Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 16:41:44

Mirek.V. >> joooo ...jak my to mame vedet ??? ....asi od tve pritelkyne do cenichu jak jsi psal :-))))))

    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 14:42:53

    Gabca >> No koukám že budeš řešit taky doma FBI případ:-))

      Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 14:41:46

      Mirek.V. >> Míra nedostane vůbec nic s tím počítej:-))

        NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 14:08:45

        Gabca >> ja bych jedno info potreboval:-)) copak dostane Mira k papu uz je na ceste domu:-))))))

          Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 14:08:26

          Gabca >> No ale máš ho sem dát tak aby mohl na to jenom kliknout?.)

            NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 14:07:34

            yvana >> no to se bude muset zapatrat hoooooodne hluboko :-))))) .... Znas to FBI nevyresene pripady :-)))))))) ... ale snad tam neco je :-)))))

              NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 14:05:44

              kožich007 >> neni zac :-)))) kdyzby jsi potreboval nejaky info, tak take rada :-)))))

                NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 14:04:37

                yvana >> ha...ha :-)))) to by byl div, kdybych ten link nevedela :-))))

                  Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:56:09

                  Gabca >> Díky Gabčo já než bych to zase našla ale mám to někde v záložkách:-))

                    Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 13:55:03

                    Gabca >> díky už na to koukám :))

                      NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 13:54:08

                      kožich007 >> ja smim :-))))

                        Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 13:51:09

                        Mirek.V. >> jj tak už vím bylo to složité projet profil :)) ale díky koukmnu na to!

                          Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:48:28

                          Mirek.V. >> No jo já zapomněla.

                            NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 13:46:32

                            yvana >> musis to napsat ty ja nesmim nebo juknout do profilu:-))

                              Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:36:12

                              kožich007 >> Neboj Míra až se trochu probere tak ti hodí linky jinak je to firma Německá má tady zastoupení.

                                Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 13:34:35

                                yvana >> njn to se stává nikdo není dokonalej:))))

                                  Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:31:25

                                  Mirek.V. >> Míro hoď kožíškovi linku na ty tvoje foukajdy:-))

                                    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:28:53

                                    kožich007 >> A zase víš prdlačku co?:-)

                                      Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 13:25:50

                                      yvana >> aha tak to jo :))))

                                        Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:22:49

                                        kožich007 >> Myslíš ob Míry tak to je firma šukací kuličky.