Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | Ne 16.6.2013 15:12:56

alda2211 >> Já ti na tohle těžko odpovím,jsem taky jenom zákazník.

    Nalda2211 - Profil | Pá 14.6.2013 20:41:05

    yvana >> já mám dotaz ve sloganu je napsáno že to testovali testéři z chyť a pusť to je jako kdo?A potom dodám originál halibut pelety o 150km dále na západ za 45,- kilo

      Nkožich007 - Profil | Pá 14.6.2013 20:32:27

      yvana >> hezký tak to si budu muset nějaké koupit na závody, vemu si asi doooost velké množství za tenhle peníz. Ještě že tě holka mám já nemám nějak čas vůbec nic sledovat a natož akce. dojedu starou zásobu a pořídím novou.

        Nyvana - Profil | Pá 14.6.2013 12:51:17

        borecrybář >> Tak tohle chleba nežere,když je dobrý uskladnění,vydrží dlouho,taky si je budu brát.

          NTonikKK - Profil | Pá 14.6.2013 12:22:30

          yvana >> taky si objednám :-)

            Nborecrybář - Profil | Pá 14.6.2013 11:32:28

            yvana >> no mám za to že to nebude pár kaček ale dost a bude to sranda :))) nechtěl bych tam stát, raději si asi vezmu nějké to balení shopem

              Nyvana - Profil | Pá 14.6.2013 10:55:09

              borecrybář >> Ahoj tak co vím,včera tam byla fronta,jak na banány:-))Samozřejmě za tuhle cenu budou nakupovat i shopy,jenom to přebalí a když si na to hodí nějakou korunu,pořád to bude dobrá cena na trhu.
              edit:tak ta cena platí na celé prázdniny:-))

                Nborecrybář - Profil | Pá 14.6.2013 10:47:25

                yvana >> hezká cena asi si něco nakoupím a nacpu to do sklepa jako při ceně 59,- kaček za kilo je super. Teď by mne zajímalo kdo bude přebalovat a skupovat od chyť a pusť

                  Nyvana - Profil | Út 11.6.2013 23:16:21

                  Dneska jdsem našla halibutky z dírou za moc dobrý peníz.
                  http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-red-hali​but-10kg/d-78202/

                    Nkožich007 - Profil | Pá 31.5.2013 20:28:48

                    TonikKK >> jj tak jsem to také myslel :)))

                      NTonikKK - Profil | Pá 31.5.2013 7:54:18

                      mirdas7777 >> hlavně zkus neobalovat ryby v bordelu....

                        Nmirdas7777 - Profil | Čt 30.5.2013 22:08:37

                        kožich007 >> Dík za odpověd. Zkusim trošku prolít jen část mimo.

                          Nkožich007 - Profil | Čt 30.5.2013 19:49:05

                          mirdas7777 >> škoda že je ta ryba od bláta nebo co, byla by to hezká fotka. Jinak skust zalejt a pak poreferuj, ale zalil bych tím jen menší množství ať si nezničíš celej kyblík. Já pokud bych to měl doma hned bych to zkusil aspoň na pár kouskách

                            Nmirdas7777 - Profil | Čt 30.5.2013 11:23:26

                            Tak jsem na zkoušku koupil chyt a pust pelety robin red a 8mm a 12mm , a byl jsem zatím jen 1 zkusit , a rybka se podařila, potěšila a ihned puštěna 43 cm. Jen si lámu hlavu zalit ? http://www.fishhunter.cz/www-rybarskepotreby1-cz/es​hop/31-1-KRMENI-NA-RYBY/0/5/4387-Dynamite-Baits-Liq​uid-Attracant-Robin-Red-250ml myslím tím 8mm kyblík 4kg na vnazení a chytání ? Mám to doma a nejsem si jistý.

                              Nborecrybář - Profil | Čt 30.5.2013 11:06:30

                              kožich007 - >> dík není zač já to mám podobně jako ty :))

                                NTonikKK - Profil | Čt 30.5.2013 7:25:14

                                kožich007 >> jojo dyť já vím, ale fakt je, že ta diskuze je pak mnohem přehlednější :))) jinak dík ;) předevčírem jsem byl zkusit novej rybník, zapomněl jsem si červíky, tak jsem chytal jen na pletky ChaP a byl z toho za ty dvě hodinky jeden záběr, pak jsem jel domů,protože to nikomu nebralo :))))

                                  Nyvana - Profil | St 29.5.2013 21:35:36

                                  kožich007 >> Ahoj Martine,mám vyřídit pozdrav a poděkování,nebudu psát od koho,uhádneš sám:-))

                                    Nkožich007 - Profil | St 29.5.2013 21:28:11

                                    TonikKK >> tak tady ho máš :))))))
                                    na auru toho ale moc nečapneš. Jinak jak jdou ryby????

                                      NTonikKK - Profil | St 29.5.2013 18:08:59

                                      viceroy >> to ne, ale kdybych sem elez každou chvilku, tak si ani nevšimnu, že mi to někdo komentoval, když mě ani neoznačil :))))) co s aurou voe :-D za to si rohlíky nekoupím :-D a hlavně na "poděkováních" to evidentně nestojí :))))

                                        Nviceroy - Profil | St 29.5.2013 17:23:54

                                        kožich007 >> bacha honi auru :-))))))) dej mu jen libi to bude stacit .-)))))))