Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:22:10

yvana >> Ale tak to bolo myslene zo srandy :D :D :D som rad za tu jednicku :D

    Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:21:34

    Kocháč >> No teda ty mě překvapuješ ty takový slušný rybář koukej mi povědět něco nového ano?:-)

      Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:20:28

      kožich007 >> fakt ? :D ta veta ze "to bol test ? " to bolo zo srandy :D :D

        Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:19:47

        Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:16:21 >> bacha na yvanu je to učitelka z rybářské školy v jižních čechách!!

          Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:19:27

          Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:16:21 >> Tak se hned nečerti:-)Nebyl to test ale tvoje odpověď se mi líbila tak jsem napsala jedničku:-)Znám tyhle červíky neboli rovnátka dobře taky se nahřívají třeba zapalovačem a tvarujou neboj taky o nich něco vím:-)D:D:D:

            Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:19:00

            Kocháč >> náhodou na to kolik mu je má asi v hlavě jasno co chce a neřekl bych že nezná a neumí?! nebo máš za to že jo??

              Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:17:59

              yvana >> A z akych snurok pouzivas montaze ? :D nedozvedel som sa to este D:

                NKocháč - Profil | St 2.11.2011 21:17:43

                kožich007 >> Jen mě pořád ještě dostává mladej těma perlama, přeji pěkný večer.

                  Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:16:21

                  yvana >> a to bol test ? :D :D :D ze to znamkujes ? :D

                    Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:15:53

                    Kocháč >> také zdravím a přeji krásný večer. no tento pozdrav asi neznáš tak tedy po tvém "zase jsou tady hovna"!

                      Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:15:29

                      Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:13:32 >> Je vidět že umíš že víš o tom dost za mě máš jedna.

                        Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:14:34

                        Kocháč >> Ahoj jaký hovna zase máš?:-)Tak když už tě tady máme koukej taky poradit jasný?:-)

                          Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:14:23

                          yvana >> a konkretne sa to vola mouthsnnager alebo tak nejak a v preklade to znamena Maskovacie rovnatko a to hlavne preto lebo to ma tvar larvicky alebo cervika :D

                            Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:13:32

                            yvana >> Ja viem ze zmrstovacka urobi ten isty ucel nebojsa vsetko o tom viem . A montaze si skusam dlanovymi testami a hacik sa my zasekne stale a pritom si ho dam uplne lezat na dlan . a do sekundy sa zapichne . Takze ten hacik musim mat naviazany dobre :D :D neboj sa :D pouzivas stuzene alebo mekke snurky ?

                              NKocháč - Profil | St 2.11.2011 21:13:02

                              Pane Bože to jsou zase hovna

                                Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:12:22

                                yvana >> jj smršťovačku kupuju taky v elektře v metrovce tu nejmenší a stojí to pár peněz a plní to funkci perfektně, Zatavuji to fénem a je klid. Kdysi jsem si koupil taky ty červíky (rovnátka) a je to stejné jen nepoměrně dražší!

                                  Nyvana - Profil | St 2.11.2011 21:10:24

                                  Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:04:38 >> Tak to není maskovací ale normál rovnátko a můžu říct že stejnou službu udělá smršťovačka slouží to k tomu aby šla pletýnka směrem kam potřebuješ a můžu ti říct že když bude blbě navázaný háček tak žádný rovnátko nepomůže.

                                    Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:10:22

                                    kožich007 >> Ano tu montaz poznam a pri tejto montazi mas hacik upevneni na obratliku alebo naviazany bezuzlovym viazanim ?

                                      Nlasti555 - Profil | St 2.11.2011 21:09:27

                                      kožich007 >> Ano lososovi olej je skvely tiez ho puzivam a hlavne v chladnej vode . Zalievam nim Halibutky :D

                                        Nkožich007 - Profil | St 2.11.2011 21:07:49

                                        Branči >> lasti555 - 2.11.2011 21:06:14 >> jo na longshang je mám sto pro a nebo si je dělám jen vlas na kroužek a natáhnu to na háček a potom tam dám zarážky!