Niel - Profil | So 17.3.2012 21:08:46
ondra-voj >> Jméno autora je Jára Sklenářová. Nejsem si jistý, ale myslím si, že to dělá doma a pokud je zájem získat více informací, tak se ptejte a já oslovím autorku :o)
ondra-voj - Profil | So 17.3.2012 21:01:39
Niel >> ahoj pane.... teď si tu píšeme.......
prozradíš nám jméno autora??? nebo nick.. :-))) jak se jmenuje, kde tvoří??? (mimibazar, dortomanie, Artmama?????...???...)
:-)))
prozradíš nám jméno autora??? nebo nick.. :-))) jak se jmenuje, kde tvoří??? (mimibazar, dortomanie, Artmama?????...???...)
:-)))
ondra-voj - Profil | So 17.3.2012 21:00:00
retrívr >> moje řeč :-))) ještě musím poptat tvůrce :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59882
Udírny a uzení51147
Čína - objednali ste uz nieco?15760
Lodě - Loďky - Lodičky18426
Gastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
Italská klika - smetánka jižních lovišť23577
Zoologický koutek MRKu.33424
Rybářsko-houbařské jádro .-)45013
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22068
Rybář i myslivec8266
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 23.5 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
SoRybáři a vinařství 930
SoATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoBoilies TB baits- chytací řada 47
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
So🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoRybářský kniho - koutek 145
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

















