Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NŠvec - Profil | Čt 3.11.2011 9:38:35

borecrybář >> jako blbost ti to připadat může to ti nikdo nebere, nicméně to blbost není. Ono třeba jenom takovej pěknej sáček vyjde na 10 kaček i víc.

    Nborecrybář - Profil | Čt 3.11.2011 9:29:36

    Diutrius >> pěkné!! co je to za vodu?

      Nborecrybář - Profil | Čt 3.11.2011 9:29:19

      Švec >> neřekl bych že na jedno kg pelet se to projeví tak velkejma nákladama, to mi přijde jako blbost!

        NDiutrius - Profil | Čt 3.11.2011 9:11:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ¨Pelety Chyť a Pusť fungují opravdu neuvěřitelně rychle ještě jsem se nesetkal stak rychlím účinkem ve vodě ,důkazy o účinku mluví sami za sebe

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 3.11.2011 8:39:45

          Ona existuje firma Chyť a pusť? Neuvěřitelný. Těch firem je jak nasráno. Zajímalo by mě, jak se můžou na trhu vůbec udržet

            NŠvec - Profil | Čt 3.11.2011 8:15:30

            borecrybář >> ještě jsem zapoměl na náklady na výrobu -lisování,sušička, člověk co u toho stojí ...... to bude taky tak 20-30kč.

              NŠvec - Profil | Čt 3.11.2011 8:00:01

              borecrybář >> víc než stovku musíš dát proto, že 30 korun má výrobce, 30 obchod a 30 třeba počítej obal, doprava a ostatní náklady. Seš na 90 kačkách a vony ty pelety z něčeho musí být vyrobený ............. kapito? Jinak mezi přežít a uživit se je velkej rozdíl :-)))

                Nborecrybář - Profil | Čt 3.11.2011 7:13:49

                Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:43:00 >>jaké pelaty a nebo koule používáš?

                  Nborecrybář - Profil | Čt 3.11.2011 6:52:25

                  Kocháč >> nechápu proč by to co je levné nemohlo být dobré? píšeš že peleta je lisovanej šrot?! dobrá tedy tak proč bych za ten šrot měl dávat více než stovku? klidně tě může někdo přechytat i jen na obyčejnou kuku. to co ty říkáš mi přijde dost uhozený, ne každá malá firma přeci musí zákonitě znamenat krach velké. Pokud někdo bude dělat dobře svou práci tak se udrčitě dá přežít i s 30% ziskem üpln2 v poho, musí mít jméno a dělat dobře. Plácáš blbosti!!

                    Nyvana - Profil | St 2.11.2011 22:48:20

                    Kocháč >> Tak s tímhle můžu jenom souhlasit.

                      NKocháč - Profil | St 2.11.2011 22:35:48

                      yvana >> Peleta je prostě peleta, v podstatě lisovanej šrot. Kdo má všech pět pohromadě to musí pochopit. Podívej se na e-shopy a ceny 1kg pelet. Aby byli všichni spokojení, výrobce a obchodníci či přebalovači, odečti od finální ceny na krámě nebo e-shopu cca 70-80%. Jaká ti vyjde částka co stojí suroviny? Kolik korun? A co v té peletě teda je? 20% robin redu? :o) nebo extraktu? :o) Je to trend posledních let, trh je malej firem spousta a paradoxně v této zkorumpované společnosti zafungoval trh. Naběhla spousta mlých firem, ty srazily cenu, ale třeba co se týče pelet i kvalitu. Co stojí na maloobchodě pod stovku je prostě šrot, ale ryby to taky chytá. Trend dnešní doby je mít všechno levně, spousta firem krachne, protože nejde fungovat se ziskem usraných 30%, to prostě nejde. Všechny firmy mimo těch větších, což je tak šest se budou matlat na hranici krachu nebo padnou. A tady na Mrku se řeší jaké by jste doporučili pelety. Tak třeba ten lisovanej šrot co prodává chyť a žer, ono to rybu taky chytí :o)

                        Nyvana - Profil | St 2.11.2011 22:18:09

                        Kocháč >> Dobře tohle beru jenom je kluků škoda znám jejich pelety moc dobře i jsem na ně chytala.

                          NKocháč - Profil | St 2.11.2011 22:11:23

                          yvana >> To mi nepřísluší řešit a už vůbec ne tady.

                            NKocháč - Profil | St 2.11.2011 22:04:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            kožich007 >> To máš těžký, moc se spoléhá a přeceňují návnady a nástahy. Je důležitý co použiješ, ale ještě důležitější je jak a kdy to použiješ. Můžeš mít top nástrahu a když budeš chytat tam kde ryby nejsou zabiješ ji a to hlavně v sobě. A to ani nemluvím o montážích a sestavách. I krmení není jen o tom to tam nejebat. Musíš vědět proč děláš to a to. Je to komplexní záležitost, nejde řešit jen peleta. Otázka jaký by jste mi doporučili pelety je o hovně a nedá se na ni odpovědět. Dostaneš jen spousty rad a budeš mít v hlavě ještě větší guláš. Je to stejný jko kdyby jsi žádal o pomoc jaký koupit kola a neřekl jestli je chceš na F1, traktor, motorku nebo kryplkárku :o)

                              Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:57:48

                              kožich007 >> Zatím je to v pohodě a co píše Petr o věcech od Karla tak tam ti trochu můžu pomoc.

                                Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:56:11

                                Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:43:00 >> Nevím co ta zkratka znamená myslíš flocarbon?

                                  Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:55:07

                                  Kocháč >> Tak za mě CDB a jejich výrobky znám a dost dobře a že je Lojza na pelety machr to vím vím že dělal pro plno firem ale řekni mi kurnik proč skončili měli fakt dobře našlápnuto.

                                    Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:49:33

                                    Kocháč >> nikla jsem zatím neskoušel jen chyta pustáky a lukáš krásu a pak nějaké co dotáhl kámoš ale nejsem si jistej co to bylo.

                                      Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:48:09

                                      yvana >> tady nedostane vynadáno , je fakt že je tady dost rejpalů kteří nic neumí. jinak jdu do peří tak se tady mějte krásně a rady ne hádky. zejtra se na to kouknu :)))) ahoj a ať se vede!

                                        NKocháč - Profil | St 2.11.2011 21:47:28

                                        kožich007 >> Kup si třeba 3xl od karla, porovnával jsem víc druhů a dobrý. Naše radit nemůžu, navíc byly dělaný taky u cdb a budou nový od jiného výrobce takže trochu jiné až na novou sezónu :o)