Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť | MRK.cz

Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 21:24:33

kožich007 >> ja na ne nechytam max. na krmnak ale na muj vkus je rychli rozpad a dam tam radeji boilie

    Nkožich007 - Profil | Út 18.6.2013 21:19:34

    alda2211 >> hmm tak to je pro mne nejen daleko, ale taky mimo mé pole působnosti. Jaké jsou tvé nej peletky?

      Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 21:02:04

      kožich007 >> bait servis straubing..de

        Nkožich007 - Profil | Út 18.6.2013 20:58:52

        alda2211 >> ne v klidu. reklama není můj obor. Kde to tedy je?

          Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 20:57:21

          kožich007 >> ja uz radeji reagovat nebudu prijde mi ze to tu je predevsim o reklame .....

            Nkožich007 - Profil | Út 18.6.2013 20:46:41

            yvana >> nemusí to být jen od chyť a pusť klidně i od ostatních, pokud je kvalita srovnatelná a nebo vyšší a cena stejná a nebo nižšší, no tak to nás také určitě bude zajímat :))))

              Nkožich007 - Profil | Út 18.6.2013 20:45:25

              alda2211 >> tak to nevím co nebo kde to je. Pokud je to někde v rajchu tak to mne nezajímá, raději si nějakou kačku přoplatím aby naši prodejci přežili.

                Nyvana - Profil | Út 18.6.2013 10:55:29

                alda2211 >> Tady je diskuse o peletách chyť a pusť,tak se snažím psát to co se týká této diskuse.

                  Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 10:45:36

                  yvana >> ano ale to nebyl muj pripad a kdyz jsem napsal ze ve straubingu je kilo za 45,- tak jsem to myslel tak ze si kazdy chce setrit penezenku

                    Nyvana - Profil | Út 18.6.2013 10:34:41

                    alda2211 >> Ano s tím souhlasím,že každý chce nakoupit levně a kvalitně.Myslím,že brzo budou na shopech přebalený pelety od Chy´t a Pusť,ale takový už je trh.
                    Jestli vím,že to zboží je kvalitní tak ho ráda pochválím,doporučím ostatním,ale nemám ráda,když někdo něco haní,aniž to vyzkoušel.

                      Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 10:27:32

                      yvana >> neni treba to psat tak ze jsem........kazdy chce koupit levne.......o)

                        Nalda2211 - Profil | Út 18.6.2013 9:01:15

                        kožich007 >> straubing

                          Nyvana - Profil | Po 17.6.2013 21:52:08

                          kožich007 >> Tak snad už bude kolega alda spokojený.

                            Nyvana - Profil | Po 17.6.2013 21:51:28

                            alda2211 >> Ahoj tak tady máš ty testery snad to bude stačit.
                            https://www.facebook.com/chytapust.cz

                              Nkožich007 - Profil | Po 17.6.2013 21:47:13

                              alda2211 >> jo četl jsem to několikrát a jsem rád že to sem yvana dal, protože nestíhám. Jinak pokud se podíváš na stránky chyť a pusť na FB tak tam jsou fotky testerů (tedy předpokládám že to jsou testeři) já se ale ptám na těch 45 Kč za kilo??? to zní zajímavěji!!!!

                                Nalda2211 - Profil | Po 17.6.2013 21:39:37

                                kožich007 >> dole dala yvana odkaz na pelety otevri a cti proto se ptam kdo je ten tester:-)

                                  Nkožich007 - Profil | Po 17.6.2013 21:35:30

                                  yvana >> aha a tak je tady zase ten konkurenční boj .(((( ať s tím jdou do sedinky a řeknou kde se dá sehnat kvalita za rozumnou cenu.

                                    Nyvana - Profil | Po 17.6.2013 21:25:00

                                    kožich007 >> Tak asi takhle Martine,hodně lidí si myslí,že Chyť a Pusť nemá testery,ale má jak u nás,tak na Slovensku,v Německu a Itálii.Jinak kolega Alda je asi z druhého obchodu,nebo spíš od konkurence.

                                      Nkožich007 - Profil | Po 17.6.2013 21:16:08

                                      alda2211 >> kde si to četl??

                                        Nkožich007 - Profil | Po 17.6.2013 21:15:53

                                        yvana >> ty jo kde tohle četl, to by mne také zajímalo