Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Kocháč - Profil | St 2.11.2011 21:43:02

yvana >> CDB dělalo pelety a koule pro kde koho. Lojza byl u nás první a na pelety machr. Dělal pro mraky firem, jmenovat je všechny nebudu. CDB je škoda.

    lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:43:00

    yvana >> Pouzivas FC ?

      yvana - Profil | St 2.11.2011 21:40:56

      kožich007 >> Tak Petr opravdu umí o tom žádná ale na jednu stranu se nedivím lidem že třebaědí a nenapíšou třeba z důvodu že chtěli poradit a dostali ještě vynadáno.Vím že je plno rybářů co neumí udělat ani návazec na boilis a takhle by se dalo pokračovat.

        lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:39:03

        kožich007 >> nemusia byt iba na lakoholovej baze

          kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:38:58

          Kocháč >> no právě a teď jde oto jaké měkčené pelety, je v tobě velkej potenciál znalostí tak se nemusíš bát podělit se! samozřejmě jde o to zda se ti bude chtít??

            kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:37:48

            yvana >> zbytečně sem kolega tahá jen divnou náladu a přitom věřím že pokud by nebyl tak zapšklý tak by dokázal skvěle poradit a lidi kteří tápou by se dali správným směrem!! je to škoda znám jeho příspěvky a některých si vážím!!

              Kocháč - Profil | St 2.11.2011 21:35:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kožich007 >> do studený vody těsto nebo měkčený pelety nebo malý koule máčený dlouhodobě v alkoholových esencích nebo kuku, atrakrivní metoďáky,...atd.

                yvana - Profil | St 2.11.2011 21:35:10

                Kocháč >> Tak Peťulo fakt díky vím že to prakticky všechno leze z jedný mašiny a potom se to prodává pod jinýma značkama tak hloupá nejsem.Taky vím co kluci od CDB dokázali a vím že začali dělat pro Mivardi a vím že mají končit víc teda podrobností nemám ale i tak jsi poradil vím že umíš hodně jenom se nechceš o to moc dělit:-))Díky
                edit:ale jsou i jiný firmy co umí a jak:-)

                  lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:30:22

                  Kocháč >> nieje to len olej nebojsa

                    kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:30:02

                    Kocháč >> hmm řekneš nám odkud máš takové info? všichni tvrdí jak si je dělají sami a jek je mají ze svojich komponent a tp?! pokud by to vše dělala jedna společnost tak by to mělo být i stejné, ale ono není?!
                    co bys doporučoval do studené vody ty??

                      lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:28:36

                      kožich007 >> no tak teraz uz vies ze je to smajlik :D

                        lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:27:12

                        kožich007 >> Alee podla man iba na kratke vypravy . Podla mna to nema zmysel ked to vozis 500 metrov prec a o 7-8 hodin to musis stiahnut lebo tam uz nemas peletu ....je tam iba taka kopka :D na kratsie vypravy je to super :D

                          kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:27:10

                          Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:25:19 >> no jo mně neš docvaklo to tvoje :D tak sem to odmáčkl :))

                            Kocháč - Profil | St 2.11.2011 21:26:38

                            yvana >> A co chceš radit? Pelety, jak kuličkový tak s dírou lísoval pro chyť a žer Lojza z CDB, stejně jako pro spousty dalších firem. CDB už v podstatě neexistuje, padla nebo padne pod Mivardi. A Mivardi nejsou magoři, aby si živili konkurenci, tedy tyhle pelety už asi nebudou. Ostatní jsou klasika co se sem tahají a prodává je kde kdo. Baví mě jak někteří preferují halibuty od jedné firmy a druzí od jiné. Ale ono to leze z jedný fabriky :o)
                            Ať žijí mastní halibuti a rady specialistů co jdoporučují na studenou vodu :o) olej je to co ryba ve vodě 8st. potřebuje :o)

                              lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:25:44

                              yvana >> no prave som to napisal kozuchovy :D :D :D

                                lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:25:19

                                kožich007 >> ja som to nebral vazne :D dal som tam smajlika to hovori za vsetko nei ? :D :)

                                  yvana - Profil | St 2.11.2011 21:25:02

                                  Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:22:10 >> Ale já to vím že to byla sranda však tam máš smajlíky:-))

                                    kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:24:43

                                    Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:22:58 >> jj používám zakrmovací pelety a nebo si koupím více a čapu na ně a i s nima zakrmuju. na boilies chytám jen v létě a jen na jeden prut, musím jít na delší dobu.hlavní a top nástraha je peleta

                                      kožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:23:25

                                      Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:20:28 >> poho prstě sranda, nesmíš to vše brát tak moc vážně život je boj a humor!!

                                        lasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:22:58

                                        kožich007 >> Ty peletami krmis tiez ?