Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Ne 16.9.2012 20:36:15

yvana >> já dnes nikde nebyl. příští víkend to skusím znova ale jinde, chtěl bych chytat starší kapry a ne kapří miminka :))

    Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 20:32:42

    kožich007 >> No tak je to možný,že mají chyťáci tohle číslování:-)No tak po bídě dneska změna místa tak se dva zadařili.

      Nkožich007 - Profil | Ne 16.9.2012 20:30:24

      yvana >> taky jsem se po borcovo odpovědi divil a hned jsem kouknal na www.chytapsut.cz a mají fakt 12,15 a pak dále. Mám za to že dříve se dělala 16 a ne 15, ale je to jedno. Hlavně že to chytá. Jinak mně fungují vpodstatě oba druhy jen záleží na dni :)) jak si zachytala?

        Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 20:23:08

        borecrybář >> Ahoj pelety jsou jestli se nepletu:8,12,16,20.No je to zvláštní měly by mít stejné složení,jak černé tak červené.A jednou jdou na ty černé jindy na červené.Dneska vyhráli u mě černé:-)

          Nkožich007 - Profil | Ne 16.9.2012 20:19:31

          borecrybář >> já byl v pátek na jednom místním rybníčku a načapal jsem 5 kapříků na halibutky. Krásně jsem si začapal.
          prostě pelety jedou pořád a to je fajn, cena je dobrá a kvalita ještě větší!!!

            Nborecrybář - Profil | Ne 16.9.2012 17:52:26

            yvana >> mněl jsem 12 a 15 tedy aspoň si myslím že to byla tahle velikost. Jo vzpomínám si že se to někde probíralo a že si na to něco psala. Je to zajímavé, já bych řekl že asi záleží na barvě dna. Čert ví co se jim honí v hlavě, hlavní je že to sezobnou :))
            Co ty načapala si něco?

              Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 12:39:00

              borecrybář >> Pamatuješ nedávno jsi se mě ptal na barvu halibutek:-))Vidíš to,že někdy jde jedna barva a někdy jenom druhá,čím to je to se nedozvíme.

                Nyvana - Profil | Ne 16.9.2012 12:27:23

                borecrybář >> Ahoj a jaký průměry jsi používal?

                  Nborecrybář - Profil | Ne 16.9.2012 11:50:19

                  tak jak se vede a co nějaké úlovky? já byl na rybách v pátek a včera a přechytal jsem všechny co tam byly. Většina chytala jen ploťky a nebo cejny. Jen pár lidí chytlo kapra. Mně se povedlo v pátek 8 kaprů a včera na stejném místě 10. Asi se už začínají přecpávat na zimu. Překvapilo mne že nechtěli robin redky ale jen halibutky. Měl jsem je zalité lososáčkem a tak jim šmakovalo. Zkošel jsem i kulaté, ale na ně se povedl jen jeden kapr.
                  fotky bohužel nemám tak třeba jindy. Přihoďte něco ahoj a ať se vám všem daří

                    Nkožich007 - Profil | Po 20.8.2012 19:36:16

                    Bousis >> tak to jsme na tom stejně . Jednou skusíš a nechceš jiné :)) ať se daří

                      NBousis - Profil | Ne 19.8.2012 22:58:19

                      Já už jiné pelety nekupuji. Pelety od chyt a pust mi fungují téměř všude a mám díky nim nachytané krásné kapry. At se cívky točí:)

                        Nkožich007 - Profil | Ne 19.8.2012 20:16:22

                        MaTTeSeK18 >> to nebylo myšleno ve zlém. Prostě každému sedne něco jiného a věřím že je to i o vodě a určitě jde jak tu vodu znáš. hlavně že ti sedí a že nachytáš, to je nejdůležitější.

                          Nkožich007 - Profil | Ne 19.8.2012 20:15:22

                          arnošt >> držím palec a pak dej vědět.

                            NMaTTeSeK18 - Profil | Ne 19.8.2012 1:02:57

                            kožich007 >> No byl jsem na vodách různých a v dnešní době o kapra není nouze to ví snad každý...No to že mi na ně nebralo neznamená že někomu jinému na ně nebere jen jsem viděl tuto diskusi tak jsem chtěl přispět že s tím nemám moc dobré zkušenosti vůbec je nezatracuji ať každý chytá na co mu to bere..A to že je možné že nachytáš třeba víc na ty pelety než já na ty Dynamity je možné to vůbec nepopírám.

                              Narnošt - Profil | So 18.8.2012 23:40:33

                              Tak jsem taky pořídil robin redky od Chyť a pusť,v týdnu je budu testovat.A doufám,že se osvědčí a pomůžou po roce konečně zlomit osobák! o)) Voní pěkně,tak snad budou i slušně chytat...

                                Nkožich007 - Profil | So 18.8.2012 21:02:24

                                MaTTeSeK18 >> no ono základ je najít si také místo kde je jiná ryba než cejni a plotice. Pokud ti tedy vadí a chceš chytat něco jiného. Jinak za ty prachy co stojí chyť a pusť pelety tak čapou hodně dobře. Kolik dáš za dynamite baits? 100 a více no tak na to asi máš, ale věřím že zachytám s levnějšíma peletama stejně a možná i lépe než ty.

                                  NMaTTeSeK18 - Profil | Pá 17.8.2012 21:54:55

                                  S Peletama od této firmy nemám moc dobré zkušenosti dlubali mi do toho max plotice a cejni a těm se do toho ale moc nechtělo jak na svazovce tak na soukromáku moc valný úspěch teda neměli.Někomu jinénu na to možná bere ale mě bohužel ne.Takže proto zůstanu věrný Dynamit Baits

                                    Nyvana - Profil | Pá 17.8.2012 21:17:21

                                    kožich007 >> No jsou mastné to máš pravdu a hlavně čerstvé.

                                      Nkožich007 - Profil | Pá 17.8.2012 21:15:10

                                      yvana >> jj asi jim chutnaj jak jsou pěkně mastné. tohle mimčo si plave vesele dál, třeba se sním zase potkám příští rok :)

                                        Nyvana - Profil | Pá 17.8.2012 21:06:17

                                        kožich007 >> Tak tohle byla taky redka:-)