Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Ne 2.12.2012 20:24:55

Žíža >> hmm tak to nevypadá už vůbec zle. Pěknej kapřík, blahopřeji a děkuji za info.

    NŽíža - Profil | So 1.12.2012 22:00:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kožich007 >> Zde je podložka.A kapr chycen na peletu od chyť a pusť

      NŽíža - Profil | So 1.12.2012 21:52:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      kožich007 >> Zatím super,vše v pořádku sak se netrhá a podložka je pěkná,co se týče velikosti nemá chybu

        Nkožich007 - Profil | So 1.12.2012 20:13:54

        Žíža >> dík
        a to co máš je na tom jak? Já má od mivardi podběrák a zatím drží a to už asi 6 let.

          NŽíža - Profil | Pá 30.11.2012 21:24:56

          kožich007 >>Tu podložku a sak na vážení mám,To křeslo nevím.Ale myslím,že Mivardi není špatná firma.Mám od nich pruty,a spokojenost.

            Nkožich007 - Profil | Pá 30.11.2012 17:43:47

            ahoj lidi potřeboval bych radu. Znáte někdo osobně toto křesílko? vypadá to dobře a je to v předvánoční akci tak bych chtěl vědět zda se to oplatí koupit.
            http://www.chytapust.cz/mivardi-kreslo-classic-podl​ozka-sitka-vaha-zdarma/d-76196/

              Nkožich007 - Profil | So 17.11.2012 21:50:16

              chtěl bych títmo poděkovat eshopu chyť a pusť Plzeň. Zde je fotka netradičního použití rybářské výzbroje. Dětem to šlo při pouštění draků s prutama od chytapust.cz perfektně a počasí přálo. Pomoc tohoto shopu byla pro tyto děti skvělá. Ještě jednou děkuji kluci jek za děti tak za paní ředitelku.

                Nkožich007 - Profil | Út 30.10.2012 20:11:21

                klobas >> tak to je zajímavá kombinace. Jinak pikantní švestka mi letos udělala také skvělé ryby a dost záběrů. No pošpekuluji na příští rok nějaké kombinace nástrah :))

                  Nyvana - Profil | Út 30.10.2012 17:30:25

                  klobas >> Koukám,že píšeš o brusinkových kuličkových peletách.Já na ně letos chytala na jedný výpravě a můžu říct,že předčili moje očekávání.Na to,že měli být jako krmné tak jsem je dávala na vlas a dobrý:-))

                    Nborecrybář - Profil | Út 30.10.2012 17:26:40

                    klobas >> tak to je nádhera a ještě k tomu ze svazovky. Tak to je úplně super. Docel zajímavá kombinace boilies a na to ještě pelatku.Budu to muset někdy skusit, ale nejspíš až příští rok. Jakou kombinaci bys dopodurčil teď na zimu a pak na jaro do studené vody?

                      Nklobas - Profil | Út 30.10.2012 15:42:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      .

                        Nklobas - Profil | Út 30.10.2012 15:37:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        kožich007 >> Tady máš ještě jednoho nádhernýho krasavce. Hodne mi fungujou kuličkový pelety brusinka v kombinaci s boilie spiceman pikantní švestka .-)

                          Nklobas - Profil | Út 30.10.2012 15:35:37

                          borecrybář >> Ahoj svaz.

                            Nkožich007 - Profil | Čt 25.10.2012 21:14:23

                            jen malé oznámení
                            Chtěl bych tímto poděkovat společnosti Chyť a pusť Plzeň za skvělej dárke pro speciální dětskou školku v Žatci. Chyťapusťáci nám poslali několik prutů a navijáků včetně vlasce, tak aby děti s jejich pomocí mohli pouštět draky a provádět i další jino činnost kterám jim pomůže rozvíjet jejich schopnosti. Díky mooc chyť a pusťáci.

                              Nkožich007 - Profil | Út 23.10.2012 20:42:22

                              klobas >> nádhernej kapřík, gratulace. Jo peletky a ktomu ještě kulaté jsou pecka. funguje to fakt dobře.

                                Nborecrybář - Profil | Út 23.10.2012 18:03:07

                                klobas >> krásnej kousek, blahopřeju.to je ze svazu a nebo ze soukromáku?

                                  Nklobas - Profil | Út 23.10.2012 14:42:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Docela dobře mi fungujou kuličkový pelety brusinka .-) Posílám foto jednoho s krasavců kterým tato peleta zachutnala .-))

                                    Nkožich007 - Profil | Po 24.9.2012 21:20:28

                                    alda2211 >> záleží na které vodě myslíš? já vpodstatě jedu kam se mi chce a je mi jedno kde nechám auto, mám už fleky kde mám auto i nějakej tem kiláček daleko a je to v poho.

                                      Nalda2211 - Profil | Po 24.9.2012 21:18:21

                                      kožich007 >> tak jasny ze jeste jo :-)) jinak prej na ty vode u prunerova utrhaly zavory a zakazy a jezdi se tam zase autama?

                                        Nkožich007 - Profil | Po 24.9.2012 21:16:02

                                        alda2211 >> tak brzo? já si skočím ještě několikrát na ty šupinatý potvory, a určitě si ještě musím něco vyřídit s jedním bolenem, měl jsem ho několikrát na prutu a vždy se z toho dostal. Jinak budu muset taky provětrat pořádně feedery a počechrat místní kapříky.