Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Po 6.5.2013 19:29:24

novák jan >> cena pelet u tvého shopu je hodně podobná jako u chyť a pusť, hlavní je že ti také fungují a šlapou. Já jsem zkoušel pelety už od několika prodejců a hlavně jen od pár výrobců. Podívej se po shopech a zjistíš že hromada přebaluje. Jinak myslíš že když ti dorazí dodávka několika tun pelet tak je máš nabalené po klilech? by si mne rozesmál. Zatím mi chyťácký pelety vychází jako top a je jedno zda robinred, halibut či CSL a dokonce i kuličkové pelety jsou super. Je to o tom co kdo chce, za nižší cenu naž prodávají chyt a pust jsem zkoušel také a dokonce i dražší a výsledek, nefungovaly tak jak by měly, prostě jiná vůně a jiná struktura.

    Nyvana - Profil | Po 6.5.2013 16:25:36

    novák jan >> chyť a pusť ty si opravdu nechávají dělat pelety,jak kuličkový tak jiný přímo v Německu.Přebalují je pouze z důvodů že jim to chodí v metrákách a to by asi moc zákazníků nekupovalo:-)
    Jinak třeba tyhle pelety http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-csl-s-di​rou-900g/d-70577/ tak můžu říct,že jsem zatím lepší kukuřičný neviděla ale co jsem viděla i jsem jich pár měla,tak ryby se na ně nachytali a pěkný,přechytali prakticky všechno co jsme tam měli.

      Ndon Ferrari - Profil | Po 6.5.2013 15:35:38

      novák jan >> tak to máš špatné informace, mají svou recepturu a v Německu si je nechávají dělat, kde jsi na to přišel, že je přebalují?

        Nnovák jan - Profil | Po 6.5.2013 15:27:45

        don Ferrari >> Co vím,tak si je nechávaj dovážet z Německa a pak to přebalujou.Jestli je to jinak tak to nevím,takové mám info

          Nborecrybář - Profil | Po 6.5.2013 15:26:36

          don Ferrari >> já jsem si to říkal že jsou trochu jiné než od ostatních prodejců. Zaslechl jsem že v evropě dělaji pelety dvě firmy a u nás se jen přebalují. Měl jsem v ruce pelety od jinejch prodejců, ale pořád mi přijde že pelety od chyť a pusť jsou pro mne nejlepší alternativou, vzhledem ke kvalitě a chytlavosti. Je také fakt že i jinak voní a to asi tedy bude tím jak píšeš že si je nechají někde dělat podle sebe. Dík za info to jsem nevěděl.

            Ndon Ferrari - Profil | Po 6.5.2013 15:15:52

            borecrybář >> chytapust si nechává pelety dělat v Německu podle vlastní receptury, nejedná se o klasické Halibut nebo Redfish pelety

              Nborecrybář - Profil | Po 6.5.2013 15:02:18

              novák jan >> no ono to prej je všechno stejně jen od dvou společností a naši prodejci to jen přebalují tak nevím. Ale je fakt že třeba u chyt a pust jsou mi přijde mastnější.

                Nnovák jan - Profil | Po 6.5.2013 14:16:39

                borecrybář >> to asi jo,ale to přabalování do pytlíků se symbolem chyť a pusť je docela zbytečný,když je má každej na krámu

                  Nborecrybář - Profil | Po 6.5.2013 13:29:06

                  novák jan >> no ceny mají stejné tak nevím, ale prolezu jejich obchod pořádně a uvidím jak na tom jsou

                    Nnovák jan - Profil | Po 6.5.2013 13:24:44

                      Nborecrybář - Profil | Po 6.5.2013 13:19:13

                      Žíža >> tak to jetaké fajn

                        NŽíža - Profil | Po 6.5.2013 13:13:47

                        borecrybář >>Taky je tam kupuji

                          Nborecrybář - Profil | Po 6.5.2013 13:12:15

                          novák jan >> ahoj můžeš to trochu upřesnit? pokud to dám do googla tak mi najde snad veškeré kšefty s rybařinou v Plzni

                            Nnovák jan - Profil | Po 6.5.2013 12:34:22

                            stejné pelety prodávají tady" Rybářské potřeby Plzeň" a ta cena

                              Nkožich007 - Profil | So 27.4.2013 20:30:31

                              yvana >> tak aspon něco. tady je to obdobné.

                                Nyvana - Profil | So 27.4.2013 20:26:41

                                kožich007 >> Tak tady fakt bída když už tak nějaký nása´dáček,jako běloba ta jde dobře.

                                  Nkožich007 - Profil | So 27.4.2013 20:21:26

                                  yvana >> to jo to máš pravdu :)) a co jinak jak to jde u tebe??

                                    Nyvana - Profil | So 27.4.2013 20:03:31

                                    kožich007 >> právě mě hodně překvapili tak jsem říkala že je vyzkouším.Člověk se pořád učí.

                                      Nkožich007 - Profil | So 27.4.2013 19:57:29

                                      yvana >> ahoj holka tak ty mám taky a jsou úplně nej na tuhle dobu a pak na podzim. vytáhnul jsem na ně někoik krásnejch ryb!

                                        Nyvana - Profil | So 27.4.2013 19:46:26

                                        kožich007 >> Ahoj Martine tak tyhle pelety si budu objednávat ty kukuřičný viděla jsem na ně pěkné úlovky.
                                        http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-csl-s-di​rou-900g/d-70577/