Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nalda2211 - Profil | Po 24.9.2012 21:09:54

kožich007 >> zitra jim dam moznost se roztocit maji bejt dva krasne dny tak vyvetram a po navratu vypisu ulovkac a zazimuje vercajk..........o))

    Nkožich007 - Profil | Po 24.9.2012 21:05:26

    alda2211 >> to je v poho. je to jako s koulema, ne vše co je drahé a nebo naopak levné je dobré. Prostě je to o tom co člověk skusí a co mu sedí. Já peletama začínal (po kuku, chlebu a tp) a postupně jsem se dostal i ke koulísu. Pelety chytám pořád a to hlavně na fedeer a občas i na kaprařinu, ale tam spíš na zakrmení. Ještě je občas pěkně zaleju lososáčkem a je to. Jinak u koulí jsem se postupně dostal až ke svejm, ale pořád mám i favorita od mikbaits.
    ať se pruty ohýbají a cívky protáčí.

      Nalda2211 - Profil | Po 24.9.2012 21:00:05

      kožich007 >> tak osobne na pelety nechytam tak neposoudim

        Nkožich007 - Profil | Po 24.9.2012 20:21:23

        alda2211 >> ani ne. měl jsem toho možnost zkusit docela dost a nic mi tak nefungovalo a nebo to bylo mnohem dražší. Vyhodil jsem dost peněz než jsem našel tohle a tak nechci moc měnit a tak to klidně tvrdit budu.Zkoušel jsem i různé levné, ale i drahé pelety, ne jen pro ryby, ale snad vše co jsem sehnal a prostě tohle je pro mne nejlepší poměr cena a kvalita.
        Tobě může fungovat klidně něco jiného, je to jen o penězích, vodě, rybě, počasí a tp. ať se daří.

          Nalda2211 - Profil | Ne 23.9.2012 23:24:24

          kožich007 >> to je odvazne tvrzeni........o)

            Nkožich007 - Profil | Ne 23.9.2012 20:08:44

            devastator.ccmore >> pic také se přidávám docela by mne zto zajímalo, pokud seženu 1kg/20kč a bude to kvalita tak to bude fajn. Jinak jsem zatím nenašel nic co by bylo lepší než chyt a pust pelety.

              Nneprduch - Profil | Ne 23.9.2012 17:57:36

              devastator.ccmore >> Které konkrétně máš na mysli?

                Nborecrybář - Profil | Ne 23.9.2012 17:23:47

                eyc >> ty 12 jsou dobré na rychlé chytání a pokud si chceš hrát s menší rybou a nebo je nacpeš po více na vlas. Dá se na ně ale chytit i velká ryba neboj.

                  Nborecrybář - Profil | Ne 23.9.2012 17:18:33

                  devastator.ccmore >> jaké máš na mysli? koukal jsem po různejch a nic moc kvalita.

                    Ndevastator.ccmore - Profil | Ne 23.9.2012 16:54:01

                    HOSI kupte si krmne granule za 20 kč kilo a zaručuju vám ze tyto granule strčí do kapsy jakýkoliv boilies a pelety vyzkoušejte a uvidíte

                      Neyc - Profil | Ne 23.9.2012 16:44:48

                      Byli jsme s kožichem na Letinách.
                      Já mám vyzkoušený 15mm Robin Red, 12mm jsem ještě nezkusil ale asi si je taky objednám.

                        Nborecrybář - Profil | Pá 21.9.2012 11:59:48

                        eyc >> pic kdes byl a na jakés chytal. Já mám nejraději 12 a 15mm je jedno zda halibut nebo robin red. Bere to jak kdy a jak na kterou. Někdy jsou obě stejně úspěšné a někdy jen jeden druh.

                          Neyc - Profil | Pá 21.9.2012 6:57:36

                          před 14 dni vyzkoušeno na soukromáči a peletky fungovaly fakt skvěle pár rybyček jsme vytáhli a musím říct že na rybníku jsme byli jedni z těch úspěšnějších

                            Nborecrybář - Profil | Čt 20.9.2012 16:38:23

                            yvana >> ahoj jak pasl kožich007 opravdu to dělají i v těchto velikostech, ale oproti peletám ze začátku roku jsou bych řekl více olejované a to mi vyhovuje a hlavně vydrží hodně dlouho ve vodě.

                              Nkožich007 - Profil | Ne 16.9.2012 20:54:30

                              yvana >> určitě to dáš. jdu do peří ahoj

                                Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 20:53:32

                                kožich007 >> No právě že buď musíš sedět dýl na fleku samo najít vhodné místo.Jinak uvidím co vymyslím na ty závody.

                                  Nkožich007 - Profil | Ne 16.9.2012 20:50:57

                                  yvana >> no tak to je na velké vodě vždy a nebo hlavně trefit se do místa.

                                    Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 20:46:15

                                    kožich007 >> No tak jo to beru ale třeba tady u nás je potřeba opravdu tam být více dní.

                                      Nkožich007 - Profil | Ne 16.9.2012 20:43:16

                                      yvana >> tak to já taky, ale rád bych chytil větší rybu na nové navi. Letos je docela málo ryb :(( já mám rád u vody klid a pohodu, ale občas taková větší rybka ze svazovky by nebyla k zahození ne?

                                        Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 20:41:28

                                        kožich007 >> No vidíš a mě je to jedno já jsem ráda,když jsem u vody.