Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | So 27.4.2013 19:31:47

noční ryba >> máš to krásně připravené, to já to takhle nepřipravuji, já se stím patlám až u vody :))

    Nnoční ryba - Profil | Pá 26.4.2013 21:14:32

    kožich007 >> to neva, šak to není tak důležité..))
    Pěkný večer přeji a pomažu do pelechu..))) Já dneska vytvářela tohleto...

      Nkožich007 - Profil | Pá 26.4.2013 21:13:01

      noční ryba >> no ono to drbalo vpodstatě na vše ale na co byl čapnutej tenhle ti fakt nepovím.

        Nnoční ryba - Profil | Pá 26.4.2013 21:04:53

        kožich007 >> no to je dobře.. jsem překvapená, že ti šel na halibutky.... u nás má voda po ránu ještě pět stupňů... tak tady bych to ještě zatím neviděla..))

          Nkožich007 - Profil | Pá 26.4.2013 21:03:30

          noční ryba >> ahoj a díky moc, byl to první v letošním roce. a kuličkovky od chyťapusťáků mám taky nakoupené neboj.

            Nnoční ryba - Profil | Pá 26.4.2013 21:00:02

            kožich007 >> ahojky Martine, já mám dobrou zkušenost s kuličkovýma peletama, jako je brusinka a oliheň, zakrmuju s něma a dá se aj na ně chytat, když jsou čerstvé, pak se lehce provrtají a je to ..))
            A blahopřeji ke kapříkovi!!!

              Nkožich007 - Profil | So 20.4.2013 21:17:27

              SAHIB >> no tak to je chce hned vzít na nechranky a skusit. Na halibutky mně to nejlépe šlapalo na 3 a nebo pod polákama, stačí jen pár peletek na PVA a jednu či dvě na vlas a je to.

                Nkožich007 - Profil | So 20.4.2013 21:15:57

                sasík >> no já na ně někde mívám také více záběrů než na cokoli jiného. je to podle chuti té které ryby :))
                držím palce a pak dej vědět jak ti to kousalo

                  NSAHIB - Profil | So 20.4.2013 12:52:27

                  mám 5 ks pelet v krabičce s lososákem a 5 ks v krabičce s řepkovým olejem...
                  na tom by nic nebylo,kdyby tam neleželi už cca 2 roky-))
                  kontroloval jsem je,když jsem je našel-jen z nich jemně po obvodu ůopadl§tekutý film zbarvený od pelety,a ty jinak drží,nejsou ani měkký.
                  Uvidím,až je cca za něsíc vytáhnu na vodu..

                    Nsasík - Profil | So 20.4.2013 8:37:31

                    Zdar, tak tyto pelety Robin Red jsem zkoušel loni 2 x na Labi, září a říjen, krmil a chytal jsem pouze jedno boilies a tyto pelety, na pelety dvojnásobný počet záběrů, kapři 7 -12.5 kg, letos jedu konec dubna, zase nasadím tyhle pelety a dám vědět :)

                      Nkožich007 - Profil | Pá 19.4.2013 20:19:31

                      tak tenhle se mi povedl na Letinách u Plzně. první a prozatím jediný kapřík kterého jsem letos dostal ven. Zakrmoval jsem peletama halibut a chytal jak na koule od mikbaits tak kuličkové pelety od chyť a pusť. ať se vám všem v novém roce daří a mnoho krásných velkých ryb na prutě

                        Nkožich007 - Profil | Ne 2.12.2012 21:16:24

                        Žíža >> jo tam můžem klidně pokecat

                          NŽíža - Profil | Ne 2.12.2012 20:57:26

                          kožich007 >> Asi by se naše debata hodila sem.Letinský rybník Plzeňsko


                            NŽíža - Profil | Ne 2.12.2012 20:52:54

                            kožich007 >> V květnu 2013 sem tam.Snad ano

                              Nkožich007 - Profil | Ne 2.12.2012 20:48:34

                              Žíža >> jj je tam krásně a klid. třeba se tam někdy potkáme.

                                NŽíža - Profil | Ne 2.12.2012 20:47:21

                                kožich007 >> Tam jezdím nejraději,je tam klid a hned rákos.Ryby tam hodně najíždí.jinak super rybník

                                  Nkožich007 - Profil | Ne 2.12.2012 20:38:00

                                  Žíža >> no ta je prej dobrá na jaře, ale asi tam musí být také klid a poho. Mně se ještě líbí 5

                                    NŽíža - Profil | Ne 2.12.2012 20:35:18

                                    kožich007 >> Já mám rád 4.Super flek

                                      Nkožich007 - Profil | Ne 2.12.2012 20:34:24

                                      Žíža >> to jsem poznal, je tam vidět moje oblíbené místo č.2 , hned mne to trklo do očí :))))

                                        NŽíža - Profil | Ne 2.12.2012 20:32:44

                                        kožich007 >> jo,dík ten je z Letin