Panoramatické fotky vôd a prírody

Miesto pre vaše panoramatické fotky :)
Autor diskuse: Stewik - Profil , 5.11.2011 všeobecné - ostatní

petr.fish - Profil | Ne 6.11.2011 20:18:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jedna z lesa, od vody nemám. Ani jako panorama moc nevypadá...

    jirka0 - Profil | Ne 6.11.2011 20:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Přehrada Souš

      retrívr - Profil | Ne 6.11.2011 19:59:22

      Stewik >> Omluva , není.

        velbyk - Profil | Ne 6.11.2011 19:53:11

        zdeko >> no musíš to vyzkoušet jsou tam ;-)

          Stewik - Profil | Ne 6.11.2011 19:48:07

          Standama >> Vyzerá to ako mexické vlny :D

            Stewik - Profil | Ne 6.11.2011 19:47:45

            retrívr >> Ahoj, tá fotka je panoramatická ?

              Standama - Profil | Ne 6.11.2011 19:43:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Trochu odbočím - něco pro fotbalové fandy - 100 000 lidí slaví titul Barcy.(špatně navázané fotky panorama)

                retrívr - Profil | Ne 6.11.2011 19:41:33

                Lužany

                  Standama - Profil | Ne 6.11.2011 19:37:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Ještě jednou.

                    marek291993 - Profil | Ne 6.11.2011 19:34:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Rieka-pstruhovka

                      pinja - Profil | Ne 6.11.2011 19:32:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Roudnice

                        Standama - Profil | Ne 6.11.2011 19:28:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Poznáte to?

                          Standama - Profil | Ne 6.11.2011 19:27:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          taky něco přidám.
                          Gotland- Švédsko

                            zdeko - Profil | Ne 6.11.2011 19:17:49

                            velbyk >> Mně se tam taky líbí, je to tam hezký, ale chytat se tam nedá.

                              jirka0 - Profil | Ne 6.11.2011 19:15:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ,,,

                                Stewik - Profil | Ne 6.11.2011 19:10:42

                                vavřinec >> Je to super :)

                                  vavřinec - Profil | Ne 6.11.2011 19:05:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdarec, přidám jsem odkaz na panoramatické fotky jednoho známého.
                                  Revír: Dyje 5a/5

                                  http://www.madhouse.cz/foto/boleradice/rybnik.html

                                  http://www.madhouse.cz/foto/boleradice/rybnik_led.h​tml

                                    Stewik - Profil | Ne 6.11.2011 18:48:55

                                    Košice z vyhliadkovej veže :) Nie je to síce čisto príroda, ale čo už :P

                                      pagin77 - Profil | Ne 6.11.2011 18:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ...

                                        Stewik - Profil | Ne 6.11.2011 18:08:08

                                        Tie pridané fotky teraz neschovám... stalo sa,ale aj tak sú pekné.

                                        FOTKY, KTORÉ NIE SÚ PANORAMATICKÉ? BUDÚ SKRYTÉ. Za pochopenie ďakujem :)