Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

honzulaw - Profil | St 10.7.2013 17:32:30

    borecrybář - Profil | St 10.7.2013 6:27:44

    cudlar.R >> tak to by byloještě lepší, díky za info.

      kožich007 - Profil | Út 9.7.2013 19:39:03

      cudlar.R >> to by bylo taky fajn pokud by přistavěli a ještě zůstali v mazdě to by byl pěknej kšeft :))

        cudlar.R - Profil | Út 9.7.2013 16:33:41

        borecrybář >> Zdar,loni na zimu říkal J.K. že budou přistavovat patro a jestli jim to baflo to nevim,čus R.

          kožich007 - Profil | Po 8.7.2013 19:51:21

          borecrybář >> díky, chytal sem na halibutky a robinky od chyť a pusť. jinak neboj prodejna bude tam kde byla a jen o pár metrů dál bude další část, tudíž větší prostory k prodeji a to je pro nás co si tam občas zajedem jen dobře, bude z čeho vybírat. skusil jsem udělat fotku z videa z auta no a je tam i napsáno kam dál jít abys se dostal do nového kšeftu a tamdy přez mazdu vlezeš do nové části prodejny chyt a pust

            borecrybář - Profil | Po 8.7.2013 7:09:48

            kožich007 >> ty jo to jsou krásné ryby. Jinak tak je to fakt pravda že jim hořelo?! já myslel že to byla kachna, ale tak hlavní je že jedou dál. Jako že už nebude predejna tam kde byla, ale přesunou se jinam???
            já měl teď možnost vzít velké balení halibutek, ta cena je fakt peckovní. O víkendu jsem to zkoušel na jednom malém rybníčku tady u nás, moc lidiček tam nechodí a o to je to hezčí. Chytal jsem na peletky, jsou pěkně mastné a i v tak teplé vodě držely dlouho. Načapal jsem několik kapříků, sice ne jako ty, ale taky hezké. Na jaké peletky jsi to nachytal?

              kožich007 - Profil | Ne 7.7.2013 20:14:53

              tak lidičky v pátek když jsem jel na víkendovou rybačku pod Plzeň, jsem se cestou stavil u chyť a pusť. Je to k vsteku jak prodejna vypadá z venku po požáru, ale zase díky požáru se rozšířili prostory, "náhradní" prodejna bude součástí a tak dojde ke zvětšení prodejní plochy. Je to fakt pecka a to hlavně že v novejch prostorách si v klidu poskládáte i prut dohromady a dáte ho na vejšku :). Jinak něco pozitivního a to že peletky od nich jsou jako dřív jen za lepší cenu a na 100% fungujou, přechytali jsme s klukama rybník v Letinách a to bylo, alespoň u mně na pelety od kluků z chytapust. nějaká ta fotečka.

                kožich007 - Profil | Pá 21.6.2013 21:37:26

                alda2211 >> no je škoda že shodili komín dřív se šlo na ryby podle toho jak jde kouř, ale teď to bereš už jen podle vln a větru :))

                  alda2211 - Profil | Pá 21.6.2013 21:35:25

                  kožich007 >> a kdyz fouka od prunerova snad se to tam jednou zmeni a zas nahodim?

                    kožich007 - Profil | Pá 21.6.2013 21:24:10

                    alda2211 >> jj tak to máme stejně :))) není nad to když máš na prutu něco fakt velkého a rozhodne se to nevzdat zadarmo.

                      alda2211 - Profil | Pá 21.6.2013 21:16:50

                      kožich007 >> cim vetsi tim lepsi :-))))))))))

                        kožich007 - Profil | Pá 21.6.2013 21:14:21

                        alda2211 >> jo tak já taky jen jde o to kdy a na jak dlouho jsem u vody. Pokud jedu jen na chvilku se synkem tak čapu co jde ale pokud jedu na dlouho tak klidně chytnu jednu rybu, ale musí to stát za to prostě mastodont :))

                          alda2211 - Profil | Pá 21.6.2013 21:11:29

                          kožich007 >> to bez debat ale osobne uprednostnim malo zaberu ale treba ...... :-))))))

                            kožich007 - Profil | Pá 21.6.2013 20:37:03

                            alda2211 >> no to je poho feeder ja prostě lehčí kaprařina :)) já mám feeder rád na krátké vycházky je to pecka a když ryby moc nechtěj zobat, to pak přechytáš lidiček :)) je fakt že i na feeder chytám na koule sice jen 8mm ale taky to jde.

                              alda2211 - Profil | Čt 20.6.2013 21:18:36

                              kožich007 >> no to asi jo ale ja nevim ani jak feeder pise :-)

                                kožich007 - Profil | Čt 20.6.2013 21:05:41

                                alda2211 >> tak to určo. Na delší dobu jedině koule, ale na feeder a krátké vycházky je peletka super

                                  alda2211 - Profil | Čt 20.6.2013 21:00:08

                                  kožich007 >> tak peleta je rychlejsi rozpad a ja mam rad kouli co vydrzi den ve vode bez toho abych to musel kontrolovat cekam na vetsi rybu :-)

                                    kožich007 - Profil | Čt 20.6.2013 20:56:02

                                    alda2211 >> tak já se k tomu propracoval. Teď špekuluji nad výrobou pelet. Mám něco v pácu tak to budu muset vědět, ale pokud se někde najde rozumná cena tak je klidně koupím.

                                      alda2211 - Profil | Čt 20.6.2013 20:48:00

                                      kožich007 >> tak ja od zacatku jedu svoje vlastni kdyz jsem videl ceny boilie tak jsem jinou cestu ani nevidel :-))

                                        kožich007 - Profil | Čt 20.6.2013 20:41:54

                                        alda2211 >> tak ja taky chytám na koule, ale občas se nějaká ta peletka vyplatí. Co chytáš za koule (pokud to není tajné)? Já chytám mikbaits a nebo LK, ale poslední rok skouším i svoje vlastní a to je jiná hra :))